Jakub Szadkowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Jakub Szadkowski

Post autor: Camilo »

Potwierdziły się nieoficjalne informacje o przejściu do TVN24 Jakuba Szadkowskiego - prezentera Polsat News.

Wobec czego warto dodać kilka słów* o nim:
Doświadczenie i referencje
Firma: Telewizja Polsat S.A., Polsat News, Warszawa (od 2008-05 do 2009-01)
Stanowisko: prezenter programów informacyjnych

Firma: Akademickie Radio Kampus, Warszawa (od 2006-11 do 2008-05)
Stanowisko: realizator (od 2006-11), prezenter (od 2007-08), wydawca (od 2008-01), dział techniczny (od 2008-04)
Obowiązki: realizacja dźwięku, prowadzenie pasma porannego, utrzymanie techniczne stacji

Firma: Radio Planeta, Kielce (od 2006-06 do 2006-10)
Stanowisko: prezenter, realizator
Obowiązki: prowadzenie audycji autorskich, realizacja dźwięku na żywo

Firma: Akademickie Radio Kampus, Warszawa (od 2005-11 do 2006-02)
Stanowisko: dziennikarz, reporter
Obowiązki: współpraca z działem informacji, przygotowywanie dźwięków informacyjnych, nagrywanie, montaż

Firma: Radio Rekord FM S.A., Radom (od 2004-10 do 2005-08)
Stanowisko: prezenter, realizator, lektor
Obowiązki: prowadzenie audycji autorskich, realizacja dźwięku na żywo, nagrywanie tekstów reklamowych, praktyka w dziale informacji oraz biurze reklamy i promocji

Firma: MediaOne, Warszawa (od 2002-04 do 2004-09)
Stanowisko: dziennikarz
Obowiązki: pisanie tekstów, współpraca z wydawcą pisma HIRO

Edukacja
Uczelnia: Uniwersytet Warszawski (od 2005-10)
Kierunek: Dziennikarstwo
Poziom studiów: magisterskie

Informacje dodatkowe
Języki:
angielski - dobrze
niemiecki - podstawowo

Hobby:
fotografia cyfrowa
muzyka elektroniczna
sporty samochodowe
*goldenline.pl

Obrazek
foto: tvpolsat.info
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: piotrek888 »

Jak widać po referencjach doświadczony. Myślę, że wrzucą do do Dnia na żywo
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: DJ Ice »

Nadal go widzę w Polsat News. :rozglada:
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Współpraca z Polsat News ma się zakończyć w tym miesiącu. A kiedy dokładnie, to nie wiadomo. Informacje o przejściu oficjalnie nie zostały potwierdzone, ale coraz więcej na to wskazuje.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: Nika »

Camilo pisze:Potwierdziły się nieoficjalne informacje o przejściu do TVN24 Jakuba Szadkowskiego
Informacje o przejściu oficjalnie nie zostały potwierdzone
:mhm: :uau: :?:
Już nic z tego nie rozumiem, podziel się z nami Camilo skąd takie info zaczerpnąłeś?! :D
Tak czy siak, fajnie by było, gdyby Jakub zasilił grono prezenterów w TVN 24.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze: :mhm: :uau: :?:
Wiedziałem, że się Nika przyczepi. :D Gwoli wyjaśnienia, bo trochę namieszałem. Potwierdziłem to, ale nie u samego źródła, stąd pewność jest - powiedzmy - na 95%. :D Była(by) już pełna, gdyby nie jego trochę dezinformujący widok w PN, no i gdyby to sam potwierdził - rzecz jasna. :D
Nika pisze:Tak czy siak, fajnie by było, gdyby Jakub zasilił grono prezenterów w TVN 24.
Kuba był (jest) jednym z najlepszych dziennikarzy w PN, zaraz po Krakowiaku. :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: maxxx »

Jak już menago Camilo tak ustalił to musi byc coś na rzeczy. :lol2: A Jakuba Szadkowskiego tylko kojarze. Mniemam, że chłopak musi być dobry, skoro jest tak porządany przez telewizje. :D Jak na tak młody wiek naprawde spore już doświadczenie. Inna sprawa jest taka, że tvn 24 mocno stawia na \ młodzież /. 8)
Jeśli te informacje się potwierdza (modny zwrot w polityce ostatnio), to ja stawiam na "Poranek". Może Krzysztof G. przeniesie się do Dnia na Żywo :mhm: - zasłużył.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Szadkowski w PN będzie jeszcze przez 2 tygodnie - dopiero wraz z końcem miesiąca pożegna się ze stacją. :rozglada:
maxxx pisze:ja stawiam na "Poranek". Może Krzysztof G. przeniesie się do Dnia na Żywo - zasłużył.
Strach się bać przyszłości Poranków, jeśli Twoje prorocze sny się ziszczą. :D Kuźniar w przyszłym roku będzie chciał odejść, Porada wkrótce pewnie też, bo ile lat można ciągnąć?! :aniol: A Górlickiego ostatnio wcale nie widziałem (może tylko ja :P ), więc coś może być na rzeczy. :rozglada:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: piotrek888 »

Krzyśka ostatnio bardzo mało w poranku. Porada się wypala no i jeszcze Jarek i te odejście :roll: ale mam wrażenie, że Szadkowski będzie w Dniu na żywo chociaż każdy "nowy" w TVN24 zazwyczaj lądował w poranku.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: Nika »

Mi też pierwsze co, do głowy Poranek przyszedł, bo jak już zauważyliście, Krzyśka ostatnio trudno uświadczyć w tym paśmie. Z tymi nowymi to różnie, Kaliszewskiego od razu dali do DnŻ.
Camilo, a wiadomo coś ile czasu musi upłynąć od odejścia z PN zanim mógłby pojawić się na antenie TVN 24?
A z tym Jarkiem nie siejcie paniki, on narazie czysto hipotetycznie założył, że może za rok jakaś zmiana by się przydała, a Wy już lamentujecie na zapas.:szalony:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Camilo, a wiadomo coś ile czasu musi upłynąć od odejścia z PN zanim mógłby pojawić się na antenie TVN 24?
Przypuszczam, że może być to nawet z dnia na dzień. Jego żadne kontrakty gwiazdorskie i wielomiesięczne zakazy pracy u konkurencji nie dotyczą...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: Nika »

No Camilo, szacuneczek! :D Wirtualnemedia.pl podały dziś info o przejściu Jakuba do TVN 24:
wirtualnemedia.pl pisze:Jakub Szadkowski, prezenter serwisów informacyjnych w Polsat News, z końcem stycznia br. opuszcza stację i przechodzi do kanału TVN 24.

Na razie nie wiadomo, kiedy Szadkowski rozpocznie pracę w TVN 24. W tej stacji również ma prowadzić serwisy informacyjne.

Jakub Szadkowski w Polsat News pracuje od początku istnienia kanału (ruszył w czerwcu ub. r.). Wcześniej związany był m.in. z akademickim Radiem Kampus.
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: cmabb »

Nie wiem, czy może komuś uszło uwadze dzisiejsze pojawienie się Jakuba w serwisie po godzinie 17 (niestety nie pamiętam która była to dokładnie godzina). Szadkowski serwis poprowadził bardzo płynnie i rzeczowo - a chyba był to jego debiut, bo dotychczas go jeszcze w TVN24 nie widziałem, a stację oglądam bardzo często. Mimo wszystko, jakoś wydaje mi się bezbarwny, taki bez emocji przy przekazywaniu informacji, nie ma tego "czegoś" co reszta prowadzących. Osobiście irytował mnie jeszcze czerwony krawat Jakuba który odwracał całą moją uwagę :lol2:
Obrazek
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: Fan! »

Prowadzi teraz Raport wieczorny. Mówi bardzo czysto i płynnie. Moim zdaniem bardzo udany debiut.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Szadkowski

Post autor: piotrek888 »

Jest dobrze. Widać na pierwszy rzut oka, że nie robi z siebie jakiejś gwiazdy. Jeszcze trochę słychać w głosie tremę ale wiadomo to początek. Wieszczę mu dobrą karierę!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości