[TVN] BrzydUla

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: BrzydUla

Post autor: Pemol »

Kolumbijska wersja i tak moim zdaniem przebija wszystkie. Polska jest świetna, ale nie ukrywajmy, że jest to całkiem inna produkcja, z innym scenariuszem. U mnie w domu, BrzydUla jest odbierana jako serial komediowy, przy którym wszyscy się śmieją. Wiadomo, są wątki wprowadzające dramaturgię, ale jest ich mniej, i nie są bardzo poruszające. Poza tym wiemy jak się wszystko skończy, więc nie ma nad czym rozpaczać :P
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

No dokładnie. Ja rozpaczam tylko nad tym że zostało tylko 50 pare odcinków do końca :(
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: BrzydUla

Post autor: Pemol »

Ja nie. 50 odcinków to dużo jeszcze, no i w końcu jakiś serial się zakończy, a nie lecą w nieskończoność i dobijają tysięcy odcinków i wyżej.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Brzydula to serial z pogranicza serialu komediowego i telenoweli. Jednak to zupełnie inna produkcja jak choćby nasze polskie "opery mydlane" - "Klan", "Na Wspólnej", "Samo życie"... itd... Ja akurat nie jestem jakoś specjalnie ciekawy końca BrzydUli a i rozpaczać za bardzo nie będę. Osobiście chciałbym dożyć zakończenia którejś z polskich oper mydlanych. Jestem bardzo ciekawy w ilu odcinkach zamkną wątki choćby takiego "Klanu"... :D
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: BrzydUla

Post autor: Pemol »

Wątki "Klanu", czy innej tego typu telenoweli, dałoby się zamknąć nawet w jednym odcinku. Tak naprawdę ciągle mowa jest o tym samym, zmienia się tylko aktor/bohater. Nie wiem skąd tyle widzów się bierze telenowel. Rozumiem takie, które mają 180 odc. i się kończą. Ale takie bez końca? Ponad 1000 odcinków? Pamięta ktoś co było w 2 albo 200? :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: BrzydUla

Post autor: Adrian ;P »

Wczoraj był wyemitowany osttani odcinek serialu ''Guiding Light''. 72 lata emisji i ponad 18000 odcinków. Myślę, że to może zapoczątkować zakończenie oper mydlanych. Bo one zazwyczaj nie są kończone...
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Pemol pisze:Wątki "Klanu", czy innej tego typu telenoweli, dałoby się zamknąć nawet w jednym odcinku. Tak naprawdę ciągle mowa jest o tym samym, zmienia się tylko aktor/bohater. Nie wiem skąd tyle widzów się bierze telenowel. Rozumiem takie, które mają 180 odc. i się kończą. Ale takie bez końca? Ponad 1000 odcinków? Pamięta ktoś co było w 2 albo 200? :)
klanu itp. nie oglądam z wyjąekim Na Wspól;nej. Gdybym dobrze pomyślał to i bym sobie przypomnial co się wydarzyło w niektórych etapach np. 1-10.
Pemol pisze:Ja nie. 50 odcinków to dużo jeszcze, no i w końcu jakiś serial się zakończy, a nie lecą w nieskończoność i dobijają tysięcy odcinków i wyżej.
Ale ja w cale nie powiedziałem że chciałbym alby leciał w nieskończoność. Tak do 300 wystaarczy :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Guiding Light był specyficznym serialem. Najpierw można było go słuchać w radiu, później był emitowany na żywo w TV (15 minut)... Historia tego serialu jest bardzo zawiła i długa. Serial zmieniał anteny - z radia NBC do radia CBS a później do telewizji CBS. Oglądalność była bardzo niska i dlatego postanowiono znieść go z anteny. Myślę, że taki los czeka wszystkie opery mydlane, jednak nieprędko się to stanie. Ja czekam końca jakiejś "operki" w Polsce. Jak już jedna przestanie istnieć to później wydaje mi się, że wszystko posypie się jak domek z kart.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

72 lata? WOW.

Dziwię się że tak długo był nadawany. Na pewno nikt nie pamięta 1 odcinka :D
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Z pewnością nikt nie pamięta co było w pierwszym odcinku bo z pewnością nikt z tamtego czasu raczej nie żyje... Było to jeszcze przed wojną. Poza tym 1 odcinek był w radiu a więc mógł mieć bardzo niską słuchalność.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Za nasjbliższych 8 odcinków Pshemko namówi Ulę do zmiany wizerunku. Zmiana ta zostanie ukazana widzom w 189 odcinku (poniedziałek) czyli za 2 tygodnie od dziś.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Czyli to już koniec BrzydUli... Teraz będzie Piękna i Besta (piękna Ula - bestia Marek - charakterologicznie). Serial zyskuje co raz więcej widzów, wiadome od początku było, że jest przewidziana określona liczba odcinków i czas emisji dobiegnie końca a nie będzie się ciągnął w nieskończoność jak to jest w innych obyczajówkach.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

W 200 odcinku ma pojawić się jakaś blondynka która będzie uwodziła marka..więc ciekawe jak mają kończyć na 189 odcinku

Serial będzie kontynuowany do grudnia a później będzie majka
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Chodziło mi o koniec brzydkiej Uli, a teraz będzie piękna Ula... :D Serial ma mieć 235 odcinków i prawdopodobnie ostatni odcinek zostanie wyemitowany 22 grudnia...
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Co do blondynki - zastapi ona Violę na stanowisku asystentki prezesa. Viola natomiast zostanie przeniesiona przez ALEKSA (zemsta) do bufetu. Wkrótce również (chyba 212 odcinek) Paulina pójdzie na randkę z Ruskiem. Naprawdę już wkrótce (teraz) bedzie się działo na prawdę dużo. Natłok no0wych tematów, a tego się nie spodziewałem w nowym sezonie :D Innymi słowy - czad :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości