TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

kubasz pisze:Mam takie pytanie- czy jest jeszcze krĂŞcony ciekawy program "Ona, czyli ja" z prowadzÂącÂą JoannÂą Brodzik?
Jak mĂłwiÂła Brodzik w jakimÂś wywiadzie druga edycja bĂŞdzie na jesieni.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jesienne zmiany w TVN Style:
Press pisze:Magda MoÂłek i program Marthy Stewart w TVN Style

JesieniÂą z TVN Style zniknie program kulinarny "Tessa w domu". ZastÂąpiÂą go dwa inne.

- W miejsce programu Tessy Capponi-Borawskiej pojawiÂą siĂŞ od paÂździernika dwie nowoÂści o tematyce kulinarnej: polski format, nad ktĂłrym obecnie trwajÂą prace, oraz kultowy amerykaĂąski program ”Martha Stewart Living” obejmujÂący trzy tematy: kuchnia, dom, ogrĂłd – mĂłwi Yvette ¯ó³towska-Darska, dyrektor kana³ów tematycznych TVN-u. Nie zdradza jednak, kto bĂŞdzie prowadziÂł nowy program kulinarny. Martha Stewart to wÂłaÂścicielka imperium medialnego, znana z produkcji programĂłw poradnikowych dla kobiet.
Zmiany w TVN Style obejmÂą takÂże program ”Lekcja stylu”. Obok byÂłej pierwszej damy Jolanty KwaÂśniewskiej pojawi siĂŞ nowa prowadzÂąca - Magda MoÂłek. Prezenterka programu ”DzieĂą dobry TVN” zastÂąpi KatarzynĂŞ Montgomery i SylwiĂŞ PaszkowskÂą.
No to program kulinarny za program kulinarny ciekawe czy bĂŞdzie lepszy od "Tessy w domy", bo moim zdaniem ten program byÂł dobry. ;)

Magda MoÂłek w TVN Style. :devil: Taka dobra, Âże zastĂŞpuje 2 Panie? :devil: Zobaczymy jak wyjdzie - myÂślĂŞ, Âże gorzej niÂż Katarzyna Montgomery i Sylwia Paszkowska. :roll: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

TVN Style miaÂło siĂŞ przecieÂż upolszczaĂŚ :? ZmieniajÂą taktykĂŞ?

[ Dodano: PiÂą Sie 11, 2006 8:42 pm ]
nika pisze:
kubasz pisze:Mam takie pytanie- czy jest jeszcze krĂŞcony ciekawy program "Ona, czyli ja" z prowadzÂącÂą JoannÂą Brodzik?
Nie wiem czy jest lub bĂŞdzie jeszcze krĂŞcony , ale jedno jest pewne narazie nie jest od jakiegos czasu emitowany w TVN Style.
Tak, jesieniÂą zobaczymy nowe odcinki "Ona, czyli ja"
Ona, czyli ja - magazyn Joanny Brodzik - nowe odcinki od wrzeÂśnia
:tanczy: :brawa:
Bardzo fajnie, Âże taki dobry program powrĂłci na antenĂŞ TVN Style
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:Tak, jesieniÂą zobaczymy nowe odcinki "Ona, czyli ja"
Ona, czyli ja - magazyn Joanny Brodzik - nowe odcinki od wrzeÂśnia
kubasz, proszĂŞ naucz siĂŞ dawaĂŚ ÂźrĂłdÂło. :twisted: SkÂąd to info? :roll:

To trochê dziwne. :roll: TVP na jesieù zapowiada program "Dooko³a siebie" - cykl filmów - reporta¿y, w których autorka, Joanna Brodzik, opowiada o problemach, jakie dotykaj¹ wspó³czesne kobiety. No i trzeba przyznaÌ, ¿e te dwie pozycje bêd¹ trochê do siebie podobne. :? Hm... :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Takie informacj mo¿na znaleŸÌ na Wikipedii. Ostatnio by³y te¿ tam rozpisanie wszystkie odcinki "Niani" z drugiego sezonu ju¿ na jego pocz¹tku i teraz mo¿emy znaleŸÌ dosyÌ szczegó³owe informacje o aktorach III sezonu 8)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

To Niania - Agnieszka Dygant,powinna prowadziĂŚ ten program!WolaÂłbym wiedzieĂŚ,Âże Brodzik zostanie tylko w Magdzie Em,ale jeÂżeli ekspansja jej osoby ma wypromowaĂŚ konsekwentniej TVN Style... :neutral:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media Link pisze:TVN Style wprowadza do ramĂłwki nowe programy oraz zmienia formu³ê kilku juÂż istniejÂących. NiektĂłre pozycje pojawiÂą siĂŞ we wrzeÂśniu, pozostaÂłe – w paÂździerniku. Widzowie kanaÂłu zobaczÂą m.in. program Marty Gessler oraz Marthy Stewart. W nowej formule pojawiÂą siĂŞ ‘Lekcja Stylu’ i ‘Miasto kobiet’.

