zaufanie do państwa ?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

janek22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 19 maja 2008, 22:06

zaufanie do państwa ?

Post autor: janek22 »

w lutym 2005 kupiłem działkę . Przez 3 lata cieszyłem się jej urokami do dnia kiedy to przypadkiem zajrzałem do jej Księgi Wieczystej i czar prysł . Okazało się że Urząd Skarbowy w maju 2005 r wustąpił o wpisanie na hipotekę mojej działki dług poprzedniego właściciela w wysokości prawie 3 000 000,00 zł .Ipracownicy Sądu Ksiąg Wieczystych -instytucji szczególnego zaufania publicznego -wpisali go bez informowania mnie o tym.Według prawa RP to oczywiste bezprawie zostało by zalegalizowane po 10 latach. Czy obywatele RP powinni podchodzić do administracji Państwowej jak "zorganizowanej grupy przestępczej" ?Ciekaw jestem czy kogoś to już spotkało i jak się skończyło ?
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: zaufanie do państwa ?

Post autor: TinkiWinki »

Zapewne otrzymasz na tym forum masę konkretnych odpowiedzi :lol2: Ja Ci doradzę offtopicowo :D Bierz przykład z Jarosława Kaczyńskiego :lol2: Nie ma telefonu, konta, żony, dzieci, nie palił trawki, nie ma nic poza kotem Alikiem. Nie masz nic nie masz problemów. Nie masz problemów, jesteś szczęśliwy. :D A, jeszcze mam jedną radę jak załatwiać sprawy z urzędnikami - jak się da to się da :lol2:
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
lunasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 14:23
Kontakt:

Re: zaufanie do państwa ?

Post autor: lunasz »

ja ostatnio jak ide o cos zapytać ,to idę z pismem i każę sobie podpisać odpowiedż
nie chcą -to kirownik
nie chce? a to już piszę dalej
wprawdzie jest to bardzo wnerwiające,ale jedyne,aby potem nie powiedział jakiś baran że on tego nie mówił
proszę raz tak zrobić,zobaczycie jaka reakcja,hihihi :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości