Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Coroczny plebiscyt użytkowników forum serwisu tvnfakty.pl.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: Nika »

Drodzy forumowicze, coraz większymi krokami zbliżamy się do powitania Nowego Roku 2009, w związku z czym chciałabym Was serdecznie zaprosić do zabawy podsumowującej jeszcze ten bieżący rok 2008. Nasza zabawa-ranking nosi nazwę Forumery 2008 ponieważ to Wy, forumowicze od samego początku decydujecie o nominacjach, aż po zwycięzcę poszczególnej kategorii. :D

Zasady:
Nasz ranking składa się z 9 kategorii. Pod uwagę bierzemy nie tylko najlepsze czy też najmniej interesujące programy, zdarzenia, które miały miejsce przez cały 2008 rok w telewizji, ale przede wszystkim wyłaniamy najciekawsze naszym zdaniem osobowości medialne, jak i tych dziennikarzy, prezenterów, którzy nieco gorzej sobie radzili przez cały ten rok. Pod uwagę bierzemy nie tylko osoby, programy i zdarzenia związane z kanałami Grupy TVN, ale również wszystkie pozostałe polskie kanały.
Ranking składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie przez najbliższy tydzień, czyli od dnia dzisiejszego (21 grudnia) do najbliższej soboty włącznie (27 grudnia), każdy zarejestrowany użytkownik forum będzie mógł podać swoje subiektywne nominacje do każdej z kategorii. Do każdej kategorii podajemy co najmniej 1 lub maksymalnie 5 nominacji. Uwaga! Nie zostawiamy żadnej kategorii pustej.
W sobotę ok. północy zostaną podsumowane wszystkie podane przez Was nominacje i 5 z tych, które najczęściej były podawane w danej kategorii, zostaną oficjalnie podane w następnym etapie rankingu. Wówczas spośród nich, każdy użytkownik będzie mógł wybrać tylko jedną pozycję z każdej kategorii i w ten sposób wyłonimy zwycięzców.
Uwaga! Jeżeli, któryś z użytkowników forum nie miał możliwości, czasu lub ochoty brać udziału w pierwszym etapie rankingu, nadal może bez problemu wziąć udział w drugim etapie. Przypominam tylko, że wówczas dana osoba będzie mogła wybierać tylko spośród nominacji wyłonionych z pierwszego etapu rankingu.
Ranking został specjalnie podzielony na dwa etapy, tak jak już wspomniałam wcześniej, aby to użytkownicy forum mogli od samego początku decydować o nominacjach, a nie wybierać już z gotowych pozycji podanych przez administratora, bądź moderatora forum.

Poniżej podaję wszystkie kategorie i krótki opis, co lub kogo można uwzględniać w każdej z nich. Jeszcze raz przypominam, że nominujemy nie tylko osoby, zdarzenia i programy związane z kanałami Grupy TVN, ale bierzemy pod uwagę również pozostałe kanały telewizji polskiej.

Kategorie:

Najlepszy program - podajemy najlepszy naszym zdaniem program, show lub pasmo emitowane w którejś z telewizji. Nie musimy kierowac się oglądalnością, ale naszym osobistym upodobaniem.

Program do wymiany - tu odwrotnie niż w poprzedniej kategorii, podajemy program, pasmo lub show najgorszy naszym zdaniem. Taki, którego nie mieliśmy ochoty oglądać i nie chcemy, by znalazł swoje miejsce w ramówce danej stacji w najbliższym roku.

Miss srebrnego ekranu - prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana kategoria przez naszych forumowiczów. :D Tutaj podajemy imię i nazwisko dziennikarki, którą najbardziej lubimy oglądać w telewizji.

Mister srebrnego ekranu - tutaj podajemy imię i nazwisko najbardziej przez nas lubianego dziennikarza telewizyjnego.

Najgorętszy transfer - czyja zamiana jednego kanału telewizyjnego na inny, bądź programu w jednej stacji na inny (np. Marcin Meller z "DDTVN" do "Kapitalny pomysł"), która najbardziej nas zaskoczyła w tym roku. Kto najlepiej wypadł debiutując w nowym miejscu pracy, w innym programie. Podajemy imię i nazwisko dziennikarki bądź dziennikarza, i w nawiasie stację i program w którym występuje obecnie.

Najciekawsza metamorfoza - podajemy imię i nazwisko dziennikarki bądź dziennikarza, który dokonał najciekawszej naszym zdaniem metamorfozy, przemiany swojego wyglądu bądź zachowania.

Obciach dokumentny - kto jest naszym zdaniem autorem największej wpadki, obciachu. Można również nominować obciachowe programy, show lub seriale. W przypadku gdy nominujemy osobę, podajemy w nawiasie opis sytuacji, która naszym zdaniem była obciachowa w wykonaniu danej osoby.

Postać bez wyrazu - podajemy imię i nazwisko dziennikarki lub dziennikarza, który nie robi na nas wrażenia swoimi występami bądź najzwyczajniej w świecie nas irytuje.*

Szok roku - sytuacja, która nas najbardziej zaszokowała. Wszystko, co miało miejsce w telewizji, może to być zachowanie zarówno danego dziennikarza jak i polityka, gwiazdy zaproszonej do programu bądż też gościa. Szok może równiez wiązać się z przejściem danej osoby z jednej telewizji do drugiej. Szokiem dla kogoś mogły być też zakulisowe rozgrywki danej stacji.

Zapraszam jeszcze raz do wspólnej zabawy i przypominam, że do każdej kategorii możecie nominować minimum jedną osobę, zdarzenie program, lub maximum podać 5 nominacji. Nie zostawiamy pustej kategorii!!!
Forumowiczów biorących udział w zabawie, proszę o podanie w poście całej nazwy kategorii i obok lub w słupku swoje nominacje.
Przypominam jeszcze raz, że pierwszy etap rankingu, czyli podawanie nominacji do kategorii, trwa od dziś do najbliższej soboty włącznie. Także macie cały tydzień na to, by się zastanowić i podać swoje typy.

W przypadku jakichkolwiek niejasności, jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie proszę w tym temacie.

*Forumowiczów prosi się o wzajemnie nie obrażanie, obrzucanie wyzwiskami za nominowanie osoby, która jest lubiana przez innego forumowicza. Pamiętajcie, że to tylko zabawa.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: pop »

Bardzo ciekawie się zapowiada. :D To moje propozycje.

Najlepszy program - zdecydowanie "Mam talent!". Świetny program: śmieszny, zabawny, momentami wzruszający. Show jakie z przyjemnością się ogląda. Do tego świetnie dobrane jury i doskonali prowadzący. Według mnie najlepszy program, jaki pojawił się w 2008 roku.

Program do wymiany - "Gwiazdy tańczą na lodzie". Trzecia edycja, emitowana jesienią tego roku, pokazała, że to najgorszy tego typu program w Polsce. Nie tylko gwiazdy, ale ogólna realizacja, także studio, prowadzący i jury nie przypadło mi do gustu. Moim zdaniem najgorszy program.

Miss srebrnego ekranu - Beata Tadla. Pełen profesjonalizm, rzetelność. Świetnie się ją ogląda.

Mister srebrnego ekranu - no i tu mam problem, bo mam kilka typów. Każdy z innej stacji. Ale muszę wybrać jednego - Hubert Urbański. Powiem krótko: powrót do "Milionerów" w wielkim stylu.

Najgorętszy transfer - w tym roku wiele takich nie było. No, ale tutaj chyba większość wskaże Tomasza Lisa. Transfer gorący, gorąca atmosfera po przejściu do TVP.

Najciekawsza metamorfoza - Magda Sakowska. Zmiana image. Wygląda świetnie.

Obciach dokumentny - Kamil Durczok i "mekkejn".

Postać bez wyrazu - Jarosław Gugała. Po prostu.

Szok roku - kompletnie nie wiem, co wskazać. Jak dla mnie nie było w tym roku nic szokującego.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: piotrek888 »

Najlepszy program - Mam Talent - program który zmienił oblicze polskiej telewizji

Program do wymiany - Gwiazdy Tańczą na Lodzie - totalna porażka

Miss srebrnego ekranu - Beata Tadla - kandydatka do Wiktora lub Telekamery

Mister srebrnego ekranu - Jarosław Kuźniar - pokazał, że telewizja informacyjna wcale nie musi być nudna

Najgorętszy transfer - Magda Sakowska do Polsat News - nie powiedziałbym nigdy, że poważna dziennikarka odejdzie do stacji, która dopiero się ''rodzi''

Najciekawsza metamorfoza - Magda Sakowska - to jak teraz wygląda to doskonałość w porównaniu do pracy w TVN24

Obciach dokumentny - Walka o bezstronność - Wiadomości

Postać bez wyrazu - Agata Tomaszewska - za stołem prezenterskim

Szok roku - Bojkot TVN przez PiS
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: Nika »

Cieszę się, że zabawa się podoba. :D Widzę, że w każdej kategorii podaliście po jednym typie do nominacji, pamiętajcie, że możecie maksymalnie podać 5 do każdej kategorii. W razie gdyby w ciągu tygodnia przyszło Wam coś jeszcze na myśl, to proszę piszcie do mnie na PW, a wyedytuję i dopiszę typ przez Was wskazany do danej kategorii.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: piotrek888 »

Pomysł doskonały na prawdę super! Mam nadzieję że Beata wygra :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Najlepszy program: ''Jak Oni śpiewają'', ''Mam talent!'', ''Wydarzenia'', ''Polska i świat''
Program do wymiany: ''Gwiazdy tańczą na lodzie''
Miss srebrnego ekranu: Joanna Kryńska, Magdalena Kaliniak, Magda Sakowska, Ewa Gajewska, Dorota Wellman
Mister srebrnego ekranu: Jarosław Kuźniar, Jarosław Gugała, Marcin Prokop
Najgorętszy transfer: Tomasz Lis (''Tomasz Lis na żywo'' TVP2) i Hanna Lis (''Wiadomości'' TVP1)
Najciekawsza metamorfoza: Magda Sakowska, Piotr Kraśko
Obciach dokumentny: Sytuacja w TVP
Postać bez wyrazu: Cezary Pazura (''Strzał w 10'', Polsat), Bożydar Iwanow (Polsat Sport)
Szok roku: likwidacja działu informacyjnego TV Puls
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: prze_kw »

Najlepszy program - Taniec z Gwiazdami- VIII edycja, ciągle najwyższy poziom, świetne gwiazdy

Program do wymiany - Gwiazdy Tańczą na Lodzie - koszmar roku

Miss srebrnego ekranu -Justyna Pochanke- człowiek marka

Mister srebrnego ekranu - Jarosław Kuźniar - pokazał, że telewizja informacyjna wcale nie musi być nudna (powt. za kolegą, ale to prawda ;))

Najgorętszy transfer - Lisowie w TVP - brak klasy i zasad. Pluli na tv publiczną, a po odejściu z Polsatu tam polecieli ;/

Najciekawsza metamorfoza - Magda Sakowska

Obciach dokumentny - Zachowanie TVP po nagrodzie dla Raczka, zdjęcie "Puls Raportu" a później huczne zapowiedzi kanałów tematycznych Pulsu

Postać bez wyrazu - Joanna Kryńska

Szok roku - Bojkot TVN przez PiS
Liczą się tylko Fakty.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: Nika »

Najlepszy program: pasmo "Poranek" w TVN24, "Po mojemu" W.Cejrowskiego w TVN Style, "Mam Talent" w TVN, "You Can Dance" w TVN, "Szpieg" o Zacharskim w TVN

Program do wymiany: ''Gwiazdy tańczą na lodzie'' TVP, pasmo "Dzień na żywo" za monotematyczność, "Prosto z Polski" dramat i horror w jednym.

Miss srebrnego ekranu: Agata Tomaszewska, Anita Werner, Hanna Lis, Ewa Gajewska, Justyna Pochanke

Mister srebrnego ekranu: Kacper Kaliszewski, Krzysztof Górlicki, Jarosław Kuźniar, Bartosz Kurek (Polsat News), Grzegorz Markowski ("Szkło kontaktowe")

Najgorętszy transfer: Tomasz Lis (''Tomasz Lis na żywo'' TVP2), Hanna Lis (''Wiadomości'' TVP1), Magda Sakowska (Polsat News) i Katarzyna Werner (TVN 24 "Poranek")

Najciekawsza metamorfoza: Michał Piróg i jego cotygodniowe metamorfozy w "YCD", Joanna Kryńska - fryzura, Magda Sakowska - fryzura

Obciach dokumentny: Kinga Rusin i jej "nieudany seks małżeński", Kamil Durczok i jego "mekkejn"

Postać bez wyrazu: Dagmara Kaczmarek - ni grzeje, ni ziębi

Szok roku: Palikot i jego łeb świni w "Magazynie 24", nagłe odejście Kacpra Kaliszewskiego z TVN24, zachowanie TVP po otrzymaniu Róż Gali dla Raczka i jego partnera
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: Marcin »

  • Najlepszy program
  • "Taniec z gwiazdami" - jest już ósma edycja, a program jest wciąż tak samo ciekawy i po prostu dobry. Liczy się taniec. Pozostałe tego typu programy zatraciły główny sens, a nawet go jeszcze mają, to zazwyczaj jest on głupi.
  • "Mam talent" - ośmiu edycji pewnie nie doczeka, ale wreszcie pojawiło się coś nowego, co wzbudza emocje i wypełnia sobotni czas przed telewizorem. :D Szymon Hołownia niestety odgrywa rolę prezentera. Najlepsze jury ze wszystkich programów rozrywkowych, brawo.
  • "Milionerzy" - ogromna radość z powrotu tego programu. Powrotu z olbrzymim sukcesem - tak wysokiej średniej oglądalności, "Milionerzy" nie miały nigdy wcześniej. Ciekawe studio, ciekawi zawodnicy i niezastąpiony Hubert Urbański. Poza tym, wreszcie coś mądrego.
  • "Poranek TVN24" - codziennie rozpoczynam dzień z "Porankiem" i dlatego każdy dzień zaczyna się rewelacyjnie. Genialni prowadzący, wpadające w ucho jingle i wreszcie meritum, czyli po prostu porządnie podane informacje - sprawne serwisy, atrakcyjne prognozy pogody, trafne przeglądy prasy - sprawiają że z domu wychodzę naładowany dobrą energią i świeżymi nowinkami.
  • "Szymon Majewski Show" - za celne prowokacje, za znakomity kabaret i za udane rozmowy. Drugiego takiego programu w Polsce nie ma i pewnie nie będzie.

    Program do wymiany
  • "Gwiazdy tańczą na lodzie" - koszmarne jury, koszmarna prowadząca i koszmarne gwiazdy, a do tego przerwy reklamowe. Edycji tak beznadziejnej, jak trzecia, jeszcze nie było - i całe szczęście już nie będzie. Poniżej jakiegokolwiek poziomu dobrego gustu i smaku oraz misji telewizji publicznej. Po prostu żenada.
  • "Ranking gwiazd" - nudne to i głupie, nienawidzę takiej szmiry.
  • "Prosto z Polski" - można zrobić coś takiego znacznie ciekawiej, dynamiczniej i z innym doborem tematu.

    Miss srebrnego ekranu
  • Beata Tadla - warto doceniać kogoś, kto emanuje wewnętrznym ciepłem i spokojem, a nie pudrem i gwiazdorstwem. Bezbłędna, miła dla oka i ucha, prawdziwa, a do tego po prostu profesjonalistka. Jej awans do "Faktów" w pełni zasłużony.
  • Justyna Pochanke - gwiazda, która rozświetla swoim blaskiem cały newsroom TVN24. Świetne rozmowy, świetne prowadzone "Fakty". Dobrze, że jest.
  • Dorota Wellman - tworzy genialną parę z Prokopem, ale w pojedynkę jest nie gorsza. Sympatyczna, dowcipna i wygadana, ale przede wszystkim (!) inteligentna i oczytana. Mistrzowskie puenty i ciekawe rozmowy. W telewizji czuje się jak ryba w wodzie, bo jest profesjonalistką. Potrafi się odnaleźć naprawdę w każdej sytuacji.

    Mister srebrnego ekranu
  • Jarosław Kuźniar - jego "Poranki" są wyśmienite. Mądrość połączona ze swobodą bycia daje piorunujący efekt. Jarek Kuźniar jest jedną z największych telewizyjnych osobowości w ogóle i to on nadaje rano rytm w TVN24. Jest niezastąpiony, ale naśladowany - nieudolnie oczywiście. Świetne komentarze, rozmowy i przemyślenia. Daje rannego kopa.
  • Szymon Majewski - za grację w rozrywce. Stworzył program, w którym nie boją się pokazać najważniejsi ludzi tego kraju. Stworzył program, który potrafi jednoczyć widzów (akcje Ędwarda Ąckiego - pod PKiN, czy łączenie rąk). Stworzył program, o którym się mówi.
  • Hubert Urbański - może moja wyobraźnia jest płytka, ale naprawdę nie potrafię sobie wyobrazić "Milionerów" bez Huberta Urbańskiego. Ten program to w połowie on.
  • Marcin Prokop - bezkonkurencyjny w swojej dziedzinie, wreszcie znalazł się ktoś kto naprawdę przyćmił Krzysztofa Ibisza.
  • Maciej Mazur - jego materiały powinny przyprawiać kolegów po fachu o zazdrość.

    Najgorętszy transfer
  • Tomasz Lis ("Tomasz Lis na żywo" TVP2)
  • Hanna Lis ("Wiadomości" TVP1)
  • Hubert Urbański ("Milionerzy" TVN)
  • Katarzyna Werner ("Poranek TVN24")
  • Bartosz Węglarczyk ("Dzień Dobry TVN")

    Najciekawsza metamorfoza
  • Magda Sakowska
  • Anna Jędrzejowska
  • Katarzyna Werner
  • Dorota Gardias-Skóra
  • Katarzyna Kozłowska

    Obciach dokumentny
  • Justyna Steczkowska - za to, że zgodziła się poprowadzić "Gwiazdy tańczą na lodzie" i poniosła sromotną klęskę w starciu z Dodą.
  • Hanna Lis - za brak jednoznacznego stanowiska w obliczu jej sytuacji (ciągle nią pomiatają w "Wiadomościach", a ona nic)
  • Tomasz Jacyków - ten facet mówi jak kto ma się ubierać? To jakaś horrendalna kpina.
  • Anna Popek - za zachowanie w "Tańcu z gwiazdami"

    Postać bez wyrazu
  • Agata Tomaszewska (jako prezenterka) - wystraszona, monotonna i usypiająca, na dodatek prawie zawsze nieciekawie ubrana. Miała czas, żeby się wyrobić i chyba się nie udało.
  • Andrzej Rudnicki - nie uśmiecha się, jest monotonny i nieciekawy. Nie przekonuje mnie swoimi prognozami.
  • Weronika Marczuk-Pazura - nie ma kompletnie nic do powiedzenia, nie sprawdza się ani jako jurorka "You can dance" ani jako współgospodyni "Miasta kobiet".
  • Dagmara Kaczmarek (jako prezenterka) - gdyby ogłosić casting, to można by znaleźć dziesiątki fajniejszych prezenterów. A jak nie, to ściągnąć ich z konkurencji. Założę się, że nawet w TVN Warszawa są ciekawsze osobistości.

    Szok roku
  • Bojkot TVN przez PiS
  • Powrót "Milionerów"
  • Dwóch prezesów w TVP
  • Lisowie w TVP
  • Skład personalny 3. edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie"
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: Ptr15 »

Najlepszy program: "Kuba Wojewódzki", "Szymon Majewski Show", "Poranek TVN24", "Milionerzy", "52"(MTV)
Program do wymiany: "Ranking gwiazd", "Gwiazdy tańczą na lodzie"
Miss srebrnego ekranu: Beata Tadla, Dorota Wellman
Mister srebrnego ekranu: Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski, Jarosław Kuźniar, Hubert Urbański, Maciej Mazur
Najgorętszy transfer: Lisowie w TVP
Najciekawsza metamofroza: Agnieszka Chylińska
Obciach dokumentalny: TVP po "różach gali"
Postać bez wyrazu: Weronika Marczuk-Pazura
Szok roku: Jola Rutowicz w Tańcu na lodzie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: qmate »

:arrow: Najlepszy program: Mam talent tvn, Milionerzy tvn
:arrow: Program do wymiany: Szymon Majewski Show tvn (już nudny i naciągany), Gwiazdy Tańczą na Lodzie tvp2, Strzał w 10 polsat,
:arrow: Miss srebrnego ekranu: Dorota Wellman tvn, Karolina Dobrowolska (pogodynka) tvp1,
:arrow: Mister srebrnego ekranu: Hubert Urbański tvn ,
:arrow: Najgorętszy transfer: Bartosz Węglarczyk w DDtvn tvn ,
:arrow: Najciekawsza metamorfoza: Magda Sakowska polsatnews,
:arrow: Obciach dokumentalny: Doda i Justyna Steczkowska tvp2,
:arrow: Postać bez wyrazu: Cezary Pazura polsat, Jacyków tvp2, Szymon Hołownia w MT! tvn
:arrow: Szok roku: bojkot przez PiS tvn'u, upadek tvngra(postanowiony i dokonany) i tvnmed(postanowiony)
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: Adrian ;P »

Najlepszy program - Mam Talent! i Taniec z gwiazdami, który nadal mnie nie nudzi
Program do wymiany - Gwiazdy tańczą na lodzie - Jury, prowadzący do wymiany :stop:
Miss srebrnego ekranu - Dorota Wellman, Kinga Rusin
Mister srebrnego ekranu - Maciek Rock
Najgorętszy transfer - Bartosz Węglarczyk
Najciekawsza metamorfoza - Agnieszka Chylińska
Obciach dokumentny - Doda i Steczkowska - walka na lodzie
Postać bez wyrazu - Cezary Pazura, Agnieszka Popielewicz
Szok roku - Jola Rutowicz - za udział w tańcu na lodzie jak i całokształt, Powrót Milionerów
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: r_r16 »

Najlepszy program:
:arrow: Mam Talent!
:arrow: Taniec z Gwiazdami

Program do wymiany:
:arrow: Gwiazdy Tańczą na Lodzie

Miss srebrnego ekranu:
:arrow: Dorota Wellman
:arrow: Beata Tadla
:arrow: Anita Werner
:arrow: Katarzyna Skrzynecka

Mister srebrnego ekranu:
:arrow: Marcin Prokop
:arrow: Jarosław Kuźniar
:arrow: Hubert Urbański

Najgorętszy transfer:
:arrow: Hanna i Tomasz Lisowie (TVP)

Najciekawsza metamorfoza:
:arrow: Agnieszka Chylińska

Obciach dokumentny:
:arrow: TV Puls i jej "wielkie plany", czyli kanał informacyjny i rozrywkowy, które jak wiemy - nie wypaliły

Postać bez wyrazu:
:arrow: Tomasz Jacyków

Szok roku:
:arrow: Bojkot TVN-u przez PiS
:arrow: Jola Rutowicz
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Najlepszy program: Szkło Kontaktowe (niedzielne), Wydarzenia, Fakty, To był dzień.
Program do wymiany: Dorota Gawryluk- konfrontacje, weekendowy Dzień na żywo.
Miss srebrnego ekranu: Magda Sakowska, Ewa Gajewska, Joanna Kryńska, Małgorzata Kozieł.
Mister srebrnego ekranu: Kacper Kaliszewski, Konrad Krakowiak (Polsat News), Krzysztof Skórzyński.
Najgorętszy transfer: Magda Sakowska.
Najciekawsza metamorfoza: Magda Sakowska.
Obciach dokumentny: oczywiście Kamil Durczok i mekkejn oraz dwaj panowie publicyści szukający taniej sensacji z Teraz My.
Postać bez wyrazu: Małgorzata Wyszyńska.
Szok roku: obecna sytuacja w TVP.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Forumery 2008 - podsumowanie roku wg forumowiczów :)

Post autor: pop »

Niko, a jakie nagrody czekają na laureatów? :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość