[TVN] Uwaga / [TTV] Uwaga po uwadze

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moim zdniem powinni znaleŸÌ jeszcze 2 prezenterów. Jednego do "Uwagi" o pi¹tej drugiego do tej o 19:45 od poniedzia³ku do pi¹tku no a Rysiek w weekend. :P Moim zdaniem by³oby to najlepsze rozwi¹zanie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ale jak znajd¹ nowego prezentera, to bêdzie móg³ sobie wzi¹Ì urlop i nowicjusz bêdzie robi³ za dwóch
Nie wydaje mi siê, ale kto wie. Wed³ug mnie nie wrzuc¹ nowego prezentera tak od razu na "g³êbok¹ rzekê"
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mi siĂŞ zdaje, Âże nowy prezenter bĂŞdzie po rozdaniu telekamer. Bo oficjalnie nominowani sÂą LeÂśkiewicz i Cebula.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jestem ÂświĂŞcie przekonany, Âże LeÂśkiewicz z CebulÂą wygrajÂą. :] I bĂŞdzie to kÂłopotliwa statuetka. ZarĂłwno dla rozdajÂących TelekamerĂŞ, jak i dla TVNu. SytuacjĂŞ wykorzysta zapewne "Panorama". A rozdanie Telekamer juÂż w poniedziaÂłek. "Uwaga!" jest najpopularniejszym programem interwencyjnym w Polsce - zagroziĂŚ moÂże im jedynie Ewa Drzyzga, ktĂłra ma po prostu "nazwisko". SÂą ludzie, ktĂłrzy na niÂą bĂŞdÂą gÂłosowaĂŚ, nawet jeÂśli "Rozmowy w toku" oglÂądajÂą 3 razy do roku. :]
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z gÂłosem pana Cebuli coÂś cienko... WyglÂąda i mĂłwi, jakby byÂł przeziĂŞbiona. Cebula UwagĂŞ! prowadzi nieprzerwanie od prawie czterech tygodni. :| A nowego prezentera jak nie byÂło, tak... nie ma. :/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mo¿e TVN nie ma w ogóle kandydatów na prowadz¹cych "Uwagê!"? :roll: :? A jak siê znajdzie to pan Cebula powinien pójœÌ odrazu na urlop. TVN powinien na przysz³oœÌ sie "ubiezpieczyÌ" i znaleŸÌ 2 prowadzacych. :roll: tak jak pisa³em wczeœniej jeden do "Uwagi!" o pi¹tej, drugi do "Uwagi!" pon. - pt. o 19:45, a pan Ryszard do "Uwagi!" w weekendy oraz by tropi³ afery. :] :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dwóch prowadz¹cych dziennie nie jest potrzebnych - prowadzenie "Uwagi!" nie wydaje siê jakoœ szczególnie wymagaj¹ce, a sporo materia³ów o 17 to powtórki dnia poprzedniego. Spokojnie mo¿e to robiÌ prezenter z 19:45.
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Mamy nowego prowadzÂącego program UWAGA. BĂŞdzie to Zbigniew ÂŁuczyĂąski, ktĂłry dotychczas prowadziÂł KronikĂŞ w TVP3 KrakĂłw. Nie znam faceta, tylko widziaÂłem foto. MoÂże ktoÂś siĂŞ wypowie kto jest z Krakowa lub z okolic i napisze czy jest dobry.

http://ww2.tvp.pl/3160,291211,2.view

tam jest jego zdjĂŞcie, wyglÂąda dobrze, ale trudno coÂś powiedzieĂŚ na podstawie jednego zdjĂŞcia
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A tu ÂźrĂłdÂło tej informacji :
press pisze:- Zbigniew ÂŁuczyĂąski poprowadzi "Uwaga!" w TVN-ie

Program "Uwaga!" (TVN) bĂŞdzie prowadziÂł Zbigniew ÂŁuczyĂąski, pracujÂący dotÂąd w TVP 3 KrakĂłw.

Zadebiutuje na antenie TVN-u 15 lutego o godz. 17 - bêdzie zmiennikiem Ryszarda Cebuli. £uczyùski od kilkunastu lat zwi¹zany jest z oddzia³em TVP w Krakowie. Prowadzi³ i wydawa³ g³ówny program informacyjny w TVP 3 "Kronika". Opiekowa³ siê tak¿e "Rekomendacjami kulturalnymi", przygotowywa³ relacje na ¿ywo i reporta¿e. £uczyùski zast¹pi w programie "Uwaga!" Marcina Leœkiewicza, który przeszed³ do "Panoramy" w TVP 2.
Co do ÂŁuczyĂąskiego to faktycznie parĂŞ razy oglÂądaÂłem go w Kronice ale szczerze mĂłwiÂąc mnie nie przekonywaÂł. Nie wiem czy to taka maÂła "transakcja wymienna" czy jak ale jakoÂś nie mogĂŞ sobie wyobraziĂŚ jego w takim programie interwencyjnym jakim jest "UWAGA!"
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

TydzieĂą temu oglÂądaÂłem z nim KronikĂŞ, jak byÂłem na feriach w Zakopanem. Taki sobie zwykÂły prezenter. Dobrze, Âże przynajmniej ma juÂż doÂświadczenie w pracy w TV.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MaÂłe zaskoczenie - czÂłowiek ktĂłry jest maÂło znany do takiego programu. :roll: No ale LeÂśkiewicz teÂż byÂł maÂło znany, a teraz widaĂŚ co z niego wyrosÂło. :evil2: :evil2: Zobaczymy jak bĂŞdzie prowadziÂł "UwagĂŞ!" - trzymam kciuki za niego. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

uwaga

Post autor: salladyn »

Mieszkam w Krakowie wiĂŞc juÂż siĂŞ mogĂŞ wypowiedzieĂŚ na temat nowego prowadzÂącego.Jest do bani :!: KronikĂŞ ciekawej juÂż chyba mumia prowadzi niÂż on.To byÂł zÂły wybĂłr.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂżeli rzeczywiÂście bĂŞdzie tragiczny, to go zdejmÂą. :] Ale pomyÂślcie. MoÂże program informacyjny rzeczywiscie prowadzi Âźle, ale w interwencyjnym siĂŞ odnajdzie. To nie jest to samo, przecieÂż wybĂłr poprzedziÂło konklawe - prĂłby kamerowe, przesÂłuchania itp. A skoro go wybrano, to uznano, Âże jest najlepszy do tej roli. Nie wziĂŞto go od tak po prostu. Zobaczymy za tydzieĂą, 15.02. WiĂŞcej informacji w tvn.tivi.pl.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Jestem zaskoczony. Chyba nikt siĂŞ nie spodziewaÂł Âże bĂŞdzie ktoÂś z TVP.
Znam tego Pana bo odbiera³em TVP Kraków (i ogl¹da³em Kronikê) kiedy jeszcze nie by³o TVP Kielce choÌ mieszkam na mazowszu :lol: Ju¿ pisa³em kiedyœ co mo¿e byÌ powodem takiego stanu rzeczy. Ale wróÌmy do tematu. Wg mnie ów Pan wogóle nie nadaje siê do tego typu programu... poprostu nie wyobra¿am go sobie w UWADZE! Do Kroniki jako tako siê nadawa³ bo w programach informacyjnych nie ma takiej dynamiki jak w progrmach interwencyjnych i mo¿e usypiaÌ ludzi.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś w "Uwadze!" o piÂątej na koĂącu zauwaÂżyÂłem Âże zamiast podglÂądu ze studia razem z napisami jest filmik i zapowiedz tego co w "Uwadze!" o 19:45. :roll: To co bĂŞdzie czytaÂł Ryszard Cebula. :D Moim zdaniem dobry pomysÂł. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości