[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Post autor: Grzesioo »

Dlaczego ten serial nazwano dokumentem?
OglÂądaÂłem fragmenty i ÂśmiaĂŚ mi siĂŞ chce,jeÂśli tak pracujÂą prawdziwi policjanci to ja dziĂŞkujĂŞ.
Np. œledz¹ jakiegoœ goœcia ten zatrzymuje samochód a komentarz narratora:" jakiœ tam " niespodziewanie wysiada z samochodu, no jeœli siê zatrzyma³ to nie przypuszczam aby tam siedzia³ ca³y czas,musia³ wysi¹œÌ.

W opisie serialu pisze:
G³ówni bohaterowie to dwa zespo³y policyjnych detektywów. Ich role odtwarzaj¹ autentyczni policjanci z wieloletnim doœwiadczeniem.
MoÂże lepiej byÂłoby zatrudniĂŚ prawdziwych aktorĂłw,bo policjanci sÂą tak nienaturalni Âże aÂż Âśmieszni.
Ostatnio zmieniony czwartek 27 paź 2005, 11:21 przez Grzesioo, łącznie zmieniany 1 raz.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Zgadzam siĂŞ w 100%
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Có¿ policjant to nie aktor... W ka¿dym razie raj¹ lepiej ni¿ w scenkach '997' :lol:
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:Có¿ policjant to nie aktor... W ka¿dym razie raj¹ lepiej ni¿ w scenkach '997' :lol:
MoÂże i lepiej, ale w obu serialach "bohaterowie" zachowujÂą sie trochĂŞ nienaturalnie...
W11 pewnie jeszcze siĂŞ rozkrĂŞci :wink: Na to trzeba trochĂŞ czasu. Z odcinka na odcinek bĂŞdzie pewnie lepszy. PoczÂątki przeciez bywajÂą trudne :lol: :lol:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Miejmy nadziejĂŞ - liczyÂłem na pierwszÂą polskÂą prawdziwÂą produkcjĂŞ krymnalnÂą, gdzie nie bĂŞdÂą siĂŞ bali rozbiĂŚ drogich samochodĂłw w efektownych poÂścigach, a po obejrzeniu wczorajszego odcinka (mĂłj pierwszy) wiaÂło nudÂą. SzczegĂłlnie nie przypadÂła mi do gustu ta policjantka. Taka z niej aktorka jak z koziej d... trÂąba :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
kurczag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 26 maja 2004, 20:53

Post autor: kurczag »

ogladajac ten program tche sie przerazilem bo jezeli tak przcuje nasza policja to nie mozemy sie czuc bezpiecznie. mam nadzieje ze ten serial bedzie bardziej "zycioy" jak to mowa
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

WÂątpiĂŞ, bo juÂż zaczĂŞli pracowaĂŚ wg okreÂślonego schematu (beznadziejnego), a poniewaÂż jest to nowa produkcja to za wczeÂśnie pewnie tam zmian nie ujrzymy :(
Pozdrawiam - KRASU 8)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj ja tesh myslalem ze to bedzie telenowela dokumenmtalan, czuje sie troche zawiedziony
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Macie moÂże jakiegoÂś znajomego policjanta?
MoÂżnaby siĂŞ go zapytaĂŚ co sÂądzi o tym serialu lub raczej telenoweli.
Horus21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 19 wrz 2004, 00:27
Lokalizacja: KRAKĂ“W

Post autor: Horus21 »

chcialem glosno zauwazyc na forum iz sledze prawie codziennie losy bohaterow W 11 i musze przyznac ze zaczeli sie rozkrecac ze swoja aktorka jeszcze wiele oj wiele im brakuje ale napewno jest lepiej niz na poczatku przynajmniej jakies emocje w nich widac :)
"Jestem i mnie nie ma widze choc nie mam oczu"
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

coraz bardziej mi siĂŞ ten serial podoba, aktorzy coraz lepiej siĂŞ "odtwarzajÂą", sprawy teÂż caÂłkiem ciekawe, fajniej siĂŞ oglÂąda niÂż niektĂłre denne polskie seriale :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

tez tak uwazam mi rowniez podoba sie coraz bardziej, wczorajszy odcinek byl swietny, naprawde czasem mozan odniesc wrazenie ze to jest telenowela dokumentalna bo policianci swietnie odtwarzajaa swoej role, oni zawsez wydaja mi sie autentyczni i jush nie wiem czy ta osa prawdziwi policjanci czy nie :D generalnie bardzo fajny program
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hehehheeh dzisiejszy odcinek tewsh byl fajny :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

dzisiejszy byÂł superowski, ale szczerze mĂłwiÂąc wole te drugÂą ekipe policjantĂłw, cos mnie tylko zastanawia, juÂż ktĂłryÂś odcinek z rzĂŞdu wczeÂśniej niÂż oni odkrywam kto jest przestĂŞpcÂą 8) :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości