[TVN] Uwaga / [TTV] Uwaga po uwadze

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Marcin LeÂśkiewicz, prowadzÂący w dni powszednie magazyn "Uwaga" w TVN-ie, 1 lutego zostanie wydawcÂą i prowadzÂącym "PanoramĂŞ" w TVP 2.

press.pl

duÂża strata dla uwagi :cry:
nie wiem czy LeÂśkiewicz bĂŞdzie siĂŞ nadawaÂł jako prowadzÂący panoramy
kaÂżdy bĂŞdzie go bĂŞdzie identyfikowaÂł z uwagi tvn
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

tomu19 pisze: nie wiem czy LeÂśkiewicz bĂŞdzie siĂŞ nadawaÂł jako prowadzÂący panoramy
kaÂżdy bĂŞdzie go bĂŞdzie identyfikowaÂł z uwagi tvn
nie !! !! !! Nie pasuje mi on do prowadzenia programĂłw informacyjnych a tym bardziej do TVP !! Jego twarz zawsze bĂŞdzie kojarzona z TVN i z UwagÂą a teraz przechodzi do nienajwyÂższych lotĂłw programu informacyjnego...Szkoda :( Jednak to podziĂŞkowanie - "za wszystkie Uwagi" w piÂątek to byÂło poÂżegnanie z TVN. :(
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

:dobani: Szkoda bo byÂł o niebo lepszy od Cebuli
Mo¿e jak¹œ kobietê dadz¹ na prowadz¹c¹ (która bêdzie lepsza od Cebuli) :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Ja osobiÂście nie lubiĂŞ "Uwagi" - niesamowicie irytuje mnie forma "skondensowanego reportaÂżu" trwajÂącego kilka minut, nie mĂłwiÂąc juÂż o tych "rozmowach" z goÂścmi, z ktĂłrych de facto rzadko kiedy cokolwiek wynika. Sam format programu jest ciekawy, ale gdyby byÂł to magazyn z reportaÂżami 3-4 razy dÂłuÂższymi (przynajmniej), to IMHO byÂłoby to duÂżo bardziej ciekawe...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szkoda wielka szkoda ;( ;( Nikt siĂŞ tego nie spodziewaÂł Âże bĂŞdzie pracowaÂł w programi informacyjnym.
press.pl pisze:- DwanaÂście z trzynastu lat mojej kariery zawodowej pracowaÂłem w newsach. CiÂągnĂŞÂło mnie do nich - tÂłumaczy swojÂą decyzjĂŞ LeÂśkiewicz.
No to niech idzie tam gdzie bĂŞdzie mu lepiej...

Teraz Rysiek bĂŞdzie musiaÂł prowadziĂŚ wszystkie "Uwagi". Ciekawe kto zajmi miejsce LeÂśkiewicza. MyslĂŞ Âże tego dowiemy siĂŞ juz za pare dni bo przecieÂż Rysiek nie bedzie caÂły czas prowadziÂł "Uwagi". :roll: Jestem bardzo ciekawy kto to bĂŞdzie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

uwaga

Post autor: salladyn »

MoÂże ktoÂś z dotychczasowych reporterĂłw "Uwagi" :?: :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monster

masz racjĂŞ

Post autor: Monster »

Masz racjĂŞ pawell.

Rysiek <lol2> sam sobie nie poradzi w prowadzeniu Uwagi.
KtoÂś napisaÂł ze moÂże zastapi leÂśniaka GĂłrlicki, ale raczej nie :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, na pewno nie. Postawi¹ pewnie na kogoœ charakterystycznego i kogoœ, kto d³ugo zapadnie ludziom w pamiêÌ. I taki jest w³aœnie Ryszard Cebula. To on jest kojarzony przede wszystkim z Uwag¹, mimo, ¿e Leœkiewicz pojawia³ siê znacznie czêœciej. Leœkiewicz by³ abrdzo dobry, ale dla ludzi przeciêtny, wiêkszoœÌ na wieœÌ o odejœciu Leœkiewicza reaguje "a kto to", nawet Ci, któzy regularnie ogl¹daj¹ Uwagê. Gdyby odszed³ Cebula, sytuacja by³aby du¿o inna.

MyÂślĂŞ, Âże postawiÂą na kobietĂŞ. UwaÂżam, Âże byĂŚ moÂże bĂŞdzie to Marta Kuligowska, nadaÂłaby siĂŞ do tego typu programu. SzansĂŞ ma teÂż Danuta Kondratowicz, ale ona jest sekretarzem programowym i pewnie nie porzuci tego. :] InnÂą kandydatkÂąmoÂże byĂŚ Anita Werner, jednak ona szanse ma najmniejsze. Pod uwagĂŞ moÂżna braĂŚ takÂże AnnĂŞ Maruszeczko, jednak byÂłaby w "Uwadze" fatalna...

MoÂżna teÂż szukaĂŚ kandydatĂłw w pÂłci mĂŞskiej. SzansĂŞ ma byĂŚ moÂże MirosÂław Rogalski (Interwencja), ale nie chciaÂłbym go ponownie zobaczyĂŚ o 19:45 w TVN. ByĂŚ moÂże Krzysztof GĂłrlicki, ktĂłry jest podobny do LeÂśkiewicza zarĂłwno pod wzglĂŞdem wyglÂądau, gÂłosu, jak i chyba charakteru.

MoÂże TVN postawi na kogoÂś bardzo znanego. SÂądzĂŞ, Âże w "Uwadze" sprawdziÂłby siĂŞ JarosÂław GugaÂła, ktĂłry prowadzi obecnie "Wydarzenia". Ewentualnie Dorota Gawryluk ("WiadomoÂści") lub Joanna Racewicz ("Panorama").

A co do samego Leskiewicza, to nie specjalnie wyobra¿am go sobie w "Panoramie". Co wiecej - mam nieodparte wra¿enie, ¿e przeszed³ tam dla pieniêdzy. Ogl¹dalnoœÌ jest przecie¿ niemal 2 razy mniejsza, na wizji bêdzie pojawia³ siêznacznie rzadziej (w wydaniu o 18:30 s¹ jeszcze: Joanna Rusak, Joanna Racewicz, Olimpia Górska, Marta Kielczyk). Nie rozumiem jego decyzjê, ale specjalnie rozpacza³ nie bêdê. Sprawa mnie po prostu zaskoczy³a.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:MyÂślĂŞ, Âże postawiÂą na kobietĂŞ.
TeÂż tak myÂślĂŞ... :roll:
Marcin pisze:InnÂą kandydatkÂąmoÂże byĂŚ Anita Werner, jednak ona szanse ma najmniejsze.
Hm myÂślĂŞ Âże ona zostanie tam gdzie jest i Âże w ogĂłle TVN nie bĂŞdzie braÂł jej pod uwagĂŞ szukajÂąc nowej/go kandydatki/a do prowadzenia tego programu.
Marcin pisze:MirosÂław Rogalski (Interwencja), ale nie chciaÂłbym go ponownie zobaczyĂŚ o 19:45 w TVN.
On pewnie teraz by z polszatu nie odszedÂł. :roll: WkoĂącu jest tam bardzo krĂłtko i chyba mu tam pasuje pracowac... :roll: I tak jak ty nie chiaÂłbym go zobaczyĂŚ juz w "Uwadze".
Marcin pisze:SÂądzĂŞ, Âże w "Uwadze" sprawdziÂłby siĂŞ JarosÂław GugaÂła, ktĂłry prowadzi obecnie "Wydarzenia".


Pewnie tak samo by siĂŞ zacinaÂł jak w "Wydarzeniach". :/ wkoĂącu oba programy sa na Âżywo. :roll:
Marcin pisze:Ewentualnie Dorota Gawryluk ("WiadomoÂści")


Nie ona pewnie teÂż jak LeÂśkiewicz woli pracowaĂŚ w jakimÂś programie informacyjnym.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

superexpress.pl pisze:- Marcinowi w grudniu wygasÂł kontrakt - poinformowaÂła "Super Express" Monika Szymborska, producentka programu "Uwaga". - Decyzja, co dalej, naleÂżaÂła do niego. Mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie zadowolony z nowej pracy.

Szymborska nie ukrywa, Âże bĂŞdzie brakowaÂło LeÂśkiewicza w zespole.
No to tak myœlê ¿e TVP dowiedzia³a siê ¿e Leœkiewiczowi koùczy siê kontrakt i z³o¿y³a mu propozycje pracy w TVP2. :roll: Ciekawe jak bedzie prowadzi³ "Panoramê". :roll: No có¿ trzeba czekaÌ do lutego. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tvn.pl pisze:"Uwaga!" - najpopularniejszy program interwencyjny

AÂż 17 proc. osĂłb w najnowszym sondaÂżu Biura Badania Opinii i Rynku "Estymator" wskazaÂło "UwagĂŞ!" TVN jako najchĂŞtniej oglÂądany program prezentujÂący reportaÂże.
No to o tym wczoraj pod koniec "FaktĂłw" wspomniaÂł Ryman. Gratulacje dla "Uwagi" i kolejnych sukcesĂłw ÂżyczĂŞ. :D A pozostaÂłe wyniki innych programĂłw TVN na tej stronie>>> http://www.tvn.pl/2006,01,1305080,nagoraco.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OdkÂąd LeÂśkiewicz odszedÂł z Uwagi, zauwazyÂłem, ze realizujÂą wydania spoza studia. Za pierwszym razem byÂło to wydanie z posterunku Policji, potem ze szkoÂły, a dziÂś z WÂłodowa.
I muszê przyznaÌ, ¿e powoduje to, ¿e program jest znacznie ciekawszy oraz przyci¹ga mnie przed telewizor. Ostatnio "Uwagi" s¹ coraz ciekawsze, te ze studia te¿. :] Byle tylko dali fajnego prezentera, bo to wa¿na czêœÌ ka¿dej realizacji i wszystko mo¿e zepsuÌ. :] A poszukiwania i przes³uchania trwaj¹... I pewnie bêdzie to ktoœ nowy, tak jak w 2004 roku by³o to z Marcinem Leœkiewiczem.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Mi jest szkoda Cebuli, bo od kiedy nie ma LeÂśkiewicza, robi za dwĂłch. Nie oglÂądam codziennie Uwagi, ale chyba on codziennie prowadzi? :cry:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Mi jest szkoda Cebuli, bo od kiedy nie ma LeÂśkiewicza, robi za dwĂłch. Nie oglÂądam codziennie Uwagi, ale chyba on codziennie prowadzi? :cry:
Prowadzi codziennie :( Niestety !! Facet taki teraz zapracowany jak czasem Porada w "Poranku..." 8)
Ciekawe kiedy TVN przydzieli Panu Cebuli zmiennika...
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No tak, codziennie - nie ma wyjœcia. I to po 2 wydania - popo³udniowe i g³ówne. Ale jak znajd¹ nowego prezentera, to bêdzie móg³ sobie wzi¹Ì urlop i nowicjusz bêdzie robi³ za dwóch. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 102 gości