Marta Gessler poprowadzi program o roboczej nazwie ‘Duet w kuchni’. Restauratorka wraz z goœÌmi przygotowywaĂŚ bĂŞdzie potrawy o ró¿nym stopniu trudnoÂści. Tematem przewodnim kaÂżdego odcinka bĂŞdzie konkretny skÂładnik kulinarny i wariacje na jago temat. Program na antenie TVN Style pojawi siĂŞ w paÂździerniku.

RĂłwnieÂż w paÂździerniku TVN Style zaczyna nadawaĂŚ autorski program Marthy Stewart – ‘Martha Stewart Living’. W tej audycji Stewart przedstawiaĂŚ bĂŞdzie przepisy kulinarne, ciekawe pomysÂły na dekorowanie potraw, aranÂżacjĂŞ stoÂłu i wnĂŞtrza, akcesoria do domu, pomysÂły na ogrĂłd.

W zwiÂązku z pojawieniem siĂŞ na antenie TVN programu ‘Superniania’, TVN Style od paÂździernika emitowaĂŚ bĂŞdzie ‘Superniania Post Scriptum’. Ma to byĂŚ komentarz do wyemitowanego odcinka, w ktĂłrym udziaÂł wezmÂą Dorota Zawadzka, prowadzÂąca ‘SupernianiĂŞ’. Gospodarzem ‘Superniania Post Scriptum’ bĂŞdzie Olga KuÂźniak.

TVN Style przygotowaÂła rĂłwnieÂż ‘Przytulanki’, skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. BĂŞdzie to program rysunkowy z elementami animacji. Scenariusz napisany jest w oparciu o oryginalne teksty bajek, pisane specjalnie do tego programu. Program pojawi siĂŞ na antenie stacji w paÂździerniku.

Od paÂździernika ‘LekcjĂŞ stylu’ prowadziĂŚ bĂŞdÂą Jolanta KwaÂśniewska i Magda MoÂłek. W nowej formule programu nie zabraknie anegdot i przykÂładĂłw z Âżycia rodziny KwaÂśniewskich, w programie pojawiÂą siĂŞ Ola i Aleksander KwaÂśniewscy.

‘Miasto kobiet’ od wrzeÂśnia tworzone bĂŞdzie w nowej formule, autorskie edycje programu z jednÂą gospodyniÂą. W poniedziaÂłki audycjĂŞ poprowadzi Marzena Rogalska, a w Âśrody – Paulina MÂłynarska. Program podzielony bĂŞdzie na 3 czĂŞÂści: tzw. kontrowersyjny temat, znany goœÌ oraz stali goÂście tzw. trendsetterzy. Na antenie TVN Style pojawi siĂŞ rĂłwnieÂż dodatkowa pozycja – ‘The best of Miasto kobiet’.

Widzowie TVN Style w paÂździerniku zobaczÂą program Ann Marice ‘Zaklinacze wnĂŞtrz’. ProwadzÂąca komentuje zarejestrowane ukryta kamerÂą rozmowy oglÂądajÂących dom.

W paÂździerniku kanaÂł rozpocznie nadawanie programu ‘Moda na zdrowie’. Magazyn poruszaĂŚ bĂŞdzie szeroko rozumianÂą tematykĂŞ zdrowotnÂą. ProwadzÂącym jest doÂświadczony lekarz. PoszczegĂłlne tematy odcinka wprowadzane sÂą podczas luÂźnej rozmowy w studio lekarza z dzieckiem, bÂądÂź poprzez inne sytuacje „Âżyciowe”.

TVN Style kontynuowaĂŚ bĂŞdzie od paÂździernika cykl ‘101 Most’ programem ‘101 Naj’. W nadchodzÂącym sezonie widzowie stacji obejrzÂą m.in. ‘101 najwaÂżniejszych metamorfoz gwiazd’ oraz ‘101 historii miÂłosnych Hollywoodu’.

KanaÂł nadal nadawaĂŚ bĂŞdzie takÂże m.in. takie programy jak ‘Magiel towarzyski’, ‘Salon piĂŞknoÂści’, ‘Telewizja od kuchni’ czy ‘Maja w ogrodzie’.
No to kolejne 2 programy kulinarne na TVN Style. :> Jeszcze parĂŞ i bĂŞdzie moÂżna mĂłwiĂŚ, Âże to kanaÂł kulinarny. :P Dobry pomysÂł z programem "Superniania Post Scriptum" - mam nadziejĂŞ, Âże na TVN o tym wspomnÂą pod koniec "Superniani". :>

No proszĂŞ, a w "Lekcji Stylu" urzĂŞdowaĂŚ bĂŞdzie caÂła rodzina KwaÂśniewskich. :shock: Jak dla mnie to lekka przesada. :? Na dodatek jeszcze MoÂłek. CieszĂŞ siĂŞ natomiast z kontynuacji "Telewizji od kuchni". :brawa: LiczĂŞ tylko na wczeÂśniejszÂą pore nadawania. ;) Fajnie teÂż bĂŞdzie zobaczyĂŚ nowe odcinki "Magla towarzyskiego".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ciekawe jak wyjdzie sztandarowy program TVNStyle "Miasto Kobiet" prowadzony w pojedynke na przemian raz Marzena Rogalska, raz Paulina MÂłynarska. Musze przyznaĂŚ, Âże mi bardzo odpowiadaÂła ta formuÂła jak prowadziÂły go we dwĂłjkĂŞ, one czasami odgrywaÂły rolĂŞ -jedna "dobrego policjanta" a druga tego "zÂłego" -(MÂłynarska 8). Czekam w takim razie z niecierpliwoÂściÂą na nowe odcinki, Âżeby mĂłc oceniĂŚ czy formuÂła we dwĂłjke jest lepsza czy rĂłwnie dobrze wypada prowadzenie tego programu w pojedynkĂŞ ....
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:No to kolejne 2 programy kulinarne na TVN Style. :> Jeszcze parĂŞ i bĂŞdzie moÂżna mĂłwiĂŚ, Âże to kanaÂł kulinarny. :P Dobry pomysÂł z programem "Superniania Post Scriptum" - mam nadziejĂŞ, Âże na TVN o tym wspomnÂą pod koniec "Superniani". :>

No proszĂŞ, a w "Lekcji Stylu" urzĂŞdowaĂŚ bĂŞdzie caÂła rodzina KwaÂśniewskich. :shock: Jak dla mnie to lekka przesada. :? Na dodatek jeszcze MoÂłek. CieszĂŞ siĂŞ natomiast z kontynuacji "Telewizji od kuchni". :brawa: LiczĂŞ tylko na wczeÂśniejszÂą pore nadawania. ;) Fajnie teÂż bĂŞdzie zobaczyĂŚ nowe odcinki "Magla towarzyskiego".
A ja nie cieszĂŞ siĂŞ z Magla towarzyskiego. MoÂże sama formuÂła programu jest dobra, ale prowadzÂąca, bo do prowadzÂącego nic nie mam, czasem przegina. Nie lubiĂŞ jej. :nie:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Szkoda, ¿e zmienili formu³ê Miasta Kobiet. Teraz ten program jest nudniejszy, nie ma tej "chemii" miedzy prowadz¹cymi. ;( Wszystko co dobre kiedyœ sie koùczy. ;(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A skoĂączyÂło siĂŞ - nie wiem czy wiesz - przez same prowadzÂące. :> Rywalizacja miĂŞdzy MarzenÂą, a PaulinÂą zmusiÂła producentĂłw do oddzielenia PaĂą od siebie...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

a czy Magda Mo³ek prowadzi ju¿ leckeje stylu bo dawno nie ogl¹da³em TVN Style nie mia³em czasu zerkn¹Ì?
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie, dopiero od paÂździernika zacznie prowadziĂŚ nowe odcinki "Lekcji Stylu".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
SiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 23:39

Biografie

Post autor: SiM »

Na TVNStyle jest program "Biografie". DziÂś o 19tej byÂł on fenomenie serialu "Friends". Czy ktoÂś z Was moÂże to nagrywaÂł?

Bardzo proszĂŞ o pomoc :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Biografie

Post autor: Mandi »

SiM pisze:Na TVNStyle jest program "Biografie". DziÂś o 19tej byÂł on fenomenie serialu "Friends". Czy ktoÂś z Was moÂże to nagrywaÂł?
WidziaÂłam to wczoraj. Na pewno jeszcze bĂŞdÂą to powtarzaĂŚ przez tydzieĂą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości