TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ciekawe dlaczego w ostatnim "Maglu towarzyskim" Karolina Korwin-Piotrowska nie chciaÂła rozmawiaĂŚ z Liroyem. Bo w to, Âże wywiady bedÂą przeprowadzane tylko przez jendego prowadzÂącego (w tym odcinku Tomasza Kina) jakoÂś nie chce mi sie wierzyĂŚ.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

khornik pisze:Ciekawe dlaczego w ostatnim "Maglu towarzyskim" Karolina Korwin-Piotrowska nie chciaÂła rozmawiaĂŚ z Liroyem. Bo w to, Âże wywiady bedÂą przeprowadzane tylko przez jendego prowadzÂącego (w tym odcinku Tomasza Kina) jakoÂś nie chce mi sie wierzyĂŚ.
A moÂże to Liroy nie chciaÂł rozmawiaĂŚ z Korwin-PiotrowskÂą? :lol:
te¿ widzia³am ten odcinek i by³am zaskoczona, ¿e ona wysz³a, a dopiero wtedy on po niej wszed³ i zacz¹³ rozmowê z Tomaszem Kinem, w koùcu w poprzednich odcinkach wszystkie rozmowy zawsze prowadzili we dwójkê.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A moÂże tak producenci (producent) chcieli aby z nim rozmawiaÂł tylko ten Tomasz Kin :?: :> Tu moÂże byĂŚ wiele wersji 'dlaczego?' :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ostatni odcinek o kulisach III serii Niani by³ fajny. Ju¿ wiadomo ¿e w serialu pojawi siostra Frani a w tej roli Adrianna Biedrzyùska. POza tym ciekawy w¹tek œpiewaj¹cego Konrada. Pierwsza czêœÌ nt. Superwizjera te¿ bardzo ciekawa choÌ niedawno moglismy obejrzeÌ kulisy tego programu z okazji 5-lecia.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Jak dla mnie kulisy serialu Niania by³y bardziej jak reklama tego¿ programu ni¿ ukazanie go "od kuchni". :klamca: Pokazywali g³ównie fragmenty nastêpnego odcinka a ekipa za ma³o siê wypowiada³a, a zw³aszcza re¿yser Jurek Bogajewicz, ale on to chyba ma³omówny jest. Jednak nie zmienia to faktu, i¿ nie mówi³ na temat jeœli chodzi o pracê przy serialu. Jego wypowiedzi mia³y raczej charakter ¿artu. Reklama reklam¹, ale to jest program o telewizji od kuchni a nie specjalny spot gdzie mo¿na otwarcie zachwalaÌ w³asne produkty. :evil:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

W pewnym sensie to jest taka reklama prgoramĂłw TVNu bo w gdyby to byÂła prawdziwa "Telewizja od kuchni" to nie ograniczaÂłaby sie do jednej stacji a przecieÂż wiadomo Âże w jdenej stacji nie bĂŞdÂą pokazywaĂŚ kulisĂłw drugiej chociaÂż wtedy program byÂłby wiarygodny. Denerwuje mnie czasami ten lektor ktĂłry wszystko przeÂżywa jakby conajmniej mĂłwiÂł o sprawach wagi paĂąstwowej.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No przecie¿ to jasne, ¿e nie poka¿¹ kulis programów konkurencyjnych stacji. :] Kazda telewizja pokazuje wszystko co jest zwi¹zane z nimi. :roll: Nawet w wiêkszoœci gwiazdy, które siê wypowiadaj¹ np. dla TVN to sa zwi¹zane jakoœ z TVN. :D

A lektor jest dobry nawet bardzo mi siĂŞ podoba. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

wirtualnemedia.pl pisze:
NOWY STYL TVN STYLE
Pocz¹tki by³y bardzo ambitne. W magazynie "Paris, Paris" prowadzonym przez modelkê Joannê Horodyùsk¹ wprost ze stolicy œwiatowej mody kobiety ogl¹da³y suknie warte kilkanaœcie tysiêcy euro oraz wywiady z takimi projektantami, jak Karl Lagerfeld czy Valentino. Dziœ ten kana³ tematyczny nale¿¹cy do TVN pokazuje mniej salonów. Za to mo¿na w nim zobaczyÌ wiêcej miejsc, które s¹ wci¹¿ bardziej popularne wœród wiêkszoœci polskich kobiet, jak np. kuchnia czy domowy ogródek. I widzowie to kupuj¹, informuje "Gazeta Wyborcza".

- Nasze panie najczĂŞÂściej kupujÂą ubrania dwa albo trzy razy w miesiÂącu. UÂżywajÂą kosmetykĂłw takich marek, jak Nivea czy Avon. WolÂą wydawaĂŚ oszczĂŞdnoÂści na wakacyjne wyjazdy z dzieĂŚmi niÂż na siebie - opowiada "GW" Olgierd DobrzyĂąski, wiceprezes TVN 24 odpowiedzialny za kanaÂły tematyczne.

Z badaĂą przeprowadzonych przez firmĂŞ Target Group na zlecenie nadawcy wynika, Âże takich kobiet jest ok. 3,2 mln. Znacznie Âłatwiej jest trafiĂŚ do nich z poradniczym brytyjskim programem "Jak siĂŞ nie ubieraĂŚ" produkowanym przez BBC czy "LekcjÂą stylu" z udziaÂłem Jolanty KwaÂśniewskiej niÂż z relacjÂą pokazu najnowszej kolekcji Versace.

Odnowiony TVN Style ruszy³ 9 kwietnia. Lekko zmieniono oprawê graficzn¹ stacji, na antenie pojawi³o siê te¿ wiêcej programów w³asnych. Obecnie 9 z 19 pozycji programowych kana³u powstaje w Polsce, co poch³ania blisko milion z³otych miesiêcznie. Ca³oœÌ wsparto kampani¹ reklamow¹ w prasie i na billboardach, która kosztowa³a ponad 2 mln z³. W kwietniu tego roku stacjê ogl¹da³o ok. 1,5 mln osób dziennie wobec 800-900 tys. osób w grudniu zesz³ego roku - czytamy w "GW".

WedÂług DobrzyĂąskiego roczny budÂżet kanaÂłu wynosi "dobrze ponad 15 mln zÂł".

Agencje reklamowe i domy mediowe dobrze oceniaj¹ zmiany w TVN Style. - Polskie programy emitowane przez TVN Style maj¹ bardzo dobr¹ jakoœÌ i poruszaj¹ obszary, które s¹ atrakcyjne dla reklamodawców. Firmy z markami skierowanymi do kobiet chc¹ siê pojawiaÌ na antenie tej stacji - mówi "GW" Artur Brandysiewicz z domu mediowego Initiative Warszawa obs³uguj¹cego takie marki, jak Johnson & Johnson, Tchibo czy Algida.

Na razie ponad 90 proc. przychodów TVN Style pochodzi z reklam, podczas gdy ³¹czne przychody z op³at licencyjnych od operatorów telewizji kablowej kszta³tuj¹ siê na poziomie 1,2 mln z³ rocznie. Nadawca chce to zmieniÌ i zapowiada, ¿e docelowo wynios¹, podobnie jak w przypadku informacyjnego TVN 24, 30-40 proc. przychodów stacji. 4 maja szefowie TVN wys³ali list do kablówek, w którym poinformowali, ¿e od lipca i do koùca tego roku cena kana³u wzroœnie z 1 centa amerykaùskiego do 5 eurocentów od abonenta. Z kolei od przysz³ego roku za TVN Style oraz TVN Turbo (kana³ motoryzacyjny) sieci bêd¹ musia³y zap³aciÌ ju¿ 9 eurocentów. Negocjacje z operatorami w tej sprawie jeszcze siê nie zaczê³y, ale operatorzy w Poznaniu i Rybniku ju¿ wy³¹czyli sygna³ tych kana³ów, odcinaj¹c od nich ok. 200 tys. abonentów.

Je¿eli rozmowy z sieciami kablowymi nie zakoùcz¹ siê wojn¹, w czwartym kwartale tego roku TVN Style ma zacz¹Ì przynosiÌ zysk operacyjny. Jak powiedzia³ "GW" Olgierd Dobrzyùski, przysz³y rok kana³ powinien zakoùczyÌ na niewielkim plusie. W I kwartale tego roku TVN Style mia³ przychody na poziomie 1,95 mln z³, a jego EBITDA (zysk operacyjny pomniejszony o amortyzacjê) by³a ujemna i wynios³a 1,3 mln z³.
To bardzo dobra wiadomoœÌ, ¿e ogl¹dalnoœÌ roœnie. Programy s¹ rzeczywiœcie ciekawsze, choÌ kilka dobrych pozycji zniknê³o z ramówki, ale wspaniale, ¿e te zdoby³y wiêksze uznanie widzów
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Bardzo dobrze, gdyby jeszcze tylko Miasto kobiet mia³o lepsz¹ porê emisji to ogl¹dalnoœÌ jeszcze by wzros³a. Obecne polskie programy s¹ dobre, ale wydaje mi siê, ¿e w³aœnie "Paris, Paris" by³ dobry. Mia³em ten kana³ od pocz¹tku i czasami ogldalem - rzeczywiœcie by³ taki "ekskluzywny" ale bardzo siê zmieni³.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bardzo siê cieszê z tego powodu, ¿e TVN Style tak sobie dobrze radzi na rynku. :D Sporo kana³ zarabia i ma spor¹ ogl¹dalnoœÌ, która roœnie. :D Ale troche czasu zejdzie ¿eby sam na siebie zarabia³, bo jeszcze chyba tak nie jest. :roll: Programy - zgadzam siê - fajne szczególnie "Telewizja od kuchni". :D Mia³ Walter nosa co do tego kana³u :devil: jak startowa³ to myœla³em, ¿e to z³y pomys³ jednak siê myli³em. :P Oby tak dalej! :tanczy:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Jutro w programie kulisy aÂż trzech audycji : "Magiel towarzyski", "SMS" i akcja "Odnawiamy NadziejĂŞ". Pewnie materiaÂły zza kulis bĂŞdÂą jutro krĂłtsze.

[ Dodano: Pon Cze 05, 2006 8:03 pm ]
Czy ktoœ wie kulisy jakich programów bêd¹ jutro. Pamiêtam tylko, ¿e po raz kolejny poka¿¹ kulisy tego samego odcinka "Niani" - tym razem pod k¹tem udzia³u Adrianny Biedrzyùskiej.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Mam takie pytanie- czy jest jeszcze krĂŞcony ciekawy program "Ona, czyli ja" z prowadzÂącÂą JoannÂą Brodzik?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kubasz pisze:Mam takie pytanie- czy jest jeszcze krĂŞcony ciekawy program "Ona, czyli ja" z prowadzÂącÂą JoannÂą Brodzik?
Nie wiem czy jest lub bĂŞdzie jeszcze krĂŞcony , ale jedno jest pewne narazie nie jest od jakiegos czasu emitowany w TVN Style.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A szkoda, ¿e znikn¹³ z anteny, bo naprawdê by³ bardzo dobry. W sumie bardzo pasowa³by do teraŸniejszego wizerunku TVN Style, poniewa¿ po pierwsze jest polski , a po drugie mówi³ o sprawach widzom bliskich :roll:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

presSerwis pisze:Nietypowe propozycje dla reklamodawcĂłw w TVN Style
Zespó³ sprzeda¿y TVN 24 i kana³ów tematycznych TVN-u rozszerzy³ ofertê reklamow¹ TVN Style o dwie nowe propozycje - formaty Poznaj z nami i Reklama od kuchni.
Poznaj z nami to minutowy format reklamowy, w ktĂłrym reklamodawca moÂże sam wybraĂŚ temat prezentacji i dostosowaĂŚ go kontekstowo do jednego z magazynĂłw emitowanych na antenie TVN Style. Producent odzieÂży moÂże na przykÂład pokazaĂŚ pracĂŞ swoich projektantĂłw i tĂŞ prezentacjĂŞ umieÂściĂŚ obok magazynu ”Lekcja stylu” lub ”Jak siĂŞ nie ubieraĂŚ”.

Drugi z produktĂłw – Reklama od kuchni – jest reklamowÂą formÂą magazynu TVN Style ”Telewizja od kuchni”. W takim piĂŞciominutowym bloku bĂŞdÂą emitowane rozmowy z reÂżyserem, modelkami, pracownikami agencji i to, co dzieje siĂŞ za kulisami produkcji reklamowych. - Te produkty sÂłu¿¹ budowaniu ÂściÂślejszych relacji konsumenta z markÂą, wzmacniajÂąc podstawowÂą kampaniĂŞ. PozwalajÂą na pog³êbienie komunikatu i pozycjonowanie go tam, gdzie jest przez widza po¿¹dany. Ponadto nie sÂą to typowe reklamy telewizyjne, dziĂŞki czemu skutecznie przyciÂągajÂą uwagĂŞ – tÂłumaczy Anna Go³êbicka, menedÂżer zespoÂłu strategii i produktĂłw reklamowych TVN 24 i kana³ów tematycznych TVN-u.
Uwa¿am, ¿e to dobry pomys³. Powinien cieszyÌ siê du¿ym zainteresowaniem. Ostatnio gdzieœ czyta³em, ¿e tego typu reklamy bêd¹ siê stawaÌ coraz popularniejsze z powodu "uodparniania siê" widza na t¹ zwyk³¹.
A przy okazji bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ ja powstajÂą nietĂłre reklamy. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości