[Polsat] Fabryka gwiazd

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

[Polsat] Fabryka gwiazd

Post autor: mks »

Już dziś o 20.00 startuje na Polsacie nowe wielkie show telewizyjne "Fabryka gwiazd" Moim skromnym zdaniem produkcja zapowiada się równie spektakularnie co "Mam talent" na TVN. Ciekawy jestem czy oglądalnosc dopisze. Tak więc dzisiaj o 20.00 obecnosc przed telewizorami obowiażkowa, a potem zdajemy subiektywne recenzje:)
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: mateusz240 »

No ja już skomentuje... Czołówka nawet mi się podoba. Prowadzenie - bez komentarza :) Bardzo małe studio i loty kamerowe mi się totalnie nie podobaja... Jak narazie ocena 2 :roll:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: podmark »

Ale nudy... Chyba w piątkowe wieczory będę wolał obejrzeć GTnL, żeby pośmiać się z Jolanty, bo jeśli Gale FG mają wyglądać tak, jak dzisiejszy odcinek to ja dziękuję.
mateusz240 pisze:Bardzo małe studio
Największe studio, jakie jest obecnie wykorzystywane w Polsce przy produkcji programu telewizyjnego - jeśli dla Ciebie jest "bardzo małe" to powiem jedno - idź do okulisty.

W sumie to tylko studio mi się podoba. Skład jury jest dość słaby - jedyna osoba właściwa w składzie sędziowskim to Kayah. Brak mi takiego bardzo charakterystycznego jurora - wszyscy są tacy jacyś niewyraziści :/
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: mks »

Poświetnym, energetycznym starcie ciśnienie powoli spadało..

Program oczywiscie mi się podobał, ma szanse się rozkręcić i stać się wielkim show.. jednak póki co było zbyt statycznie, zbyt mało emocji, brak wyrazu..

Studio i prowadzenie na najwyższym poziomie. Jury żenujące, Kayah wie co robi.. zamiast Bisiorka wolałbym zobaczyć Kozyrę który jest bezczelniejszy i bardziej wyraźisty. Pomyłką jest niejaki Tede który ocenia w stylu 'nie lubie śpiewających fryzjerów..'

Narazie 6/10.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: object »

Czy my na pewno mówimy o tym samym programie??
Dla mnie było świetnie :D Wszystko mi się podobało :tanczy: a studio jet OOOOGROMNIASTE!!!! Na prawdę robi wrażenie.

U mnie program ma 10/10 :brawa:
Nareszcie rozrywka na poziomie, a nie jakieś fałszujące gwiazdki 1 sezonu :stop: To jest to!!! :brawa:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: Greg Haus »

Program bardzo kiepsko przygotowany :roll:

Oprawa:O ile logo jest dobre, to oprawa muzyczna programu - tragedia jak dla mnie. Nie wiem co ma piosenka Love generation do programu fabryka gwiazd.

Studio: Studio duże, ale brak rewelacji. Mi studio przypomina te z "Tomasz Lis na żywo" - tylko większę. Jeden duży ekran a po bokach same kwadraciki świecące - bez pomysłu, bez polotu. Całość wygląda monotonnie.

Jury: Słabe. Denerwujący Tede, Kaja, która chciałaby wejśc w trend złego jurora, ale boi się powiedzieć coś złego i zaczyna od słów: "Nie chce cię tu zaatakować, ale...", "Nie obraź się ale..."

Uczestnicy:Wysoki poziom, ale piosenki, które śpiewają nie porywają publiki.

Prowadzący: Średnio, wszystko wyuczone, brak spontaniczności.

Akademia: Nie zachwyca wyglądem.

Suma: 5/10
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: prze_kw »

object pisze:Nareszcie rozrywka na poziomie, a nie jakieś fałszujące gwiazdki 1 sezonu :stop: To jest to!!! :brawa:
Z tego co pamiętam, bardzo wychwalałeś JoŚ... :mhm: :twisted:

Program kiepski. Mało dynamizmu, nudniejszy od GTNL.
Liczą się tylko Fakty.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: object »

Z tego co pamiętam, bardzo wychwalałeś JoŚ... :mhm: :twisted:
to chyba tylko 1 edycję. Ten program się totalnie stoczył. To było dobre na 1 sezon, bo jak widać nikt z tych gwiazdek nie rzuci wszystkiego w cholerę i nie zacznie nagle kariery wokalnej, więc sam pomysł jest bez sensu. Ci ludzie są po prostu za starzy aby zaczynać karierę wokalną, jak powiedział Robert Leszcyzyński. To było dobre na 1 raz, bo było świeże :cicho: JOS nawet nie można porównywać, bo to pikuś przy Fabryce Gwiazd.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: DJ Ice »

Program świetnie przygotowany - pod względem studia i realizacji. Jestem fanem szeroko pojętej muzyki więc na pewno będę oglądał ten program.

Kiepsko przygotowany? Chyba nie widzieliście kiepsko przygotowanego programu...

Nie zgodzę się z @Greg Haus. Akademia nie zachwyca? Przecież ta chata jest najlepsza w historii polskiego reality-show. Liczba kamer i pieniędzy wydane w to widowisko jest oszałamiająca. Organizacyjnie jest bardzo dobrze, muszą popracować nad scenariuszem - było dużo gadaniny, ale to pierwsze przedstawienie formatu w Polsce. Stwierdzenie "Tam gdzie kończy się idol - zaczyna się FG" jest akurat trafne.

Prowadzenie przez Rocka jest dobre - ale w końcu lata doświadczeń robią swoje - on się po prostu do tego nadaje. Przecież scenariusza musiał się nauczyć. Tak jest w każdej stacji nawet w Tefałenie. :D Myślicie, że prowadząc program prezenter wszystko mówi z pamięci?

Poziom uczestników jest bardzo wysoki. Czekam na poniedziałkowy odcinek - wtedy w pełni ocenię dom uczestników.

Cieszę się, że Polsat sprowadził jeden z najpopularniejszych na świecie programów do Polski. I cieszę się, że program (organizacyjnie) stoi na dobrym poziomie. Na pewno wybiorę piątkowe gale ''Fg'' niż kiczowate, marne widowisko ''GTnL'' z Jacykowem i Dodą. :D

A już niebawem w ''Fabryce Gwiazd'' - Alicia Keys. :D I na tym nie koniec. ;) Polsat pisząc się na ten program miał świadomość, że prócz zapraszania polskich gwiazd muzyki, musi zapraszać również ZAGRANICZNE muzyczne gwiazdy. :D :) Cudo!
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: kamiiloo »

nie wiem czym ty sie tak zachwycasz, mnie program nie powalił, czekam na rozwój zdarzeń...
TVN innowacja i nowoczesność...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: DJ Ice »

Program mi się podoba i tyle. Tak samo się zastanawiam, czemu niektórzy z Was aż za bardzo zachwycają się pozycjami programowymi TVN-u, skoro mnie nie powaliły... :lol: :lol: :lol:

A na poważnie - lubię tego typu programy, oglądałem trochę francuskiej Star Academy. Program mi się spodobał, liczyłem na to, że któraś z polskich telewizji sprowadzi program do Polski. I zrobił to Polsat. Założę się - jakby program wyemitował TVN mówilibyście co innego. I coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu czytając komentarze w internecie. Ale dla mnie liczą się słupki oglądalności.
Polska adaptacja jest dobrze wykonana - studio, prowadzenie, uczestnicy, pałac gdzie mieszkają uczestnicy. W dodatku zagraniczni wokaliści zapraszani na piątkowe gale na żywo. Muszą tylko popracować nad scenariuszem lecz mimo wszystko - pierwszy odcinek uważam za udany. Przedstawili format i uczestników i wszystko to co najważniejsze. Oczywiście zobaczymy co będzie dalej, ponieważ ważnym elementem są przygotowania do programów na żywo (odcinki od pon. do pt. o 17:30).
No i to jest prawdziwe reality & talent show - zupełnie nie ta bajka co Big Brother. ''Mam Talent'' i ''Fabryka Gwiazd'' to programy, które będę śledził - jak już napisałem wcześniej - REGULARNIE. A powody pewnie znacie - po prostu to są dwa bardzo dobre formaty. Oczywiście - zobaczymy co będzie dalej.

Pozdrawiam. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: Adrian ;P »

Pierwszy odcinek oglądało 3,13 mln widzów :roll: Polsat był liderem, ale mogło być lepiej :?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: pop »

Adrian ;P pisze:(...) ale mogło być lepiej :?
W piątek wieczorem!? :D Kto wtedy ogląda telewizję? :spiewa:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: mateusz240 »

Problem polega na tym, że Polsat na swój program wydaje i wyda grube miliony, natomiast TVN emitował któryś raz z koleji film "Gladiator", który miał dość zbliżaną oglądalność do premierowego odcinka "Fabryki Gwiazd". Jak się wydaje tyle pięniędzy i robi się spektakularne show to powinno to mieć podobne odzwierciedlenie w oglądalności, a narazie tak nie jest... :roll:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fabryka gwiazd

Post autor: pop »

mateusz240 pisze:Jak się wydaje tyle pięniędzy i robi się spektakularne show to powinno to mieć podobne odzwierciedlenie w oglądalności, a narazie tak nie jest... :roll:
Jak się wydaje tyle pieniędzy, to trzeba wiedzieć co się robi.

Pieniądze są ważne dla stacji, dla widzów - nie. Owszem, koszt ma wpływ na spektakularność show, ale dla widzów to jest żaden argument. Gdyby ludzie kierowali tym, ile dana stacja wydaje na program, to "Wyprawa Robinson" miałaby oglądalność na poziomie "M jak Miłość". :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości