Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

doktorfaustus1 pisze:Oj widze, ¿e niezbyt dok³adnie œledzisz wydarzenia na polskim rynku medialnym. Ju¿ od kilku lat niedzielne Wiadomoœci prowadzi³a Pieùkowska. A w³asnie to wydanie uwa¿ane jest przez wielu za najwa¿niejsze - po mimo i¿ to niedziela, na œwiecie nic siê nie dzieje a polskie ¿ycie polityczne tego dnia praktyczne zamiera to w³aœnie niedzielne wydanie Wiadomoœci o 19.30 gromadzi najwiêksz¹ w ca³ym tygodniu widownie, siêgaj¹c¹ czasami a¿ 8 milionów widzów. Kilka miesiêcy temu Pieùkowska zosta³a jednak od niego odsuniêta a o 19.30 dy¿ur dosta³a Danuta Holecka. By³y szef Wiadomoœci Piotr S³awiùski t³umaczy³, ¿e w ten sposób chce uwolniÌ program od rutyny i daÌ szanse na zaistnienie innym dziennikarzom, pracuj¹cym do tej pory w ciemu swoich kolegów. Jednak od razu pojawi³y siê g³osy - tu prym wiód³ Tomasz Na³êcz- iz jest to ukaranie Pienkowskiej za ostre wywiady w Radiowej Trójce dotycz¹ce Afery Rywina. Kiedy S³awiùskiego zast¹pi³a Bretes wprowadzono nowe zmiany - Durczok prowadzi³ wydania od poniedzia³ku do czwartku a Pieùkowska od piatku do niedzieli. Ostatnio jednak wszytko powróci³o do dawnego stanu tj Pienkowska niedzila - wtorek, Durczok sroda i czwartek a miejsce Jeneralskiego (teraz tylko wydawca g³ownych Wiadomoœci i prowadz¹cy Monitor Wiadomoœci) pojawi³a siê Holecka, która podczas krótkiego okresu prowadzenia niedzielnych wydaù zaskarbi³a sobie sympatie widzów i bardzo dobre oceny Akademii Telewizyjnej. I to tyle Aro. Sorry za ten wyk³ad :lol:

Ale to wszystko co napisaÂłeÂś ja wiem. ChodziÂło mi o to, ze skoro Holecka prowadziÂła przez kilka ostatnich niedziel "Wiadomosci" to jest to juz jej miejsce, a nie PieĂąkowskiej.


P.S. I przestancie sie teraz czepiac kurdupla bo to naprawde nie jest istotne w tej dyskucji.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Zmian w Wiadomoœciach dotycz¹cych tego, kto prowadzi by³o du¿o, ale mam nadziejê, ¿e siê ju¿ ustabilizuje. Kamil i Danuta s¹ dobrymi dziennikarzami, niech wiêc prowadz¹ :) . Zaœ Jolanta jest beznadziejna i powinna znikn¹Ì wizji. :twisted:
Justyna jest oczywiÂście najlepsza :mrgreen:

A wiecie, Âże w ostatnim "teleÂświecie" jest teletest Justyna kontra Jola, moÂżna duzo poczytaĂŚ o Justynie :D , o Joli raczej nie warto :wink:

Pozdrawiam
Anita Werner jest the best!!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

:)

Post autor: kamuii »

Robin thnx za wiadomoœÌ :)
btw Jola jest Âświetna tak samo jak Danka Holecka i Kamil
nadredaktor Justyna tylko udaje dziennikarkĂŞ
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Osobiœcie uwa¿am Justynê za jedn¹ z lepszych w gronie tvn i dziwi mnie, ¿e ktoœ ma zastrze¿enia do takiej dziennikarki :shock: Ale có¿, ka¿dy ma odmienne zdanie.
Filip pisze:Dziêki Ci za wielki dar, ale jakoœÌ nie mo¿na tego za bardzo odczuÌ, prócz mo¿e jednej sytuacji, nie pamiêtam co to dikladnie by³o. :D . Bez obrazy dla Krasa oczywiœcie.
Hmmm. Jak to odczuĂŚ. Ja tu jestem od tego, ÂżebyÂście siĂŞ postami nie pozabijali. Nie mam zamiaru kasowaĂŚ czyiÂś postĂłw (chyba, Âże naprawdĂŞ tego wymagajÂą, a to czyniĂŞ niezwykle rzadko), albo zamykaĂŚ tematy jeÂśli uznacie, Âże przestaÂły siĂŞ wam w nim podobaĂŚ odpowiedzi innych. StrzegĂŞ, Âże tak powiem, porzÂądku, a nie prowadzĂŞ was za rÂączkĂŞ. Mam naprawdĂŞ waÂżniejsze rzeczy. Co do postĂłw to takÂże kaÂżdy wnikliwie czytam i w razie czego cenzurujĂŞ je lub usuwam. Ale puki co jesteÂście dla siebie samych niezwykle wyrozumiali, wiĂŞc nie ma takiej potrzeby. JeÂśli ktoÂś sÂądzi, Âże powinienem robiĂŚ coÂś wiĂŞcej niÂż pilnowaĂŚ porzÂądku sÂłucham, moÂże faktycznie o czymÂś zapomniaÂłem :?: Czasami wpadajÂą mi jakieÂś pomysÂły co do forum, ale nimi dzielĂŞ siĂŞ z ÂŁukaszem i on je wprowadza. Poza tym jestem osobÂą trochĂŞ zaganianÂą i nie mam czasu na wszystko. Czasami ÂżaÂłujĂŞ, Âże doba ma tylko 24h :cry:
Pozdrawiam - KRASU 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

A ja mam proÂśbe. MĂłgÂłby ktoÂś zrobiĂŚ chociaz jednego capsa Danucie Holeckiej :?: ZobaczyĂŚ jÂą moÂżna praktycznie we wszystkich wydaniach "WiadomoÂści", a juÂż na 100% w gÂłownych wydaniach w piÂątek i w sobotĂŞ. ByÂłbym wdziĂŞczny bo Âżadnych jej zdjĂŞĂŚ nie ma. :( Planuje stworzyĂŚ wÂątek Pienkowska kontra Holecka i zobaczymy kto kogo woli. :twisted:


P.S. ZnalazÂłem takie malutkie zdjÂątko.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A jak ktoÂś nie oglÂąda wiadomoÂści w tvp to co odpowiada w konflikcie :?: :?
Pozdrawiam - KRASU 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

I Danuta Holecka i Jolanta PieĂąkowska pracujÂą tyle lat w TVP, Âże kazdy musiaÂł kiedyÂś trafiĂŚ na program z Nimi wÂłaÂśnie wiĂŞc myÂśle, ze to nie bĂŞdzie problem.


Jak bardzo ktoÂś chce sie wypowiedziec to niech obejrzy chociaz jedno wydanie "WiadomoÂści' z tymi paniami. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hmmm moge wrzuciĂŚ pare zdjĂŞc Danuty Holeckiej ale niebardzo wiem jak to zrobiĂŚ mam problem z wpisaniem adresu (moÂżna dodaĂŚ obrazek ze swojego kompa ??? ) btw Holecka i PieĂąkowska sÂą tak samo super :) jutro sobie wÂłaÂśnie na DankĂŞ bĂŞdziemy mieli okazjĂŞ popatrzeĂŚ ;)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

JeÂśli to nie problem to podeÂślij mi jakieÂś foto Holeckiej. MĂłj mail musics@interia.pl Przyznam jednak, ze chciaÂłbym miec jakiegos capsa gdy prowadzi "WiadomoÂści". :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

zdjĂŞcia za chwilkĂŞ wyslĂŞ a jesli chodzi o wiadomosci to jutro ze strony http://www.wiadomosci.tvp.pl moÂżesz sciÂągnÂąc caÂłe wydanie i robic capsy tylko niestety lipnej jakosci :(
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Niestety nie moÂżna zgrywaĂŚ zdjec z dysku. Nalezy zamiescic je chocby na najprostrzym serwerze typu republika.pl. Mam nadzieje, Âże Ci sie uda bo chetnie je zobacze :) .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

W³asnie ju¿ to próbowa³em, ale jakoœÌ nagrania jest fatalna i niestety twarzy prawie nie widac. :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no wlasnie maÂło widac niestety ale zawsze coÂś ja mam juz sporÂą filmotekĂŞ ;) jak ktoÂś jeszcze chce zdjĂŞcia to dajcie maila :) pozdrawiam
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

A ja pokaze foto Daniusi ktĂłre mi wyslaÂłes. ÂŚlicznie wyglÂąda. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mnie siĂŞ najbardziej podoba na tym maÂłym ktore wczesniej dodaÂłeÂś na stronie ;) chciaÂła sobie zrobiĂŚ avatra z niego ale nie da sie ;( pewnie teÂż trza na ftp zrzucic no ale nic do jutra 1do 9.30 zostaja tylko zdjĂŞcia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości