Dysonas na głupotę czyli wypowiedzi prezenterek

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Dysonas na gÂłupotĂŞ czyli wypowiedzi prezenterek

Post autor: kamuii »

NawiÂązujÂąc do sÂłynnej chamskiej wypowiedzi niejakiej Reslich
ModliĂąskiej,ktĂłra twierdziÂła Âże odczĂłwa dysonans na widok Âłysych
g³ów Prezenterów Marcina i Kamila.Ja równie¿ odczówam pewnien dysonans kiedy s³ysze niektóre wypowiedzi prezenterek serwisów informacyjnych.
Uwa¿am i¿ bardzo fajne i sympatyczne by³y utarczki s³owne Kamila i Tommy lee'sa.Nie by³y obraŸliwe i raczej nakierowane na stacje a nie personalnie.Otó¿ odczówam pewnien niesmak kiedy s³yszê
z ust Justyny Pochanke Âże "jak moÂżna zmieniaĂŚ politykĂŞ kiedy ludzie chcÂą na prezydenta nie-polityka"mniej wiĂŞcej taki byÂł wydzwiĂŞk.Nie podoba mi siĂŞ rĂłwnierz kiedy Anita Werner mĂłwi w ogĂłlno polskim serwisie informacyjnym Âże
coÂś tam podpisali ludzie nauki intelektualisci i niemcy.Pierwsza wypowiedz jest 2 znaczna co nie zmienia uwagi ze nie na miejscu gdyÂż moÂże byĂŚ odebrana jako jawny atak na byÂłego kolege z pracy.Druga wypowiedz jest poprostu demagogiczna i chamska (byla powtĂłrzona 2 razy wiĂŞc nie byÂło to na zasadzie "tak mi siĂŞ powiedziaÂło".Nie podoba mi siĂŞ takÂże kiedy nowa prezenterka wiadomoÂści Katarzyna Werner
mĂłwi o Danucie Holeckiej "a o 8.00 spotka siĂŞ z paĂąstwem okaz zdrowia czyli Danuta Holecka"Jest to rĂłwnieÂż 2 znaczne.JeÂśli traktujemy to dosÂłownie to jest to poprostu idiotyczne i nie na miejscu jeÂśli
bierzemy pod uwagĂŞ 2 gie znaczenie to jest ono poprostu obraÂźliwe.
Tak wiĂŞc drogie panie pamiĂŞtajcie ze serwis informacyjny to nie autorski program propagandowy i swoje zÂłoÂśliwoÂści i przekonania zostwacie za drzwiami studia.
Android <3
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Jak ja to mawiam: "eeeee...tammmmm....czepiasz siê szczegó³ów" 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

szczegó³y szczegó³ami ale o to mamy kolejn¹ g³upkowat¹ wypowiedz naszej nowej gwiazdy Justysi
"-moze wtedy nauczymy siĂŞ rozumieĂŚ rozwodnika ,geja...
-no tak ale czy tego wogĂłle moÂżna siĂŞ nauczyĂŚ ? "

Kobieto i dlaczego zrezygnowaÂłaÂś z prowadzenia swojej wÂłasnej audycji propagandowej ??? No i po co ci to byÂło tam mogÂła byÂś wygÂłaszaĂŚ swoje mniej lub bardziej porÂąbane przekonania bez obawy Âże sÂłucha cie 5 milionĂłw sÂłuchaczy (juÂż niedÂługo) mam nadzieje !!!
Android <3
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj mysle ze jestes niesprawiedliwy w stoisunku do bardzo dobrej dzienniukarki, a z posrod tych wszystkich dobrze ulozonych zdan spostrzegasz tylko ty kilka milionowych procenta zle zlozonych
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

kamuii pisze:szczegó³y szczegó³ami ale o to mamy kolejn¹ g³upkowat¹ wypowiedz naszej nowej gwiazdy Justysi
"-moze wtedy nauczymy siĂŞ rozumieĂŚ rozwodnika ,geja...
-no tak ale czy tego wogĂłle moÂżna siĂŞ nauczyĂŚ ? "
Oj muszĂŞ chyba czĂŞÂściej oglÂądac Fakty z JustynÂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

mysle ze ta akurta wypowiedz byla poprawna z garamatycznego punktu widzenia i nie ma w niej nic zdroznego porosty zadala retoryczne pytanie czy mozna sie nauczyc rozumiec rozwodnika, geja, odpowiedz bedac niedopowedziana w tym tekscie ejst jasne nie mozna i to tesh justyna chciala przekazac, nie mozna bo pewnych zachowan i rozumienia ludzi nie mozna sie nauczyc nie mozna na pstrykniecia stawiac sie wich sytuacjach, bardzo madra mysl nie kazdy jednak ja rozumie
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Przepraszam, Âże to piszĂŞ, ale to jest zwykÂłe czepianie siĂŞ.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

tesh tak mysle, bo chybva tylko za slowa mozna ja zlapac swoje postawa udowadnia ze jest naprawde dobrym diennikarzem
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja nie mĂłwiĂŞ ze byÂła niegramatyczna tylko 1.niepoprawna politycznie
2.ByÂła to jej nieobiektywna opinia i nie kaÂżdy siĂŞ z niÂą musi zgadzaĂŚ ja np.nie mam nic do gejĂłw
tekscie ejst jasne nie mozna i to tesh justyna chciala przekazac, nie mozna bo pewnych zachowan i rozumienia ludzi nie mozna sie nauczyc nie mozna na pstrykniecia stawiac sie wich sytuacjach, bardzo madra mysl nie kazdy jednak ja rozumiei
to nie byÂła mÂądra myÂśl tylko obraÂżanie gejĂłw ktĂłrych Justyna najwyrazniej nie lubi prawdziwe znaczenie tego zdania moÂżna to byÂło wyczytaĂŚ z intonacji gÂłosu i gestĂłw.[/quote]bardzo madra mysl nie kazdy jednak ja rozumiei [/quote]nie kaÂżdy teÂż rozumie Âże nie zawsze sÂłucha siĂŞ tego co mĂłwiÂą ale patzry teÂż na przekaz nie werbalny

aha jak juÂż to niesprawiedliwa - ja wiem ze robie literoowki ale please patrzcie na koĂącĂłwki odmiany fleksyjnej czy jak to tam siĂŞ nazywa
Android <3
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hrheheheheh wybaczcie mi te okropne literowki, chyba nie umiem korzystac z klawiatury, heheh a poza tym jestem dyslektykiem, bede jednak pracowal nad wolniejszym naciskaniem klawiszy :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe nie przejmój siê ja te¿ mam dysleksjê ale jak ktoœ poczyta moje posty to chyba nie muszê mu tego t³umaczyÌ a¿ siê roji od b³êdów :) sorry :oops: ale tak ju¿ bywa ;)
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No w³aœnie. Niektórzy tak maj¹, ja to rozumiem. Najwa¿niejsza jest przecie¿ treœÌ! :idea: :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości