Divy

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Divy

Post autor: Kuba »

wirtualnemedia.pl pisze:NajwiĂŞkszÂą zagadkÂą sÂą plany TVN. Stacja emituje obecnie szĂłstÂą edycjĂŞ "TaĂąca z gwiazdami", projektu ktĂłry zapoczÂątkowaÂł modĂŞ na gwiazdorskie formaty na Âżywo. KanaÂł zapowiedziaÂł, Âże to ostatnia odsÂłona programu. Bardzo dobre wyniki oglÂądalnoÂści ( okoÂło 5 mln widzĂłw za AGB NMR) show sprawiajÂą jednak, Âże stacja nie jest juÂż tak stanowcza w swoich deklaracjach. Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak w rozmowie z "Dziennikiem" nie wykluczyÂł kontynuacji widowiska.

- ÂŻadne decyzje jeszcze nie zapadÂły. Wiele osĂłb wywiera na nas w tej kwestii presjĂŞ- tÂłumaczy w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Wojciech IwaĂąski, reÂżyser "TaĂąca z gwiazdami" . - Na pewno, widzowie ucieszyliby siĂŞ z kolejnej czĂŞÂści formatu - dodaje.

Stacja jest jednak przygotowana na ewentualne zakoùczenie show. Dyrektor programowy kana³u posiada kilka pomys³ów na wype³nienie luki po tanecznych popisach gwiazd. Wed³ug naszych informacji najwiêksze szanse na zast¹pienie "Taùca z gwiazdami" ma kolejny gwiazdorski program Rochstaru.

Bohaterkami formatu maj¹ byÌ cztery polskie wokalistki: Edyta Górnik, Doda, Justyna Steczkowska i Maryla Rodowicz. Wybrane gwiazdy w ci¹gu kilku miesiêcy bêd¹ musia³y przygotowaÌ siê do dwóch wielkich koncertów w katowickim Spodku. Podczas nich wokalistki zaœpiewaj¹ najwiêksze muzyczne przeboje, a publicznoœÌ w zale¿noœci od koncertu ubierze siê w bia³e b¹dŸ czerwone stroje. Show maj¹ poprzedziÌ intensywne przygotowania, które bêd¹ relacjonowane w telewizji.

Koncepcja formatu przewiduje dwa wydania programu w ci¹gu tygodnia. Pierwsze ma mieÌ formê kroniki z bie¿¹cych przygotowaù, drugie mo¿e byÌ emitowane na ¿ywo. Podczas odcinków live pomiêdzy gwiazdami pojawi siê rywalizacja. Wokalistki przygotuj¹ interpretacje utworów, widzowie wybior¹ najlepsze wersje, kwalifikuj¹c je do koncertów galowych.

Prace nad programem majÂą zaawansowany charakter. Wszystkie cztery gwiazdy wyraziÂły zainteresowanie udziaÂłem w projekcie. - Faktycznie prowadzimy rozmowy w sprawie wystĂŞpu Justyny w kolejnym, wielkim projekcie telewizyjnym, ale nic wiĂŞcej nie mogĂŞ powiedzieĂŚ- tÂłumaczy Remigiusz TrawiĂąski, manager Justyny Steczkowskiej. - UdziaÂł Dody w kolejnym formacie Rochstaru jest moÂżliwy, ale projekt ten jest na razie tajny- wyjaÂśnia Maja Sablewska, reprezentujÂąca artystkĂŞ.

Producencka firma jest juÂż gotowa do kompletowania umĂłw, czeka na decyzjĂŞ TVN o wprowadzeniu show do ramĂłwki. Najbardziej prawdopodobnym terminem startu programu nie jest jednak wiosna, a jesieĂą przyszÂłego roku.
Jak mĂłwiÂł szef Rochstaru w sierpniowym "Newsweeku", show miaÂłoby nosiĂŚ roboczÂą nazwĂŞ "Divy". Co o tym sÂądzicie?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Powiem krĂłtko. :D To ja wolĂŞ siĂłdmÂą edycjĂŞ "TaĂąca z gwiazdami". :devil: Moim zdaniem ten program nie ma szans, na taki sukces, jak taneczne show. Owszem, zapowiada siĂŞ nieÂźle, ale moim zdaniem tylko nieÂźle. A nieÂźle to za maÂło. Wiele zaleÂży oczywiÂście od sposobu realizacji i nie moÂżna oceniaĂŚ tak na rok przed startem.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja w takim razie rĂłwnieÂż podpisujĂŞ siĂŞ pod siĂłdmÂą edycjÂą TzG. Ten nowy program to dno - tyle. LiczyÂłem na kolejny hit, ktĂłry zastÂąpiÂłby TzG. Sama stacja zapowiadaÂła HIT. A jak dla mnie KIT.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Nie bĂŞdĂŞ odosobniony w tym poglÂądzie. Program zapowiada siĂŞ nudno... Ja teÂż wolĂŞ juÂż 7 i nawet 8 edycjĂŞ taĂąca z gwaizdami!!!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

eee czemu wszyscy na nie?:P
nie znamy wszystkich szczegó³ów,
ja wole obejrzec cos nowego niz znowu ten taniec, bo ilez moÂżna?
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja wolĂŞ 7 edycje TaĂąca. ZresztÂą niedzielny Taniec musi zostaĂŚ jeszcze dÂługo, bo wszyscy lubimy :P A ten program moÂżna daĂŚ w sobotĂŞ za Kryminalnych na jesieĂą. Oni siĂŞ juÂż znudizli
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Tak, tyle, Âże kolejna seria Kryminalnych juÂż powstaÂła. A ten program nie nadaje siĂŞ na niedzielĂŞ.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Doda kontra GĂłrniak czyli nowy program TVN

Post autor: piotrek888 »

Stacje szykujÂą swoje wiosenne ramĂłwki. W Âświecie szklanego ekranu mĂłwi siĂŞ o nowym show, ktĂłre podbiĂŚ serca publicznoÂści. Jak podaje portal WirtualneMedia.pl firma Rochstar juÂż przygotowuje kolejny program, w ktĂłrym bĂŞdÂą rywalizowaĂŚ gwiazdy.

Do udziaÂłu zaproszono: EdytĂŞ GĂłrniak, DodĂŞ, MarylĂŞ Rodowicz i JustynĂŞ SteczkowskÂą. Piosenkarki majÂą przygotowaĂŚ wielkie koncerty w katowickim Spodku z wÂłasnymi interpretacjami najwiĂŞkszych przebojĂłw. Publika ma zdecydowaĂŚ, ktĂłra gwiazda najlepiej wypadÂła i czyje wykonanie zasÂługuje na wystĂŞp podczas koncertu galowego. Podczas odcinkĂłw live wokalistki bĂŞdÂą miĂŞdzy sobÂą rywalizowaĂŚ.

Same gwiazdy nie chcÂą komentowaĂŚ przygotowaĂą. Jak podaÂł portal: - Faktycznie prowadzimy rozmowy w sprawie wystĂŞpu Justyny w kolejnym, wielkim projekcie telewizyjnym, ale nic wiĂŞcej nie mogĂŞ powiedzieĂŚ- tÂłumaczy Remigiusz TrawiĂąski, manager Justyny Steczkowskiej. - UdziaÂł Dody w kolejnym formacie Rochstaru jest moÂżliwy, ale projekt ten jest na razie tajny- wyjaÂśnia Maja Sablewska, reprezentujÂąca artystkĂŞ..

NajbliÂżej emisji show jest stacja TVN, choĂŚ walczÂą o to takÂże TVP2 i Polsat.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na forum jest juÂż wÂątek o tym programie
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Divy - nowe show z gwiazdami

Post autor: piotrek888 »

fakt
O swoim nowym programie opowiada ekscentryczny producent takich hitów jak "Szymon Majewski Show" czy "Jak oni śpiewają", Rinke Rooyens.

- Kiedy narodził się pomysł, aby zrobić program z najlepszymi polskimi wokalistkami?

- Zawsze marzyłem o tym, aby największe polskie gwiazdy muzyki pop zebrać w jednym miejscu i wykorzystując ich potencjał, wyprodukować megashow. Ze wszystkimi paniami, z którymi chciałbym współpracować przy tym projekcie, znam się osobiście, pracowaliśmy razem i wiem, że to największe talenty, bardzo silne osobowości i niezwykle błyskotliwe osoby.

- Czy jest to program na formacie zagranicznym, czy pana autorski projekt?

- Podobnie jak "Szymon Majewski Show" jest to mój autorski projekt. Jestem przekonany, że będzie to pierwszy tak duży format, który ma szansę powodzenia w całej Europie. W Polsce jeszcze do tej pory nikt nie produkował show z takim rozmachem i na tak dużą skalę.

- Czy nie boicie się państwo, że konflikt między Edytą Górniak i Dorotą Rabczewską może niekorzystnie wpłynąć na realizację programu?

- Obie panie są profesjonalistkami. Z pewnością zawodowstwo weźmie górę nad prywatnymi animozjami.

- Czy będzie to show oparte na zasadach programów typu reality?

- Przewidujemy również pewne elementy reality show.

- Czy może pan zdradzić w kilku zdaniach, na czym będzie polegał program? Czy uczestniczki będą musiały wykonywać jakieś zadania?

- Zamkniemy cztery panie na 24 godziny. Będą musiały razem pracować, spać, jeść. Ostatnie 6 tygodni będą przygotowywać dwa megakoncerty. Jeden Biały drugi Czerwony. Widz będzie miał możliwość wybrać repertuar obu koncertów.

- Czy program będzie miał swojego prowadzącego? Jeśli tak, to czy wiadomo już kto nim będzie?

- Prowadzimy rozmowy z wieloma doświadczonymi prezenterami. Jedno wiem na pewno: musi to być co najmniej tak wyrazista osobowość, jak nasze diwy.

- Kiedy zobaczymy program w telewizji?

- Jak wszystko dobrze pójdzie, to w jednej z polskich telewizji już jesienią.

- Według naszych informacji gwiazdom będą towarzyszyły kamery. Czy zobaczymy je także w ich domach?

- Przewidujemy wprowadzanie do programu pewnych elementów prywatności naszych bohaterek.

- Wiem, że obecnie rozmawiacie państwo ze stacjami telewizyjnymi, które wyraziły chęć zakupu programu. Kiedy najprawdopodobniej zakończą się rozmowy i dowiemy się, w której z telewizji zobaczymy show?

- Rozmowy trwają. Jednocześnie prowadzimy prace już nad samym programem. Która telewizja go pokaże, wszyscy dowiemy się wkrótce.
[Tomasz Lipiński]

Mam nadzieje, że w TVN
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Divy - nowe show z gwiazdami

Post autor: madziulka »

ja też mam wielką nadzieje że TVN pokaże ten program
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Divy - nowe show z gwiazdami

Post autor: pop »

A to nie chodzi przypadkiem o to :arrow: http://www.ryznar.nazwa.pl/tvnfakty.pl/ ... f=1&t=3451 :> ?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
bart_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 17 mar 2008, 19:49

Re: Divy

Post autor: bart_ »

ciekawe w której stacji wyląduje ten program .. gdzieś czytalem że najbliżej emisji jest Polsat ;/ na TVN raczej nie stawiam bo ramówkę na jesień mają zapełnioną a na kolejny show chyba nie ma już miejsca. szkoda :?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Divy

Post autor: ktos »

Polsat pewno dostanie i znowu beznadziejnie zrobi i będzie kolejna klapa 8)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Divy

Post autor: Isadora »

Nie sądzę, żeby mnie ten program zainteresował z prostego powodu, Górniak zniosę co najwyżej w 3 piosenkach, Steczkowską może w 1, Dody wogóle nie chcę słuchać, piosenki Rodowicz nawet lubię/te teksty Osieckiej :brawa: /, ale panie są manieryczne, przede wszystkim nie lubię ich słuchać w rozmowach, i to jest wystarczający powód, żeby omijać ten program, niech sobie to robi Polsat, to mi nawet pasuje do tej stacji, wejdzie zamiast Gwiazd w cyrku, właściwie chyba nawet tytułu programu nie trzeba będzie zmieniać :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości