[Polsat] Malanowski i partnerzy

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

[Polsat] Malanowski i partnerzy

Post autor: Fan! »

Nowy docu-crime Polsatu ''Malanowski i partnerzy'' moim zdaniem jest bardzo słaby. Sztuczność byłej pogodynki Polsatu jest wręcz rażąca. A Wy co myślicie o nowej produkcji Polsatu?
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Malanowski i partnerzy

Post autor: DJ Ice »

Na pewno produkcja nie każdemu się spodoba, ale powiem jedno - fabuła znacznie lepsza, znacznie lepszy poziom aktorstwa, lepsze dialogi zupełnie INNA realizacja - to sprawia, że ''Malanowskiego i Partnerów'' chce się oglądać. I tyle.

Nowy serial Polsatu jest po prostu inny. I dobrze się go ogląda. Nie odczuwam tu jakiegoś przesytu, czegoś co już było. Jestem mile zaskoczony. Oczywiście - to moje zdanie.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Fan, to chyba oglądamy dwie, zupełnie różne produkcje. W tym serialu ciągle się coś dzieje, akcja jest nieprzewidywalna, do końca trzyma w napięciu. W odróżnieniu od ''W-11'', gdzie po kilku scenach można przewidzieć, kto pobił lub zabił.
I mimo niesprecyzowanych ambicji Marty Leleniewskiej, dziewczyna radzi sobie całkiem dobrze. Owszem, niektóre dialogi niczym z opery mydlanej, ale wcale lepiej nie jest pod tym kątem w produkcjach tvn-owskich.
Bardzo dobrze, że w Polsce i na świecie rozwija się gatunek docu-crime. Czekam na kolejne produkcje.
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Malanowski i partnerzy

Post autor: Fan! »

Po trzech pierwszych odcinkach produkcja notuje bardzo słabe wyniki oglądalność. http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1677
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Malanowski i partnerzy

Post autor: DJ Ice »

A na jakie wyniki spodziewałeś w paśmie day-time? One są dobre, spodziewałem się niższych. Jeżeli tak dalej będzie to Polsat spokojnie może budować day-time bez żadnych wątpliwości.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Malanowski i partnerzy

Post autor: cmabb »

Fan! pisze:Po trzech pierwszych odcinkach produkcja notuje bardzo słabe wyniki oglądalność. http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1677
Słabe kolego? Jak na pierwszy tydzień w takim paśmie to wyniki bardzo dobre. Drugie miejsce w grupie 16-49 i trzecie ogółem więc gdzie ta porażka? Polsat jest w tym czasie jedną z najchętniej oglądanych stacji.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości