Kochaj i tańcz

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kochaj i tańcz

Post autor: pop »

Znamy kolejną produkcję, która pojawi się w jesiennej ramówce TVN. Jak informuje media2.pl, tuż po długim weekendzie zaczynają się zdjęcia do polskiej wersji serialu "Dirty dancing" - "Kochaj i tańcz". W serialu zobaczymy mi.n. Katarzynę Herman, Ewę Szabatin, Rafała Królikowskiego i Krzysztofa Globisza.

Informacje o tej produkcji pojawiły się już bardzo dawno, ale od początku wydawało mi się, że to będzie film, a nie serial. :mhm:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: madziulka »

"Kochaj i tańcz" z Zakościelnym i Damięckim w TVN

Jesienna ramówka telewizji TVN będzie obfitować w wiele nowych seriali produkcji własnej. Tuż po długim weekendzie majowym stacja TVN rozpoczyna zdjęcia do polskiego "Dirty dancing". Kto zatańczy w serialu?
W nowym serialu telewizji TVN - "Kochaj i tańcz" zagrają między innymi: Kasia Herman, Rafał Królikowski, Krzysztof Globisz oraz Ewa Szabatin, wymienia Plotek.pl .

Serial na antenie TVN najprawdopodobniej zobaczymy jesienią. Stacja pracuje także nad polską wersją "Brzyduli" oraz kręci nową serię "Twarzą w twarz".

źródło: http://www.media2.pl
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: pop »

Nie ma to jak profesjonalizm Ł. Szewczyka z media2.pl. :arrow: http://media2.pl/media/35775-tvn-kreci- ... tancz.html :lol:

Można przenieść do "Na każdy temat". ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: Isadora »

To jednak Zakościelny zagra w tym filmie? Może w pakiecie zgodził się na udział w TzG, czas powinien mieć bo uwolnił saię od Kryminalnych :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: pop »

Isadora pisze:To jednak Zakościelny zagra w tym filmie?
Tak, zagra Maciej Zakościelny, a do tego Mateusz Damięcki i Kasia Figura.

Wątpię, by jakoś to się wiązało z jego ewentualnym występem w "Tańcu z gwiazdami". :> Na pewno nie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: adner »

Mam nadzieję, że to tylko film, bo dwóch seriali z Damięckim nie zniosę.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: podmark »

POpieram pisze:Nie ma to jak profesjonalizm Ł. Szewczyka z media2.pl.
Chłopczyku nie ma co zwalać na Szewczyka, bo przecież wg Ciebie "Dirty Dancing" był ... serialem :hmm: (
polskiej wersji serialu
). Serial to i powstał, ale kilka lat po filmie i była to tylko pocięta na chyba 4 odcinki wersja filmowa. W głównej mierze był to film.
A co do wpisu na M2 - Szewczyk widocznie posiłkował się tym, co wyczytał na press.pl ( http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id= ... =4&strona= )

Co do samego filmu - mam nadzieję, że da się go chociaż oglądać, bo ostatnia filmowa produkcja TVN, "Nie kłam kochanie" to wielkie dno.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: pop »

podmark pisze:Chłopczyku nie ma co zwalać na Szewczyka, bo przecież wg Ciebie "Dirty Dancing" był ... serialem :hmm:
Hm. :>
media2.pl pisze:Tuż po długim weekendzie majowym stacja TVN rozpoczyna zdjęcia do polskiego "Dirty dancing". Kto zatańczy w serialu?
Nawet jeśli - wg ciebie - nazwałem "Dirty dancing" serialem, wybacz, po prostu nie oglądam takich filmów. Ale jeśli ty taki jesteś, rozumiem, jestem tolerancyjny. :spiewa:

Pozdrów chłopaka, z którym byłeś na "Nie kłam kochanie". :xx:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: Martin »

Jeśli mogę się wtrącić - proszę wybaczyć Panie Piotrze, ale Dirty Dancing to absolutna klasyka, uhonorowana Oscarem i Złotym Globem, którą każdy powinien znać. :] A argumenty, których Pan używa względem użytkownika podmark, są naprawdę poniżej krytyki, poniżej powszechnie przyjętego poziomu dyskusji. Dają wiele do myślenia co do Pana dojrzałości emocjonalnej. :?
Pozdrów chłopaka, z którym byłeś na "Nie kłam kochanie". :xx:
Proszę sobie poczytać - http://www.netykieta.prv.pl/

Pozdrawiam :>
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: podmark »

POpieram pisze:Nawet jeśli - wg ciebie - nazwałem "Dirty dancing" serialem, wybacz
A nie nazwałeś ? Pierwszy post w tym temacie... No chyba, że jestem tak rozemocjonowany każdą nową wiadomością o TVN, że nie jesteś w stanie pisać sensownie, tylko kopiujesz z M2.
Martin pisze:A argumenty, których Pan używa względem użytkownika podmark, są naprawdę poniżej krytyki, poniżej powszechnie przyjętego poziomu dyskusji.
Tutaj tak jest Martin - POpieram jest tu nietykalny, bo to członek redakcji tvnfakty.pl . Może obrażać innych, snuć domniemania o orientacji seksualnej itp.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: Isadora »

adner pisze:Mam nadzieję, że to tylko film, bo dwóch seriali z Damięckim nie zniosę.
Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby na bazie filmu powstał serial, bo byłoby to coś nowego, ale ja też nie przepadam za Damięckim :x
A Zakościelny , podobnie jak planował Hakiel z Cichopek, przywiózł Miko, ale w pakiecie z rolą dla siebie :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: piotrek888 »

tvn.pl
13.08.2008

„Kochaj i tańcz” w kinach od 6 marca 2009

Poczuj rytm!
Obudź emocje!
Oderwij się od ziemi!

Pierwszy polski film taneczny, wejdzie do kin 6 marca 2009 roku.

Producent i dystrybutor filmu zapowiadają wydarzenie, jakiego w polskiej kinematografii jeszcze nie było. Muzyka, rytm, taniec, pasja i eksplozja energii na dużym ekranie. W rolach głównych: Iza Miko i Mateusz Damięcki. W filmie występują również: Katarzyna Figura, Katarzyna Herman, Wojciech Mecwaldowski, Krzysztof Globisz, Rafał Królikowski. Profesjonalnych aktorów wspierają najwybitniejsi polscy tancerze, a wśród nich m.in. ulubieńcy widzów „ You Can Dance” - Ania Bosak i Rafał „Roofi” Kamiński.

Reżyserem filmu jest Amerykanin Bruce Parramore, zdjęcia zrealizował Bartosz Prokopowicz, a autorem układów tanecznych jest znany choreograf Jarosław Staniek.

„Kochaj i tańcz” to film, w którym na granicy rytmu i tańca rodzi się miłość, a pierwszy postawiony przez bohaterów na parkiecie krok, pociąga za sobą lawinę nieprzewidzianych i komediowych zdarzeń.

Hani (Iza Miko) wydaje się, że jest szczęśliwa. Ma oddanego narzeczonego (Wojciech Mecwaldowski), który daje jej poczucie bezpieczeństwa, wspaniałą matkę i zaplanowany w kalendarzu najbliższy rok. Perfekcyjny plan na życie rujnuje… pierwsze dziennikarskie zlecenie. Nasza bohaterka pozna w trakcie realizacji reportażu z przygotowań do „European Show Dance” swojego ojca - Jana Kettlera i młodego buntownika, fanatyka street dance - Wojtka. Obaj pokażą jej, że w życiu zawsze trzeba iść za głosem serca i czasem warto odpuścić służbę rozumowi. Dzięki tańcowi Hania odkryje, że drzemie w niej zdecydowana i silna kobieta. Oderwie się od ziemi i pokaże na co ją stać. Zrozumie, że warto mieć odwagę, żeby sięgać po swoje marzenia.

TVN, producent filmu, zaprasza do kin już od 6 marca przyszłego roku. Obecnie trwają prace postprodukcyjne. Nad sklejkami montażowymi poci się Marcin „Kot” Bastkowski, a muzykę komponuje Łukasz Targosz.

Wiosną, świat oszaleje w tańcu. Czy jesteś gotowy poddać się rytmowi?!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: Greg Haus »

Dopier 6 marca? Myślałem, że już na jesień zobaczymy "kochaj i tańcz" ;(
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: Isadora »

Ja też żałuję, że dopiero w marcu, ale na otarcie łez ;( obejrzę sobie już za dwa tygodnie musical "Mamma mia" z Meryl Streep i Colinem Firthem i to pewnie nie jeden raz :tanczy: :tanczy: :tanczy: . Nie wiem kiedy wchodzi serial Tancerze, szkoda, że TVN nie przejął tego tematu, ale ma już taką świetną taneczną bazę z uczestników TzG i YCD, że powinien pomyśleć o jakimś swoim tanecznym serialu
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
słodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 10:26

Re: Kochaj i tańcz

Post autor: słodki »

Proponuję zrobić serial z "Kochaj i tańcz", dopisać nowe wątki i wykorzystać tą "taneczną " bazę :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości