tvnfan.pl

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

tvnfan.pl

Post autor: D00 »

A tak przy okazji, to patrzcie, czego NIEOFICJALNIE dowiedziała się konkurencja:
Serwis TVNFAN nieoficjalnie sie dowiedział, ze zmiany w programie informacyjnym TVN Fakty, które obejmują grafikę, studio, inne podejście do informacji, będzie można zobaczyć już 5 maja 2008, informuje nas rzecznik TVN.

Majowo poniedziałkowy program informacyjny TVN, poprowadzi Kamil Durczok.
Ja to skomentuję tak: OMG!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: pop »

Sam napisałeś - nieoficjalnie.

W takim razie powiedz mi, gdzie podano oficjalną informację nt. zmian w "Faktach".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Nowa grafika

Post autor: r_r16 »

Chodziło mu zapewne o formę przekazania tej informacji. "Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis...". Napisane zostało to w takiej formie, jakby ten serwis sam dotarł do tych informacji. A tak nie było.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: D00 »

Wysłałem tego newsa, ponieważ był napisany w tak żałosny sposób, że aż żal by było tego nie wyśmiać. :) Teraz tylko musimy poczekać na te "majowo poniedziałkowe" Fakty. :D A potem na majowo wtorkowe i majowo środowe...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: Łukasz »

A ja w bardzo nieładny sposób podzielę się z Wami prywatnym mailem, jaki dostałem dziś od tego całego dziwnego bloga:
redakcja@tvnfan.pl:

Witamy,

dzisiaj umieściliśmy na blogu promocyjnym informacje, z TVN Fakty będą w nowej formule 5 maja 2008. Czytaliśmy zarazem Wasze forum i istny brak szacunku ze strony Waszych Internautów, mam nadzieję, ze macie trochę klasy i starajcie się bardziej moderować to forum.

P.S. Nie wyrażamy na przeważanie w\w informacji i podawanie jej do informacji publicznej zgodnie z prawem Polskim.


Pozdrawiamy.
:D :D :D

A kto mi wyjaśni o co w tym blogu chodzi i kto, po co i dla kogo go robi?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: pop »

P.S. Nie wyrażamy na przeważanie w\w informacji i podawanie jej do informacji publicznej zgodnie z prawem Polskim.
Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć na polski...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Nowa grafika

Post autor: r_r16 »

Czy oni myślą, że administratorzy TEGO forum będą kasować negatywne opinie o TAMTYM blogu? A mnie się wydaję, że forum jest od umieszczania na nim swoich opinii, także tych negatywnych.

I jeszcze tak czepiając się: :D
Czy w "zgodnie z prawem Polskim" słowo "polskim" nie powinno być z małej litery? :D Z resztą cały mail jest pełen błędów.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: D00 »

Łukasz pisze:A kto mi wyjaśni o co w tym blogu chodzi i kto, po co i dla kogo go robi?
Kiedyś powstała strona tvnfan.pl, chwalili się, że są "najlepszą nieoficjalną stroną o tvn", potem zniknęli z neta, pisali, że wracają z mega fajną stroną, potem założyli bloga z niusami żywcem kopiowanymi z media2.pl no i tak ciągną do dziś. :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Nowa grafika

Post autor: Greg Haus »

Najlepsze jest to, że napisali o faktach, że to oni się dowiedzieli nieoficjalnie. :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Nowa grafika

Post autor: Marcin »

Halo, proszę wyrażać istny szacunek! Bo będziemy kasować posty bez istnego szacunku!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: Łukasz »

Żeby Was jeszcze rozbawić pokażę, co dostałem od nich dzisiaj rano:
Panie Łukaszu Ropczyński, wiemy, że emocje biorą górę, ale zaniepokoiliśmy sie informacjami zamieszczonymi na Waszym forum, przekazaliśmy już stosownym organom ścigania, w najbliższym czasie redakcja tvnfakty.pl może spodziewać się konsekwencji w rozumieniu prawa i nadużywania go do celów niszczących wizerunek tvnfan.pl z Firmą TVNFAN Media, włącznie. Ubolewamy, że w Waszej redakcji nie ma odpowiedzialnych, sumiennych ludzi, zarazem zwracamy sie z prośbą o bardziej dogłębnym analizowaniem Waszego forum. Polskie prawo wyraźnie mówi o nienadużywaniu wizerunku firm w celach własnych korzyści czy wizerunku, czyli na rzecz innej firmy czy jakiegoś serwisu internetowego, ale jest to uogólnione.

Pozdrawiamy, dział departamentu innowacje, TVNFAN Media w Poznaniu.
Ja bym mógł jeszcze dużo fajnych rzeczy powypisywać na ich temat, no ale po co. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

tvnfan.pl

Post autor: Łukasz »

I jeszcze takie coś dostałem dzisiaj:
Szanowni Państwo, dostaliśmy informacje o naruszeniu prawa przez redakcję TVNFAKTY.pl na forum strony. Właściciel i menadżer działu innowacje TVNFAN Media poinformowali nas o fakcie rażącego i bezpodstawnego łamania prawa, a co za tym idzie, wykorzystywania wizerunku serwisu i firmy do celów nie związanych zupełnie z netykietą i standardami, które obowiązują w polskim Internecie. W imieniu w\w osób pragniemy poinformować, że Państwa dziania mogą doprowadzić do procesu sądowego i obciążaniem kosztów właściciela, jak i całego serwisu TVNFAKTY.pl. "My nie chcemy walczyć z konkurencją w taki sposób", informuje nas w liście redaktor naczelny, Damian Morąg. Proszę Państwa informujemy, że redakcja tvnfan.pl nie będzie się już kontaktować z Państwem w tej sprawie i teraz Biuro Ochrony Witryn Onet będzie pośredniczyć między dwiema stronami.

Pozdrawiamy, Izmir Ferth
Dział Ochrony Witryn Onet, Wielka Brytania.
:D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: ~ »

O kurcze, "normalnie strach się bać". :D
Troszkę odbiegnę od tematu. Serwis tvnfan.pl podkreśla, że "na tym blogu nie będzie udostępnianych powierzchni agencjom reklamowym oraz firmom zajmującym się e-marketingiem i pr-em". Dziwne to jest, bo w regulaminie zachęca do kontaktowania się w sprawie zamieszczenia reklam. Ciekawe co to za różnica dla internauty, czy reklama pochodzi od osoby prywatnej czy od agencji reklamowej.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Nowa grafika

Post autor: Marcin »

Drodzy Państwo, proszę się nie śmiać z TAMTEGO bloga, bo Łukasz pójdzie do więzienia. :lol2: Cytowanie ich listów DO NAS (a więc i DO WAS) i artykułów oraz ich komentowanie to "rażące i bezpodstawne łamanie prawa".

PS. Wpisałem do googli hasło "Dział Ochrony Witryn Onet"... I... "Nie znaleziono żadnych wyników wyszukiwania dla hasła "Dział Ochrony Witryn Onet". :lol: Strach się bać. :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: Łukasz »

No jak to, nie doczytałeś sygnaturki do końca? To z Wielkiej Brytani jest. Jak staniesz pod Big Ben'em to każdy Ci powie, gdzie oni mają swoje biuro i swoich komandosów. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości