Babilon

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Babilon

Post autor: bartek09 »

Piotr Marciniak doczekał sie własnego programu:
wirtualnemedia.pl pisze:W jesiennej ramówce TVN 24 znajdzie się program Piotra Marciniaka, w którym będzie on podsumowywać wydarzenia tygodnia wraz z czterema zaproszonymi paniami. Tytuł magazynu to "Babilon".

W programie co tydzień gościć będą prof. Magdalena Środa, prof. Agata Bielik Robson, Joanna Mucha, posłanka Platformy Obywatelskiej i Małgorzata Sadurska z Prawa i Sprawiedliwości. Panie w każdym wydaniu wskażą, co ich zdaniem było hitem tygodnia (wydarzenie lub postać), kitem tygodnia i przemilczanym tematem tygodnia, a także przeprowadzą wspólny wywiad z gościem, pokazanym na wirtualnym ekranie. 'Babilon" nadawany będzie w każdą sobotę o 14.10 począwszy od 5 września br.
Czyli chyba znowu wirtualne studio...

Jeszcze jeden ciekawy fragment:
wirtualnemedia.pl pisze:Poza wymienionymi audycjami (Barometr i Babilon) TVN 24 w jesiennej ramówce planuje wprowadzić na antenę jeszcze trzy nowe programy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Meller wyjechany, Kuźniar przesunięty na inną porę, to dla Marii Czubaszek znalazło się teraz miejsce w "Babilonie" :lol2:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Babilon

Post autor: matik »

Zgodnie z informacją w lewym dolnym rogu, dziś wydanie urodzinowe i widzę, że też duża liczba gości, bo aż siedem osób będzie w programie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Babilon

Post autor: michal_borkowski »

Babilon od 3 stycznia w tvn24 biś o stałej porze (tzn bez zmian)
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Babilon

Post autor: matik »

Mimo, że Babilon przeprowadził się na antenę TVN24 BiŚ, to zastępcy Piotra Marciniaka pozostali bez zmian - dziś program poprowadzi Marcin Żebrowski z TVN24.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Babilon

Post autor: maxxx »

A tak w ogóle to dlaczego "Babilon" zostal przeniesiony?
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Babilon

Post autor: matik »

Żeby podnieść oglądalność TVN24 BiŚ.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Babilon

Post autor: michal_borkowski »

matik pisze:Mimo, że Babilon przeprowadził się na antenę TVN24 BiŚ, to zastępcy Piotra Marciniaka pozostali bez zmian - dziś program poprowadzi Marcin Żebrowski z TVN24.
Ostatnio, z tego co pamiętam, P. Marciniaka w "Babilonie" zastępował Igor Sokołowski.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Babilon

Post autor: matik »

Zdecydowanie częściej to jednak Marcin Żebrowski pojawiał się w tym programie niż Igor Sokołowski ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Babilon

Post autor: michal_borkowski »

Bardzo proszę o nie zapraszanie do programu radcy prawnej (znanej także z Na Wspólnej), Joanny Jabłczyńskiej. Wdzięczny telewidz.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Babilon

Post autor: matik »

Tym razem program w zastępstwie Piotra Marciniaka prowadzi Marek Tejchman.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Babilon

Post autor: michal_borkowski »

Coraz częściej program prowadzi M. Żebrowski i to niekoniecznie wtedy, kiedy P. Marciniak ma urlop - oszczędności? Bo skoro już prowadzi Poranek i czeka do niedzieli, to można go jakoś "zagospodarować" - chyba z takiego założenia wychodzą szefowie stacji.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Babilon

Post autor: matik »

Piotr Marciniak obecnie przebywa na urlopie. I żadnych oszczędności tu nie ma, a Żebrowski wcale często programu nie prowadzi.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Babilon

Post autor: matik »

Przez ostatnie 2 tygodnie program prowadził Igor Sokołowski, w przyszłą sobotę zadebiutuje Łukasz Jedliński.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Babilon

Post autor: Maciek_POZ »

matik pisze: sobota 28 lip 2018, 18:48 Przez ostatnie 2 tygodnie program prowadził Igor Sokołowski, w przyszłą sobotę zadebiutuje Łukasz Jedliński.
Mam pewną teorię, choć jest lekko ryzykowna. Łukasza dali do Babilonu w ramach rekompensaty za poranki i trwa swoisty "partyzancki casting" na męskiego współprowadzącego "Wstajesz i weekend" po odejściu Marcina. Eksperymentalnie szefostwo posłało Rafała Wojdę do boju w zeszłym tygodniu i mam wrażenie że wypadł lepiej. Już chciałem pisać, że czekam na duet z Asią i z tego co widziałem, dziś taki był, ale nie za wiele widziałem z powodu drobnych dolegliwości zdrowotnych.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości