Wojciech Zawioła

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

AgAZ pisze:hm...poczekaj w poniedziałek moze się już gdzies pojawi.... :D :D :D

Świetnie, bo dłużej nie wytrzymam :lol:
I mam nadzieję że będzie po południu, inaczej przegapię.
Chyba wymienię dekoder na ten z funkcją nagrywania :D :D :D
AgAZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 17:40

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: AgAZ »

tak tak zrób to ...będziesz miała go częściej .... :D :D :D
AgAZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 17:40

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: AgAZ »

a tak swoją drogą to TVN wie jak sprzedac więcej dekoderów ....zatrudnić więcej przystojnych redaktorów hahahaha
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

AgAZ pisze:a tak swoją drogą to TVN wie jak sprzedac więcej dekoderów ....zatrudnić więcej przystojnych redaktorów hahahaha
:brawa: :brawa: :brawa:
A nam powinni zmniejszyć abonament... przecież zwiększamy im marną to marna ale zawsze oglądalność :)
mysz20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 02 sty 2009, 19:03

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: mysz20 »

tiaa, a gdyby tak On był wśród rozmawiających, to ciekawe co by do nas mówił...ujawniłby się czy też nie :D :D bo obstawiam, że użyłby jakiegoś damskiego imienia jako nicka :D :D :D Pozdrawiam
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Więcej niż pewne, że tak by było :)
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

Zaraz mnie trafi. Paczyłam teraz na sport po Faktach. Marci Majewski miał, TVN24 nie oglądałam bo nie miałam kiedy.
Znalazłam stronę na której Wojtek Zawioła udzielił 2 wypowiedzi, TVN grał przeciwko Sejmowi.
Nie wiedziałam że jest aż taki przystojny i wysportowany (w końcu jeździ na nartach, gra w piłkę nożną i w badmintona)
Ten filmik puszczam sobie po kilkanaście razy dziennie. Biedny musiał zadyszany udzielać wypowiedzi podczas treningu przed wielkim meczem.
http://www.plejada.pl/16,25484,wideo,1, ... aport.html
Poniżej w trakcie czasu 00:11 idzie Wojtek z podniesionymi rękami (numer 55)
http://www.plejada.pl/16,29173,wideo,1, ... aport.html
A poniżej zdjęcia Wojtka Zawioły
http://www.plejada.pl/2109,34,3,wielki_ ... _duze.html
http://www.plejada.pl/2109,6,3,wielki_r ... _duze.html (3 od lewej)
http://www.plejada.pl/2109,9,3,wielki_r ... _duze.html (Wojtek Zawioła przed Rymanowskim, biegnie, 3od prawej w głąb)
Ostatnio zmieniony piątek 02 sty 2009, 20:04 przez Armine93, łącznie zmieniany 1 raz.
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Armine93 pisze:Zaraz mnie trafi. Paczyłam teraz na sport po Faktach. Marci Majewski miał, TVN24 nie oglądałam bo nie miałam kiedy.
Znalazłam stronę na której Wojtek Zawioła udzielił 2 wypowiedzi, TVN grał przeciwko Sejmowi.
Nie wiedziałam że jest aż taki przystojny i wysportowany (w końcu jeździ na nartach, gra w piłkę nożną i w badmintona)

No już nie przesadzaj, aż taki przystojny to On znowu nie jest. Najlepiej wygląda jak ma zamknięte usta. :P
mysz20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 02 sty 2009, 19:03

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: mysz20 »

nie martw się napewno niedługo go zobaczysz :D a jesli czyta Twoje pochlebne opinie napewno jest mu bardzo miło a czyta na stówę, czuję to w kościach
:D :D :D :D
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

mysz20 pisze:nie martw się napewno niedługo go zobaczysz :D a jesli czyta Twoje pochlebne opinie napewno jest mu bardzo miło a czyta na stówę, czuję to w kościach
:D :D :D :D
Jeśli czyta to czasem trzeba mu troszkę dowalić żeby za bardzo w piórka nie obrósł :twisted:
mysz20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 02 sty 2009, 19:03

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: mysz20 »

masz trochę racji chociaż podobno siła charakteru człowieka odzwierciedla się w jego dystansie do zarówno dobrych jak i złych wieści o sobie, ciekawe czy takową posiada nasz bohater :D :D :D
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

mysz20 pisze:nie martw się napewno niedługo go zobaczysz :D a jesli czyta Twoje pochlebne opinie napewno jest mu bardzo miło a czyta na stówę, czuję to w kościach
:D :D :D :D
to nie są moje żadne pochlebne opinie i nie życzę sobie żeby tak pisano na moje wypowiedzi
a po drugie pisze prawdę (może jesteście zazdrośni ????) :twisted:
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Armine93 pisze:
mysz20 pisze:nie martw się napewno niedługo go zobaczysz :D a jesli czyta Twoje pochlebne opinie napewno jest mu bardzo miło a czyta na stówę, czuję to w kościach
:D :D :D :D
to nie są moje żadne pochlebne opinie i nie życzę sobie żeby tak pisano na moje wypowiedzi
a po drugie pisze prawdę (może jesteście zazdrośni ????) :twisted:

Hej kobietki... dajmy sobie troszkę na wstrzymanie :D
mysz20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 02 sty 2009, 19:03

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: mysz20 »

zazdrośni, że dobrze o Nim mówisz ??? że śledzisz każdy jego ruch , że czekasz na programy z jego udziałem , to mu schlebia, dlaczego się oburzasz
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

mysz20 pisze:masz trochę racji chociaż podobno siła charakteru człowieka odzwierciedla się w jego dystansie do zarówno dobrych jak i złych wieści o sobie, ciekawe czy takową posiada nasz bohater :D :D :D
Jeśli tak to nie mam się czym przejmować, tak długo pracuje już w TV że miał się czas przyzwyczaić :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 80 gości