Wirtualne Media

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Wirtualne Media

Post autor: Łukasz »

Hmm... zastanawialiœcie siê mo¿e dlaczego dzisiaj WM nie zamieœci³y zdjêÌ i nawet nie poinformowa³y o nowym studiu Faktów TVN? Podobnie zreszt¹ zrobi³ serwis Media News i kilka innych znanych wortali, które równie¿ o tym nie poinformowa³y. Natomiast medialink uzna³ to za wiadomoœÌ numer 1.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Te¿ to zauwa¿y³em i mnie to ogromnie zdziwi³o. Ostatnio na bie¿¹co informowa³ o rzeczach zwi¹zanych z nowoœciami w tvn. Mo¿e uzna³, ¿e jak zamieœci³ fotki z pap-u(z pochanke) to ju¿ wiêcej nie trzeba. :?: :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale to nie tylko WM tak zrobiÂły. To dziwne, Âże grupa wortali uznaÂła to za nieistotne, natomiast medialink daÂł to na jedynkĂŞ, do tego jeszcze duÂżo (chociaÂż nienajlepiej wg mnie dobranych) fotek. JakbyÂście byli autorami takich stron to postÂąpilibyÂście jak WM, czy Medialink? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja oczywiÂście jak medialink ale wiĂŞcej fotek i lepszych bym dorzuciÂł.
WogĂłle ÂŁukaszu muszĂŞ ciĂŞ pochwaliĂŚ, Âże tak obszernie informowaÂłeÂś o nowym studiu a w szczegĂłlnoÂści o poranku z AnitkÂą. :lol:
Maniak ani o poranku ani o "Mamy ciĂŞ" nic nie wspomniaÂł. :twisted: :lol: :lol: :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

KiedyÂś takÂą onformacje ÂŁukasz by zignorowaÂł. Z zasady nie podawaÂł takich informacji, o np. wkrĂŞcaniu Anitki. Troche zmieniÂłeÂś ÂŁukaszu fronty, ale mi siĂŞ to bardzo podoba... tylko ppgratulowaĂŚ! :)
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No wÂłaÂśnie strona ma informowaĂŚ nie tylko o samej stacji ale teÂż o jej gwiazdach. :lol: :!:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

DziĂŞkujĂŞ za nieskormne pochwaÂły, ale jak zwykle po drugim poÂście zeszliÂśmy na inne tematy. :D Przyznam siĂŞ, Âże zaczynajÂąc ten temat miaÂłem nadziejĂŞ, Âże doszukacie siĂŞ jakichÂś zwiÂązkĂłw WM z Polsatem, czy innej teori spiskowej. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

A mnie to tam obchodzi :P Mam Polsat gÂłeboko w D. :D
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ÂŁukasz pisze:DziĂŞkujĂŞ za nieskormne pochwaÂły, ale jak zwykle po drugim poÂście zeszliÂśmy na inne tematy. :D Przyznam siĂŞ, Âże zaczynajÂąc ten temat miaÂłem nadziejĂŞ, Âże doszukacie siĂŞ jakichÂś zwiÂązkĂłw WM z Polsatem, czy innej teori spiskowej. :D
Teorie spiskowe to lubi kamuii wiĂŞc moÂże ona coÂś napisze.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Teorie spiskowe? Ale¿ proszê bardzo. wprawdzie M. Sz. móg³ dojœÌ do wniosku, ¿e nie warto dublowaÌ informacji i jeszcze raz pisaÌ o nowym studiu Faktów - wszak ju¿ chyba kilka dni wczeœniej, korzytaj¹c z serwisu PAP zamieœci³ kilka zdjêÌ nowego studia Faktów i TVN24. Jednak przez d³ugi czas wiadomoœci z serwisu wirtualnemedia.pl dostêne by³y (lub wci¹¿ s¹ - nie wiem, nie sprawdza³em) na teletekscie Telewizji Polsat. Poza tym jako pierwsi informowali o zmianach w ramówce Polsatu oraz nowych produkcjach firmy ATM Group. Ostatnio podejrzewam, ¿e nawet nowa strona o T. Lisie (http://www.tomaszlis.pl) robiona jest przez ludzi z wiertualnych mediów. Ca³oœÌ niezwykle uboga, ma³o interesuj¹ca oraz brzydka wzbogacona jest kilkoma materia³ami o Lisie - wszytkie podawane s¹ jednak za wirtulanymimediami. (Nie wierzycie - sprawdŸcie). Ale powtarzam, akurat w tym, ¿e nie dali informacji o nowym studiu nie doszukiwa³bym siê dziejowego spisku. Od dawna widzia³em o jakiœ powi¹zaniach WM z Polsatem. Ale ani wczoraj, ani dzisiaj nie mówi³y o tym portale wp.pl oraz interia.pl. wczesniej wspomnia³ onet, ale przecie¿ ka¿dy wie dlaczego.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wspomnieli ale spĂłjrzcie co napisali.
Jestem pewein na 100% i ten co mówi, ze tak nie jest jest g³upi. Wywali³ pieczyùski Anitkê bo musia³ upchn¹Ì tam swoj¹ ¿onê-pochanke.
Anitka bĂŞdzie prowadziÂła tylko fakty popoÂłudniowe i serwisy informacyjne.
Ludzie ona tam zginie. Ja nie widzĂŞ dla niej Âżadnych szans rozwoju i jeszcze wyraÂżnie jest napisane, ÂŻe AnitkĂŞ zastÂąpi pochanke.
To jest obrzydliwe i siĂŞ nie mieÂści w Âżaadnych dopuszczalnych normach.
RadzĂŞ dalej pisaĂŚ do gazet bo moÂże napiszaÂą jeszcze o tym. Wczoraj zginĂŞÂło 3 polskich ÂżoÂłnierzy wiĂŞc moÂże specjalnie nic i tym nie pisali.

http://www.wirtualnemedia.pl/index1.php ... kulu=15632
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Michos ile ty masz lat?
-14?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe no ja uwielbiam teorie spiskowe i mo¿e to co fastus napisal to prawda ale w œwietle najnowszzych wydarzeù mam to w dupie i cieszê siê ¿e nic nie napisali :) Tylko ciekawe jest to ze z koleji tylko media link zauwa¿y³ t¹ ca³¹ aferê z Anit¹.Mo¿e dlatego WM o tym milcz¹ bo Lis nie chce rozgadywac ze ANitka do niego przechodzi :) zobaczymy...
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Filip pisze:KiedyÂś takÂą onformacje ÂŁukasz by zignorowaÂł. Z zasady nie podawaÂł takich informacji, o np. wkrĂŞcaniu Anitki. Troche zmieniÂłeÂś ÂŁukaszu fronty, ale mi siĂŞ to bardzo podoba... tylko ppgratulowaĂŚ! :)
Ale ÂŁukasz nie jest Âślepy – widzi kto budzi najwiĂŞksze emocje i kto siĂŞ przyczynia do tego, Âże jego strona jest tak czĂŞsto odwiedzana!

DziĂŞki za wszystko!

Ale obawiam siĂŞ, Âże to nie potrwa juÂż zbyt dÂługo, bo tvn ( a co za tym idzie, wszystko co z tvn-em zwiÂązane) skutecznie eliminuje AnitĂŞ!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Hmm... a myÂślicie, Âże dzisiaj warto zamieÂściĂŚ fotki Pochanke prowadzÂącej Fakty, czy siĂŞ buntujemy? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości