[TVP2] Sopot Hit Festival

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

[TVP2] Sopot Hit Festival

Post autor: ktos »

Festiwal w Sopocie znów w TVP 8)

"2008 Sopot Hit Festiwal"
- tak będzie nazywać się nowa międzynarodowa impreza muzyczna przygotowana przez TVP 2 we współpracy z Eską, która odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej 8 i 9 sierpnia br. Wczoraj ostateczną decyzję o jej organizacji podjął zarząd TVP.

Podczas dwóch dni festiwalu zorganizowane zostaną dwa konkursy muzyczne. Pierwszego dnia o tytuł "Polskiego Hitu Lata 2008" rywalizować będzie czternaście utworów śpiewanych przez wykonawców z Polski, a drugiego dnia będzie mieć miejsce rywalizacja piosenek wykonywanych przez muzyków z zagranicy o miano "Zagranicznego Hitu Lata 2008".

http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... _w_TVP.htm
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Festival Jedynki

Post autor: qmate »

Czuję, że to będzie porażka. Jeśli drugi dzień ma wyglądać jak koncert Hitów na czasie, to... Nic ciekawego w tym nie widzę. Na dodatek tydzień po Sopot Festivalu....
//////////
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Festival Jedynki

Post autor: ~ »

Widocznie TVP ma za dużo pieniędzy. To będzie nic innego jak podróba prawdziwego Sopot Festivalu. Kto tam będzie chciał występować?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Festival Jedynki

Post autor: Greg Haus »

Jakoś znajoma mi ta wersja festiwalu, jakoś dziwnie podobna do SF...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Festival Jedynki

Post autor: ktos »

Znamy gwiazdy Sopot Hit festiwal 2008 8) (8-9.08.2008)

Specjalni goście : Kate Ryan, zespół Feel i Stachursky

"Polski Hit Lata 2008"

- Kasia Nova ("Broken Wings")
- Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny ("Nie kłam, że kochasz mnie")
- Doda ("Nie daj się")
- Papa D ("Bezimienni")
- RH+ ("Po prostu miłość")
- Kasa ("Piękniejsza")
- Sami ("Znaczek")
- Anthony Moon ("How i can love you")
- GROOVEBUSTERZ ("Superlover)
- Ich Troje ("We play in the team")
- East Clubbers (" Where are you")
- Sylwia Grzeszczak & Liber & Tabb ("Nowe szanse")
- Ania Dąbrowska ("Nigdy więcej nie tańcz ze mną")
- Kasia Cerekwicka ("Nie mów nic")
- Mezo & Paula ("Obudź się")

"Zagraniczny Hit Lata 2008"
- Marius feat. Giulia ("Rain")
- Beats & Styles ("Take it Back")
- Kaye Styles FT. Akon ("Shawty")
- Jay Delano& R Kay ("Just like me")
- Nexx ("Synchronize lips")
- Basic Element ("Feelings")
- Alex C feat Yass ("Du Hast den schonsten arsch der welt")
- Shaun Baker feat Maloy ("Hey hi hello")
- David Tavere feat. 2 Eivissa ("Hot Summer Night")
- Gary B.("Step into the sunshine")
- Charlotte Perrelli ("Hero")
- Jennifer Kae ("Little White Lies")
- Nikolina ("Naked")
- Honeyhoney( "Little toy gun")
- Calienta ("Pachanga")

http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... Sopotu.htm

Zagranicznych gwiazd wogulę nie znam :D a Polskie to większość co była w Opolu i na Top Trendach 8)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Festival Jedynki

Post autor: Adrian ;P »

Co do zagranicznych rzeczywiście dość nieznane... Kojarzę może z 3-4... Za to o polskich nawet się postarali... Czyli Sopot w TVNie i ten w TVP2 się pokryją :P W TVP2 lepsze gwiazdy polskie, a w TVN lepsze zagraniczne :)
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Festival Jedynki

Post autor: qmate »

Ohhh... Kate Ryan leci do Polski na każde zawołanie tvp i to jeszcze ma być zagraniczna gwiazda wielkiego formatu? Ale założe się, że ten festiwal przyciągnie przed ekrany więcej niż SF, no popatrzcie np. Doda, Feel, Stachursky, E.Flinta, Alex C., Shaun Baker. Nawet kilka niezłych nazwisk! Czuję, że w tym roku SF tvn'u poniesie dotkliwą klęskę i zostanie zbluzgany ze wszystkich stron...

Proponuję zmianę nazwy wątku na Sopot Hit Festiwal TVP, bo obecna nazwa jest bardzo nieodpowiednia (festiwal będzie w tvp2).
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Festival Jedynki

Post autor: Adrian ;P »

Wszystko jeszcze wyjdzie w praniu :) Na TVNie Feel pewnie też się pojawi jako gwiazda, która wygrała rok temu... Zawsze tak jest. Cóż... TVN polskich gwiazdek nie ma za dobrych... Ale z zagranicznych chyba nawet nawet - Mans Zelmerlow, Danny...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Festival Jedynki

Post autor: piotrek888 »

I co z tego że mają takie gwiazdy, skoro TVP nie umie oprawić odpowiednio takiego festivalu. Jak zwykle będą zapowiadać a na koniec pomylą wyniki i wszystko będzie do d.... jak to w TVP bywa
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Festival Jedynki

Post autor: r_r16 »

Tylko kiedy ten Feel zdąży wystąpić, jak konkurs ma trwać 2,5 h? (Plus xxx minut reklam). Ze smutkiem trzeba przyznać, że festiwal TVP2 może odnieść sukces. Za to TVN zaczyna niszczyć SF i coś mi się zdaje, że w 2010 znowu zobaczymy go w TVP1.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Festival Jedynki

Post autor: qmate »

Zgadza się, ale ja osobiście uważam, że w konkursie powinny występować gwiazdy mniej znane, albo takie, które zostały na pewien czas nieco zapomniane. I tu bardzo dobry przykład daje TVN: co roku w konkursie biorą udział mało znani lub debiutujący artyści (pomijam Dodę na SF2005), którzy mają równe szanse. Podobnie wyrównany konkurs jest na TOPtrendach. A w TVP dadzą taką Dodę, Ich Troje i wiadomo, że Ci mniej znani szans nie mają. Doda, Feel czy inne bardzo lubiane i znane od powiedzmy roku zespoły powinny występować już jako gwiazdy, a w konkusie debiutanci, tak jak na SF. Dzięki temu w branży pojawiają się zupełnie nowe twarze i pomysły. Tak myślę.
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Festival Jedynki

Post autor: r_r16 »

To, czy gwiazdy znane czy nie dla mnie jest akurat mało ważne. Najważniejsze jest to, żeby miały dobre piosenki. ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Festival Jedynki

Post autor: Greg Haus »

Myślałem, że Cerekwicka nie wystąpi po wpadce w Opolu. No i najważniejsze - "Ich troje" :lol: Mój ulubiony zespół - juz tęsknię za Michałkiem :szalony: Pewnie wygra Flinta z Zagrobelnym - jak w Opolu i znów prowadzący by wybrnąć, że to piosenka do filmu produkcji tvn'u powie żarcik, że piosenka znacznie lepsza od filmu...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Festival Jedynki

Post autor: podmark »

Greg Haus pisze:znów prowadzący by wybrnąć, że to piosenka do filmu produkcji tvn'u powie żarcik, że piosenka znacznie lepsza od filmu...
A może to nie żarcik, a celna uwaga ? Bo "Nie kłam, kochanie" to chała jakich mało. Nuda, słaby scenariusz i gdyby nie Marta Żmuda-Trzebiatowska to wyszedłbym z kina już po kilku minutach.

Sam festiwal będzie niewypałem. Dzień pierwszy ma dość fajne gwiazdy, a dzień drugi to jakaś zbieranina anonimowych wykonawców z zagranicy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Festival Jedynki

Post autor: r_r16 »

Mnie Nie kłam kochanie się podobało. A to, jak będzie wyglądał drugi dzień będzie zależało od piosenek, które usłyszymy, a nie od tego, czy wykonawcy są znani, czy nie. Poza tym mogę się założyć, że wiele tych piosenek jest znanych - tylko nikt nie wie, kto je śpiewa. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości