[TVN] BrzydUla

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Widać nie oglądałeś UGLY BETTY skoro się nie spodziewałeś. Poczytaj co się tam wydarzyło a będziesz wiedział jaki będzie finał...
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

UGLY BETTY nie, ale Ya soy... (coś tam coś :D) Tak i owszem . A w tej, o ile pamięc mnie nie zawodzi to tylu NOWOŚCI w tym czasie nie było.
Co do Twojej wypowiedzi:
mfdtv4 pisze:Widać nie oglądałeś UGLY BETTY skoro się nie spodziewałeś. Poczytaj co się tam wydarzyło a będziesz wiedział jaki będzie finał...
Sory że pytam , ale czy TVN zakupił licencje do serialu Ugly Betty czy do Ya soy (coś tam cos)? Rozumiem że serial Ugly Betty jest podobny do Ya soy (coś tam), skoro wzororwany jest na tym formacie, ale czy serial Ugly Betty z Ya soy (coś tam) zgadza się w 100% ze sobą? Raczej nie. Więc po co nibyn mam czytać o amerykańskim odpowiedniku żeby się dowiedziec o polskiej końcówce, skoro prawdopodobnie na Ugly betty polski odpowiednik RACZEJ nie był wzorowany? To tak samo, jakby porównywac czeską i polską wersję. Nie wierze, że zgadzają się ze sobą całkowicie.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Oczywiście chodziło mi o wersję Yo soy Betty, la fea a nie o amerykańską UGLY BETTY. Moja pomyłka. Przepraszam. Polski serial wzorowany jest na Yo soy Betty, la fea (Betty jesteś brzydka) dlatego też wiadome było, że pod koniec serialu wiele będzie się działo :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Jak donosza portale ( w tym tvnfakty.pl) na planie serialu Brzydula, padł ostatni klaps. zostało tylko 50 pare odcinków, więc radze "delektować" się każdym z nich :D
Codzienie o 17:55 w tvn!
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Płacą ci za reklamowanie produkcji TVN ? :?
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Człowieku... litosci! :?
W jaki niby sposób reklamuje serial? Bo nierozumiem? To że napisałem
"codziennie o 17:55"? To jest niby reklama? Czy ja to "kopiuje" i wklejam na KAŻDYM FORUM i STRONCE O TVN? Raczej nie. Więc o co chodzi?
A tak na marginesie: Gdyby zapłacili, to nawet bym się nie zastanawiał. Ale jak dostenę propozycję to poinformuje Cię pierwszego! Żeby nie było :)Tyle powiem :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: BrzydUla

Post autor: Adrian ;P »

marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

Po tym jak zobaczyłem że rekordowy odcinek brzyduli wyniósł 3,5 mln widzów wiedziałem że odcinek z odmienioną brzydulą przyciągnie więcej może nawet 4-4,5 mln widzów. Nie myliłem się :)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Piękna jest Ula po przemianie. I pomyśleć, że wystarczyło zdjąć aparat, okulary zamienić na soczewki, nowa fryzura, modne ciuchy, makijaż i jaka laska! Super! Violetta też się zmieniła, ale "duchowo"... :) :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Serial jest mega wciągający. To jak - ile obstawiacie mln na finałowy epizod? Ja 4,5-6 mln :D A co ;p
tvn - wiosną programowo najlepszy.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

na 6 mln szanse są małe. Chyba że nic nie będzie w tv prócz nudnych filmów.

4,5-5 mln powinno być na 95%
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: BrzydUla

Post autor: Adrian ;P »

O 18 raczej TVP czy Polsat filmów nie emitują :P Ja ogólnie jestem zaskoczony, że Brzydula pokonała Plebanie :D
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: BrzydUla

Post autor: bartek09 »

Adrian ;P pisze:Ja ogólnie jestem zaskoczony, że Brzydula pokonała Plebanie :D
Mnie to wcale nie dziwi. To chyba najlepszy dowód na to, że Polacy mają dosyć durnych, ciągnących się w nieskończoność tasiemców TVP.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Finał będzie przed samymi świętami także dużo zamieszania w związku z przygotowaniem uroczystości wigilijnej. Ja myślę, że to będą 4 mln. Ludzi chyba bardziej interesowała metamorfoza bo finał jest znany (dla tych którzy oglądali oryginał) - Ula wyjdzie za Marka, Viola zwiąże się z Sebkiem, Alex zostanie pokonany :)
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

skąd wiesz z kim zejdzie się violka? To nie jest pewne. Chyba że ktoś oglądał Brzydulę Betty i wie jak to się skończy.

Przed wigilią dużo osób ogląda telewizje. Mają wolny czas i przy okazji przygotowywania dekoracji oglądają tv. A przed wigilią telewizje nadawają głównie nudne filmy religijne które przyciągną ludzi 60+. Sądzę że oglądalność brzyduli wyniesie 5 mln.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości