The Vampire Diaries

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

The Vampire Diaries

Post autor: mfdtv4 »

Właśnie w USA wyemitowano kilka dni temu drugi odcinek nowego serialu stacji The CW "The Vampire Diaries". Jestem po obejrzeniu 2 odcinka i jestem bardzo mile zaskoczony. To jest taki jakby ZMIERZCH w odcinkach. A wy oglądaliście?
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: The Vampire Diaries

Post autor: Pemol »

Oglądałem, bo oglądam dużo seriali, ogólnie jestem na bieżąco z nowościami TV amerykańskiej. Mnie nie zaskoczył ani pozytywnie, ani negatywnie. Produkcje The CW głównie kierowane są do młodzieży licealnej (high school) i spodziewałem się właśnie takiego serialu. Ogólnie podoba mi się ze względu na muzykę. Ważnym jest fakt, że "Vampire Diaries" powstały na początku lat 90. więc "Zmierzch" jest ich kopią. Nie oglądałem tego drugiego i nie mam zamiaru, ze względu na marną grą aktorską i słabe efekty specjalne. Nie rozumiem tego szumu wokół tego filmu. Chociaż nie wiem co siedzi w głowach nastoletnich dziewczyn (Pattison?). Lubię tematykę wampiryczną, może nie do przesady, ale chętnie będę dalej oglądał, jeżeli oczywiście nie zrobi się z tego "One Tree Hill", albo "Jezioro marzeń". Chociaż, już nimi jest, tylko dodano trochę akcji. W tej tematyce najlepszy jest "True Blood". Świetny serial i na pewno najlepszy w tej tematyce.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości