Jesień 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Jesień 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

Kurczę, gdzie TVN to wszystko pomieści? Tyle propozycji na jesień... "Got talent", "Naznaczony", "Ula Brzydula", "Generał", "Twarzą w twarz", program Pavlovic, "Superniania", "Hela w opałach" no i jeszcze "Clever"... "39 i pół" chyba spadnie na jesień, dobrze myślę? Jeśli chcą zrzucić tylko "Kryminalnych"i ewentualnie "Taniec z gwiazdami" to nieźle będą to musieli upchnąć :D.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Show Ivony Pavlovicz raczej nie będzie, bo z tego co się orientuje to jest to ''Własny instruktor tańca'' tylko z innymi prowadzącymi itd. 39 i pół wątpię, że będzie kontynuacja :lol: Przecież wtedy główny bohater maiłby już 40 alt chyba :P
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Isadora »

Mam nadzieję, że TzG pojawi się jesienią, jestem fanką tego programu w każdej odsłonie/ale Anety Zając nie zniosę, jakby co :P /, cd. "39 i pół" też chętnie bym obejrzała, ten serial dopiero się rozkręca , może pod tytułem "39 i pół, epilog" na kolejne 13 odcinków :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: qmate »

A myślicie że będzie Teraz albo nigdy? Czy rozważana jest dalsza akcja czy wszystko zamyka się w 13 odcinkach i koniec kropka? Bo to bardzo fajny serial i mam nadzieję, że także jesienią go obejrzę.
//////////
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: lukaszo »

Moim zdaniem będzie 2 seria "Teraz albo nigdy!". "Taniec z gwiazdami" pewnie też się pojawi w jesiennej ramówce :D
We wtorek zamiast "39 i pół" zapewne pojawi się "Twarzą w twarz".
TVN - programowo najlepsza
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: lukaszo »

Moim zdaniem będzie 2 seria "Teraz albo nigdy!". "Taniec z gwiazdami" pewnie też się pojawi w jesiennej ramówce. :D
We wtorek zamiast "39 i pół" zapewne wejdzie "Twarzą w twarz".
TVN - programowo najlepsza
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

No rzeczywiście byłby problem z umieszczeniem tego wszystkiego w ramówce. Zawsze można czwartkowe pasmo filmowe opóźnić o godzinkę. :D Liczę na drugą serię "39 i pół" i "Teraz albo nigdy". "Taniec z gwiazdami" mógłby zrobić sobie przerwę i wrócić na wiosnę. Na jego miejsce mógłby wejść "Got Talent". Co do Clevera to może pojawi się jako propozycja wakacyjna (w co wątpię). Ale tak jak pojawił się w powtórkowej ramówce zimowej to czemu nie w wakacyjnej? :) Ale coś mi się nie chce wierzyć na aż taką liczbę nowości. W poprzedniej były tylko 4, z których oglądamy teraz tylko "You can dance" i już wkrótce "Twarzą w twarz". Może kilka z nich wejdzie dopiero na wiosnę?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: podmark »

Mnie zastanawia jedno - czy polska "Brzydula" będzie nadawana w cyklu weekly, czy też daily ? Jeżeli będą chcieli wzorować się na wersji amerykańskiej to jest tylko jedna możliwość - jeden odcinek na tydzień. Natomiast w wielu krajach była to codzienna telenowela. Przy coraz nudniejszej "Uwadze" uważam, że spokojnie "Brzydula" mogłaby zająć miejsce magazynu reporterów TVN i o 19:45 byłby ten serial. A "Uwaga" pozostałaby na weekend :). Ale jak się stanie - Miszczak raczy wiedzieć :)
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: adner »

A ja mam nadzieję, że nie bedzie drugiej serii "Teraz albo nigdy", bo już mam dość oglądania Damięckiego w reklamach. :evil:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Ja mam wątpliwości, co do Milionerów, którzy albo zejdą z anteny, albo zmienią dni i godziny emisji... Przecież powróci ''Superniania'' i ''Hela w opałach''. ''Clever'' pewnie będą nowe odcinki (nie chce nic wymyślać, ale pewnie w soboty, bo w niedziele nie będzie miejsca). Wtedy Clever byłby w soboty, a po nim o 18:30 ''Brzydula''... Ale, co z ''Milionerami'' :?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Tak na pewno zrezygnują z "Milionerów" i z 3,5mln widowni. :lol:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: piotrek888 »

39,5, Teraz albo nigdy, Sąd rodzinny, Pascal , Fabryka Gry, do wylotu z TVN.

YCD,Tanie z Gwiazdami, Got Talent obowiązkowo w muszą być w TVN

GOT TALET powinien być w sobotę o 20:00. Nianię przenieść na niedzielę po południu (tak jak teraz obecnie lecą powtórki)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

"39 i pół" i "Teraz albo nigdy" do wylotu?! Nie rozśmieszaj mnie. :lol: Obie pozycje to świetne seriale, które cieszą się dużą popularnością, więc dlaczego miałyby "wylecieć"?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: pop »

"Milionerzy" mogliby być nadawani tak jak poprzednio w weekendy. Wtedy tuż po "Niani" - "Got talent" (o tej samej godzinie co I edycja "Tańca z gwiazdami"), a w niedzielę o zwykłej porze "Superniania" i "Hela w opałach". Oczywiście wiązało to by się ze zdjęciem weekendowych wydań "Uwagi!"... :mhm:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Kajetan »

Kochani :P ,

"Milionerom" nie ma sensu zmieniać czasu antenowego - tylko i wyłącznie - ze względu na powrót jesienią "Supernianii" i "Heli w opałach" (w czwartej odsłonie), pozycji ramówki TVN, które udziałów rzędu ponad 25 proc. NIE OSIĄGNĄ w dawnym (niedziele, 17:30-19:00) paśmie. Serial komediowy z Anną Guzik w roli tytułowej nadaje się raczej na godziny przedpołudniowe już (najpewniej w siódmy dzień tygodnia właśnie), podobnie zresztą reality show z Dorotą Zawadzką - niektóre premierowe wydania w okresie wrzesień-listopad '07 miały raptem 12 proc. SHR%! (co tłumaczę jednak znacznie słabszą niż rok wcześniej promocją).. 8)

Polska wersja "Brzyduli" - wspaniale, że powstanie, wciąż jestem podekscytowany tym newsem! :D Według najnowszych informacji format w jesiennej ofercie stacji się nie pojawi. A i TVN wstępnie przychyla się bardziej do emisji codziennej (5 razy w tygodniu), lecz dopiero począwszy od wiosny 2009 (przed kilkoma dniami zakupiono prawa do "Ugly Betty" przecież, a i należy zaadaptować scenariusz, przenieść akcję na - co jak co - polskie realia, zoorganizować casting..., etc.).
Miałem okazję śledzić przez pewien czas niemiecki odpowiednik "Yo soy Betty, la fea", rodzima edycja telenoweli pt. "Verliebt in Berlin" realizowana w latach 2005-07 była ogromnym hitem Sat.1, wielo, wielokrotnie daily serialem 'pierwszego wyboru' przez naszych zachodnich sąsiadów 8)
http://de.wikipedia.org/wiki/Verliebt_in_Berlin - dla zainteresowanych.
Jestem przekonany, że TVNowska "Brzydula" okaże się przebojem! :D

Inne produkcje serialowe: kontynuacji "Teraz albo Nigdy!" możemy się spodziewać, wszak ratingi są udane, tendencja spadkowa (w) widowni - za moment moim zdaniem - zostanie zatrzymana. W kolejne epizody "39 i pół" - przynajmniej od września 2008 - wątpię poważnie, wiadomo też, że "Kryminalni" się kończą definitywnie w maju.
Fabularne: "Twarzą w twarz 2" z Walach, Małaszyńskim i.. Zakościelnym :!: oraz "Naznaczony" z Adamczykiem czy Dereszowską oraz o charakterze dokumentalnym "Generał" - w następnym sezonie zadebiutują na antenie telewizji z Wiertniczej.
Rozrywka: nie wyklucza się jednoczesnej emisji trzech widowisk, tzn. "Tańca z gwiazdami" (ósma transza), "You can dance - Po prostu tańcz!" (trzecia) i nowości "Got Talent" JESIENIĄ. Gwiazdy, które jeszcze nie zdecydowały się na udział w najchętniej oglądanym show w Polsce - dostaną tę szansę, ale chyba ostatnią już.. warto z niej skorzystać.. Przewiduję.. TVN zadba, by o ostatniej serii "TzG" było (niezwykle) głośno, ostatniej, bo - jak pokazują badania - widzowie zaczynają odczuwać już 'przesyt' programami z udziałem 'znanych' :]

"Sąd rodzinny" nie zniknie (ba, emitowany będzie z większą niż dotąd częstotliwością), "Sędzia Anna Maria Wesołowska" również, podobnie jak "Rozmowy w toku".
Jako sympatycy czy fani TVN (i inni) :lol2: o nowe sukcesy możemy być spokojni .. :tanczy:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości