Zmiany w TVN od stycznia 2008 roku?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Zmiany w TVN od stycznia 2008 roku?

Post autor: Enceladus »

Wszystko wskazuje na to, ¿e od pocz¹tku stycznia bêdziemy mieÌ odnowiony TVN. Bêdzie nowa oprawa "Faktów", bêdzie nowy program Wellman i Prokopa, bêd¹ Milionerzy, bêdzie serial obyczajowy "Gotowi na mi³oœÌ", bêdzie nowy program Wojewódzkiego. Bêdzie te¿ nowa oprawa graficzna i logo stacji. Zmiany mia³y byÌ poczynione pierwotnie w paŸdzierniku z okazji urodzin, ale prze³o¿ono je na pocz¹tek roku. Oto s³owa potwierdzaj¹ce:

"... bêdzie elementem nowej strategii TVN - twardej walki o widza w styczniu i lutym. To miesi¹ce, które dotychczas telewizje komercyjne odpuszcza³y, serwuj¹c widzom powtórki. A to dlatego, ¿e po Nowym Roku s³abnie aktywnoœÌ reklamodawców, bo bud¿ety rodzinne Polaków s¹ uszczuplone po œwiêtach. Za¿arta konkurencja wœród firm i stacji telewizyjnych sprawia jednak, ¿e i martwe miesi¹ce wype³niaj¹ siê coraz bardziej reklamami, co sprawia, ¿e stacje mog¹ inwestowaÌ w program" - pisze dziennik "Polska" i przytacza s³owa Waldemara Ostrowskiego, cz³onka zarz¹du TVN.

Czeka nas wiĂŞc noworoczna rewolucja.
Ostatnio zmieniony piątek 19 paź 2007, 18:49 przez Enceladus, łącznie zmieniany 1 raz.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ponownie mamy informacje o nowej oprawie graficznej TVN. I znowu nie mamy podanego ÂźrĂłdÂła tych informacji. I ten cytat - skÂąd? A program Wellman i Prokopa, a takÂże WojewĂłdzkiego majÂą siĂŞ pojawiĂŚ juÂż w grudniu. A Milionerzy to wielka niewiadoma. Jedyna naprawdĂŞ pewna rzecz to nowa oprawa FaktĂłw.

Co nie znaczy, Âże jestem na nie. WrĂŞcz przewciwnie! CaÂłkowicie na TAK. Tylko to trochĂŞ za piĂŞkne, Âżeby byÂło prawdziwe. :D
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

mam nadziejê ¿e logo TVN bêdzie takie jakie jest i ¿e fakty bêd¹ mia³y te niebieskie kó³ka, które zawsze kojarz¹ siê z faktami
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jakby tak przejrzeÌ posty Enceladusa, to w wiêkszoœci by³y to huczne, lecz puste zapowiedzi. CzêœÌ mo¿e bêdzie, ale druga czêœÌ pewnie znowu dopowiedziana.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nowy program Wellman i Prokopa ma pojawiÌ siê w grudniu. W tym samym czasie ma szansê zadebiutowaÌ "Bez sensu". Natomiast informacja o nowym logo i oprawie graficznej TVN to kolejna z Twoich niepotwierdzonych rewelacji, która pewnie siê nie sprawdzi ( jak te wczeœniejsze ). Ten cytat, który przedstawi³ Enceladus jest z dziennika "Polska". W tym artykule napisano, ¿e TVN dopina szczegó³y powrotu "Milionerów". Nie mam podstaw ¿eby nie wierzyÌ tej gazecie, ale czekam na oficjaln¹ informacjê.

Wydaje mi siĂŞ, Âże informacje o wiĂŞkszych inwestycjach na styczeĂą - luty mogÂą siĂŞ sprawdziĂŚ. TVN rok temu przespaÂł ten czas i miaÂł wĂłwczas gorsze wyniki od Polsatu, ktĂłry wprowadziÂł parĂŞ nowoÂści - m.in. "Prison Break".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

WiĂŞc...
TVN widaÌ ostro przygotowuje siê do zimowej walki - i dobrze! Konkurencja nie jest na to przygotowana. Wierzê w tych "Milionerów", mo¿e nawet w niedzielê o 20:00. Show Wellman i Prokopa mo¿e pójœÌ zamiast Majewskiego, "Gotowi na mi³oœÌ" - czy aby rzeczywiœcie wejd¹ na antenê zim¹? by³oby to s¹dzê bardzo dobrym posuniêciem. Aha! Przypominam równie¿ o tym. Nowe "Fakty" to ju¿ chyba pewnik. Uk³ada siê to chyba w jak¹œ logiczn¹ ca³oœÌ. Fajnie by³oby, gdyby kontynuowali "Kubê Wojewódzkiego", "Szymona", "Rozmowy w toku" itp. w czasie zimy.

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam,
Kuba
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Co do kontynualcji Szymona i WojewĂłdzkiego w zimie to szans nie ma prawie Âżadnych. A co do RozmĂłw w Toku to sÂą, ale rĂłwnieÂż nikÂłe. Mnie najbardziej cieszyÂłby WIELKI powrĂłt MilionerĂłw. I jeszcze jak ktoÂś mĂłgÂłby mi przypomnieĂŚ - Milionerzy byli tylko raz w tygodniu?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

r_r16 pisze:Milionerzy byli tylko raz w tygodniu?
To nie pamiĂŞtasz? :P PoczÂątkowo byli 3 dni w tygodniu, potem 5, potem znĂłw 3... w kaÂżdym sezonie byÂło inaczej.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

POpieram pisze:To nie pamiĂŞtasz?
No wÂłaÂśnie nie pamiĂŞtam :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Milionerzy zapewne weszÂłyby te 3 razy w tygodniu za Rozmowy w toku
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

Raczej bĂŞdÂą raz w tygodniu, na przykÂład w ÂśrodĂŞ za You Can Dance, albo we wtorek.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wiele wskazuje na to, Âże w styczniu TVN wspĂłlnie z TVP zorganizuje XVI FinaÂł Wielkiej Orkiestry ÂŚwiÂątecznej Pomocy. :) TVN ma wykorzystaĂŚ w tym przedsiĂŞwziĂŞciu swĂłj helikopter, a TVP studio telewizyjne i oÂśrodki regionalne.

WiĂŞcej :arrow: http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=64748
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

milionerzy jeœli pojawi¹ siê w styczniu to z pewnoœcia w sobotê i w niedzielê, a czy jeszcze w jakieœ inne dni to nie wiadomo, ale na pewno bêd¹ po godzinie 20.00, a nie popo³udniu, przecie¿ nie po to by kontynuowali program po latach , ¿eby dawaÌ go popo³udniu kiedy i tak ogladalnoœÌ jest ma³a tylko wieczorem.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

lukasz000 pisze:przecie¿ nie po to by kontynuowali program po latach , ¿eby dawaÌ go popo³udniu kiedy i tak ogladalnoœÌ jest ma³a tylko wieczorem.
Bez przesady. TVN ma œwietn¹ ramówkê w prime-time i nie widzê powodów, by j¹ zmieniaÌ. Godzina 20 - 21 to ju¿ raczej nie pora na teleturnieje. Przyk³ad "Najs³abszego ogniwa" pokaza³, ¿e zainteresowanie teleturniejem o tej porze jest bardzo ma³e. Polsat w godzinach popo³udniowych nadawa³ ostatnio teleturniej "Gra w ciemno", który cieszy³ siê du¿¹ popularnoœci¹. Z tego co ostatnio czyta³em wynika, ¿e z niego zrezygnowano. Jeœli chodzi o "Milionerów" o wiele lepsz¹ i bardziej prawdopodobn¹ por¹ emisji jest popo³udnie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

r_r16 pisze:Co do kontynualcji Szymona i WojewĂłdzkiego w zimie to szans nie ma prawie Âżadnych. A co do RozmĂłw w Toku to sÂą, ale rĂłwnieÂż nikÂłe.
Zgoda, ale... Podczas gdy "Szymon Show" i jego premierowe odcinki dotychczas znikaÂły z TVN koĂącem grudnia i wracaÂły na wizjĂŞ dopiero w marcu, to "Kuba" na przykÂład w poprzednim sezonie - w nowej odsÂłonie wiosennej pojawiÂł siĂŞ juÂż w poÂłowie lutego.
NikÂłe szanse na ciÂąg dalszy "RozmĂłw w toku" zimÂą? Brednie! PragnĂŞ przypomnieĂŚ, Âże od poÂłowy ostatniego, dwunastego miesiÂąca roku 2006 rozpoczĂŞÂła siĂŞ "JEDYNIE" blisko miesiĂŞczna emisja powtĂłrkowych epizodĂłw zarĂłwno talk show Drzyzgi jak i "W11", "DetektywĂłw" czy programu "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" (do okoÂło poÂłowy stycznia). Czemu na przeÂłomie 2007/08 miaÂłoby byĂŚ jakoÂś specjalnie inaczej? 8)
pawell pisze:Nowy program Wellman i Prokopa ma pojawiĂŚ siĂŞ w grudniu.
Niewykluczone, Âże chodzi o "Clever-a". Rozrywkowy tytuÂł od blisko 4 lat mogÂą oglÂądaĂŚ chociaÂżby nasi zachodni sÂąsiedzi. Dla niemieckiej stacji Sat.1 realizowany jest przez firmĂŞ Constantin Entertainment (audycje sÂądownicze, K11) znanÂą w Polsce z produkcji "SAMW" wÂłaÂśnie. Charakter popularno - naukowy "pozycji" (eksperymenty), udziaÂł gwiazd - wiele wskazuje na format "Clever" (swojÂą drogÂą sprzedany do m.in.: WÂłoszech, Hiszpani, Francji, Rosji oraz na przykÂład SÂłowacji).
Kuba pisze:"Gotowi na mi³oœÌ" - czy aby rzeczywiœcie wejd¹ na antenê zim¹?
Chyba jednak nie.. Na temat jakichkolwiek przygotowaù scenariusza i zdjêÌ póki co nie wiemy NIC, st¹d wydaje siê, ¿e "Gotowych na mi³oœÌ" zobaczymy na antenie telewizji Piotra Waltera w okresie wiosennym "dopiero".

Co do powrotu "Milionerów" to mam mieszane odczucia (w myœl s³ów "wraca stare i musimy siê temu przeciwstawiÌ" :devil: ). Nie zapominajmy, ¿e TVN jak dotychczas nie potwierdzi³a doniesieù dziennika "Polska" n.t. "reaktywacji" teleturnieju, poza tym "tak szybki" powrót Urbaùskiego "na Wiertnicz¹" wydaje mi siê ma³o realny (z drugiej strony ma³o kto i co jest mnie w stanie zdziwiÌ.. zaskoczyÌ na dzieù dzisiejszy) :lol:
JednoczeÂśnie spekulacje n.t pory nadawania "MilionerĂłw" .. dajcie sobie spokĂłj "Panowie"! :D
POpieram pisze:Bez przesady. TVN ma ÂświetnÂą ramĂłwkĂŞ w prime-time i nie widzĂŞ powodĂłw, by jÂą zmieniaĂŚ.
Nie wszyscy to rozumiejÂą, stÂąd (niektĂłrych niektĂłre) pomysÂły na pokazywanie w ÂścisÂłym prime-time quizĂłw czy seriali amerykaĂąskich.

A kolejn¹ wiadomoœÌ o zmianie oprawy graficznej i logo TVN od Nowego Roku nazywam (ponownym) strojeniem sobie ¿artów :arrow:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości