Wojciech Zawioła

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Wojciech ZawioÂła

Post autor: Camilo »

Prezenter sportowy :arrow:
Obrazek

Moim zdaniem chÂłodny i bez wyrazu.
Gdy ogl¹dam serwisy sportowe prowadzone przez niego, to mam ochotê zasn¹Ì :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W serwisach rzeczywiœcie jest taki 'bez wyrazu', ale œwietnie prowadzi "nMagazyn" - du¿o lepiej wychodz¹ mu rozmowy z goœÌmi ni¿ czytanie newsów.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Pytanie

Post autor: Armine93 »

Czy Wojtek Zawioła ma żonę, swoją rodzinę?? Czy ma jakiś służbowy adres mejl.
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

W iternecie mało jest o nim jakiś wiadomości, na stronie nasza-klasa też nie ma nic (mimo tego że jest zarejestrowany), ma jakąś rodzinę, rodzeństwo? Macie może jakieś zdjęcia(moglibyście dać, ja mam tylko5).
Od dawna nie widziałam go na antenie tvn w sportowych faktach. Co się z nim dzieje?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Nika »

Armine93 pisze:W iternecie mało jest o nim jakiś wiadomości, na stronie nasza-klasa też nie ma nic (mimo tego że jest zarejestrowany), ma jakąś rodzinę, rodzeństwo? Macie może jakieś zdjęcia(moglibyście dać, ja mam tylko5).
Od dawna nie widziałam go na antenie tvn w sportowych faktach. Co się z nim dzieje?
Rozumiem Twoją determinację, ale zrozum Ty też, że skoro w internecie nie ma żadnych rewelacji na temat życia prywatnego Wojciecha Zawioły, ani tym bardziej on sam nie udostępnia na profilu n-k żadnych zdjęć (poza tym skąd pewność, że to jego konto?! Na n-k bez problemu można fikcyjne konta zakładać) to znaczy, że nie chce tego typu informacji udostępniać opinii publicznej.
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

Nika a czy wiesz jaki adres mejlowy Wojtek Zawioła??
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Nika »

Armine93 pisze:Nika a czy wiesz jaki adres mejlowy Wojtek Zawioła??
Idąc tvnowym tokiem układania adresów mailowych to prawdopodobnie: w.zawiola@tvn.pl
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Nikt nikogo nie zmusza do oglądania serwisów które prowadzi Pan Zawioła.
Oglądam telewizję TVN24 i nSport już dłuższy czas i właśnie jednym z bardziej sympatycznych i bardzo profesjonalnych dziennikarzy wydaje się być Pan Wojciech.
Co do wiadomości dotyczących życia prywatnego Pana Wojtka. Nie sądzę aby wiadomości czy ma żonę czy nie było komuś potrzebne do życia.
Radzę skupić się na wiadomościach które ma do przekazania a nie zagłębianie się w jego prywatne życie.
Wesołych Świąt Panie Wojtku
Pozdrawiam
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Czy ktoś tutaj czasem zagląda?
Poza panią która szuka męża :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Nika »

czytelnik pisze:Czy ktoś tutaj czasem zagląda?
Poza panią która szuka męża :lol2:
Wszyscy tu zaglądają, poza panią, która szuka męża, bo coś ostatnio milczy. :lol2:
Widzisz jakby Wojtek występował w spódniczce do kolan, albo prowadził serwisy to pewnie więcej by się tu działo.
A tak to Wojtek po parę razy w ciągu dnia tylko wyskoczy z krótkimi newsami sportowymi i tyle po nim... No chociaz ci co maja nSport to pewnie więcej maja okazji, by go tam posłuchać.
Tak czy siak, czy Wojtka mało, czy Wojtka dużo to i tak uważam go za najprzyjemniejszego dziennikarza od sportu w całym TVN. 8)
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Mam telewizję N więc mogę tylko z Tobą zgodzić, to fakt facet z niego przystojny.
Jednak chyba troszkę wstydliwy, czasem tak śmiesznie przygryza dolną wargę.
Moja znajoma tak robi gdy się właśnie wstydzi.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: pop »

Ja słyszałem, że najprzystojniejszym prezenterem w nSport jest Sergiusz Ryczel. :> Kiedyś chyba dostał nawet jakiś tytuł mistera czy coś. :mhm: No, ale o gustach i guścikach się nie dyskutuje. :) Zwłaszcza, że ja nie gustuję w mężczyznach. :lol2:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Piszę tylko to co myślę, w kanale nSport wszyscy prezenterzy są świetni, ale Zawioła ma to coś :lol:
Ostatnio można było zobaczyć go w reportażu z WTCC Makau. Wreszcie bez służbowej marynarki. Rewelacyjnie wyglądał na ulicy pośród przechodniów, obok malutkich Chinek. Ciacho jakich mało :D :D :D
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

czytelnik pisze:Czy ktoś tutaj czasem zagląda?
Poza panią która szuka męża :lol2:
Nie sądziłam że ludzie mogą być czasami tacy... (brak mi słów)
Wojtka Zawiołe bardzo lubię, szukałam dlatego coś na jego temat w Internecie ale nie znalazłam więc pomyślałam że może Wy coś wiecie. W końcu pewnie jesteście tu dłużej niż ja(rok jestem zalogowana, wcześniej znałam tą stronę ale bardzo żadko wchodziłam).To jest mój ulubiony dziennikarz z redakcji Sportu.
I nie szukam męża, tylko po prostu chciałam wiedzieć o nim trochę więcejj niż można znaleźć w Internecie.
Czy to coś złego????
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Droga Pani.
O ile jestem w stanie zrozumieć że może się podobać to nie mogę zrozumieć jak można lubić kogoś kogo znamy wyłącznie z ekranu telewizyjnego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 66 gości