Wojciech Zawioła

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Nika »

Spokojnie. Armine93 nikt nie chciał Cię obrazić, to takie nasze forumowe poczucie humoru, więc przyzwyczajaj się. :D
Czytelnik, nie od dziś widzowie wyrażają swoje sympatie i antypatie względem pań i panów pojawiających się na srebrnym ekranie. W 99% nie znamy ich osobiście, ale wyrabiamy sobie opinię poprzez sposób w jaki zachowują się na antenie i wówczas dany widz decyduje czy daną osobę lubi czy nie.
czytelnik pisze:Przepraszam, faktycznie źle się wyraziłam.
Podsuńcie jakiś ciekawy wątek, chętnie podyskutuję z Wami
Armine93 pisze:Przeprosiny przyjęte.
Posty przeniesione tutaj i usunięte z wątku, bo nie miały związku z głównym tematem.
Po wzajemnych wyjaśnieniach, zapraszam Was do dalszego dyskutowania o Wojtku Zawiole. :D
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Jaka cisza :D
Hej ludzie....
Może ktoś z Was wie kiedy Pan Wojtek będzie miał dyżur w nSporcie?
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

Ja nie wiem bo nie mam tego kanału i mnie z tego powodu trafia bo pewnie częściej Wojtek pokazuje się tam na wizji. Szkoda, takie jest życie. Dobrze że chociaż mam Cyfrę i TVN24. Od jutra będę uważnie go śledziła i mam nadzieje że go zobaczę
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Armine93 pisze:Ja nie wiem bo nie mam tego kanału i mnie z tego powodu trafia bo pewnie częściej Wojtek pokazuje się tam na wizji. Szkoda, takie jest życie. Dobrze że chociaż mam Cyfrę i TVN24. Od jutra będę uważnie go śledziła i mam nadzieje że go zobaczę
W telewizji nSport prowadzi Ring Wolny i Sporty Ameryki, czasem Nwieczór. W ubiegłym tygodniu codziennie prowadził serwisy. Podejrzewam że do świąt już Go na żywo niestety ale nie zobaczymy. Ale nigdy nic nie wiadomo, dlatego pytałam może ktoś wie coś nie coś więcej.
Telewizja nSport niestety ma to do siebie że powtarza raz nagrane programy nie omal codziennie przez cały tydzień.
Jeśli zdecydujesz się na N będziesz mała Zawioły pod dostatkiem. :D :D :D
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

[quote="czytelnik"]
Telewizja nSport niestety ma to do siebie że powtarza raz nagrane programy nie omal codziennie przez cały tydzień.


Niestety to zależy od rodziców moich a oni pewnie nie zdecydują się na to, jakby zdecydowali się to już bym dawno miała pewnie.
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

czytelnik pisze:Piszę tylko to co myślę, w kanale nSport wszyscy prezenterzy są świetni, ale Zawioła ma to coś :lol:
Ostatnio można było zobaczyć go w reportażu z WTCC Makau. Wreszcie bez służbowej marynarki. Rewelacyjnie wyglądał na ulicy pośród przechodniów, obok malutkich Chinek. Ciacho jakich mało :D :D :D
Masz może zdjęcie tego momentu jak Pan Wojtek był na ulicy pośród przechodniów w reportażu z WTCC Makau?? Jeżeli tak to bardzo prosiłabym o zdjęcie (pewnie fajnie to wyglądało).
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Przykro mi ale niestety nie posiadam takowych.
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Obrazek

:) :) :)
I jak, podoba się? :)
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Wczoraj Pan Wojtek prowadził Dogrywkę w nSporcie, kto nie oglądał niech żałuje.
Wreszcie miał wesołe oczy bo ostatnio był taki smutny że żal było patrzeć.
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Z braku innych możliwości, dobre i to :D

Wesołych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

Ciekawa jestem czy teraz Wojtek jest w swoim rodzinnym domu? Co robi?

Dzięki, na wzajem Wszystkiego dobrego z okazji Świąt!
AgAZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 17:40

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: AgAZ »

Pan Wojtek jest bardzo inteligentnym,sympatycznym i miłym człowiekiem, wcale nie jest sztywniakiem telewizja inaczej pokazuje ludzi , w rzeczywistości są dużo lepsi...przynajmniej to się tyczy Pana Wojtka , a co do przegryzania wargi to myślę ze to poprostu taki tik kazdy cos tam ma a Panu Wojtkowi zdarza się akurat to napewno nie świadczy to o jego nieśmiałości ...pozdrawiam :D
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

AgAZ pisze:Pan Wojtek jest bardzo inteligentnym,sympatycznym i miłym człowiekiem, wcale nie jest sztywniakiem telewizja inaczej pokazuje ludzi , w rzeczywistości są dużo lepsi...przynajmniej to się tyczy Pana Wojtka , a co do przegryzania wargi to myślę ze to poprostu taki tik kazdy cos tam ma a Panu Wojtkowi zdarza się akurat to napewno nie świadczy to o jego nieśmiałości ...pozdrawiam :D

Żałuję że nie mam przyjemności znać osobiście
AgAZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 17:40

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: AgAZ »

Pana Wojtka nie znam osobiście ale słyszałam o nim same dobre rzeczy ...
Pozdrawiam i życzę miłych świąt :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości