Madonna w RadiuZET!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Czy podoba Ci się kampania reklamowa z Madonną?

Tak, jest świetna!
3
13%
Nie, to porażka!
12
52%
Mogło być lepiej...
8
35%
 
Liczba głosów: 23

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Madonna w RadiuZET!

Post autor: Maciek »

Jak pewnie wiecie, Madonna, zwana krĂłlowÂą POP-u, wystÂąpiÂła w reklamie telewizyjnej RadiaZET wspĂłlnie ze Zbigniewem Zamachowskiem (dziwne, ale kojarzĂŞ go tylko ze Shrekiem :P).
Czy ktos moÂże wie, gdzie znajdĂŞ ten spot w internecie do pobrania lub kiedy nadaje go telewizja i jaka? Ostatnio nie miaÂłem czasu na oglÂądaniu TV, wiĂŞc nie miaÂłem szansy natrafienia na tĂŞ "hitowÂą i niepowtarzalnÂą" reklamĂŞ. Jaka ona w ogĂłle jest? Jak Wam siĂŞ podoba? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jedna wielka poraÂżka - jak caÂła ta Zetka.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Za pewne nie wiem... :oops:
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Reklama mia³a byÌ niepowtarzalna, a okaza³a siê niewypa³em, przynajmniej dla mnie. Jest to po prostu przerobiony klip do piosenki Music. W tle jest Warszawa, a za kierownic¹ limuzyny zamiast komika Ali G wystêpuje Z. Zamachowski, potem nastêpuje krótka sekwencja teledysków Madonny. Pamiêtam, ¿e w Uwadze by³ nawet reporta¿ o tej reklamie, gdzie szef Radia Zet chwali³ siê, ¿e to fajna, dynamiczna reklama, otó¿ nic bardziej mylnego. Mo¿na us³yszeÌ g³osy, ¿e szefostwo Zetki wprowadzi³o ludzi w b³¹d i ja siê do tych g³osów przychylam.
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Reklamy nie widzialem... Wiele komentarzy jednak slysze na nie... Jak obejrze to ocenie. Ale jedno co moge jeszcze powiedziec w tym temacie to to ze Zetka strasznie sie (zreszta juz dawno!) zepsula... Kiedys to bylo radio sluchane przeze mnie przynajmniej te 8-10h w ciagu dnia... teraz to raczej tyle sluchac sie tego nie da. Jedynie M. Chelminiak slucha sie super i Weissa no i Majewskiego a tak to slabizna... przypomne sie kiedys to bylo Super Radio... teraz ani Zet, ani RMF FM (tu tylko Fakty zostaly w porzadku). Coraz badziej skladniam sie w kierunku TrĂłjki...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Troszkê siê rzeczywiœcie zepsu³o, niestety. A "wielkie przeboje" ju¿ siê przejad³y. Potrzebne by³oby jakies odœwie¿enie stacji i muzyki. Bo ile mo¿na w kó³ko s³uchaÌ Kate Ryan czy Reni Jusis. :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

No Reni Jusis nie jest zla... ale w ciagu 24h to 3 razy sie pisoenki powtarzaja... ale coz nie ktorym sie podoba;)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Chyba tylko Markowi Staremubratowi (tak to siĂŞ odmienia? :wink: )... 8) :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

nie widziaÂłam reklamy, ale jaka wspaniaÂła by ona nie byÂła to i tak rmf jest lepszy. fajniejsze piosenki, fakty i chyba teÂż "reklamy".
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Tak po obejrzeniu stwierdzam, Âże to kompletna klapa. A co do radia to teÂż siĂŞ z tobÂą zgadzam Macieju te "Wielkie przeboje" juÂż sÂą trochĂŞ za stare. :?
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: Madonna w RadiuZET!

Post autor: michal »

Reklama jest beznadziejna. SpodziewaÂłem siĂŞ zupeÂłnie czegoÂś innego. Kozyra mĂłwiÂł, Âże to bĂŞdzie taka fajna dynamiczna historyjka, a tu takie dno. Tyle pieniĂŞdzy poszÂło w bÂłoto, a Madonna do tej reklamĂłwki nawet nie kiwnĂŞÂła palcem.

Podejrzewam, Âże ona juÂż teraz nie pamiĂŞta jak nazywa siĂŞ radio, ktĂłre "reklamuje".
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

a tam rmf od zetki sie niczym nie rozni... wszedzie to samo... reklam ani jedenj ani drugiej stacji nie udalo sie jakis zrobic normalnych... dobrze ze tej kasy na reklamy ode mnie nie biora... moga se wyrzucac;)
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tylko ludzie i jingle trochê inne, ale rzeczywiœcie - prawie siê nie ró¿ni¹ :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

WiĂŞc trzeba sÂłuchaĂŚ eski albo radiostacji 8)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Eska jest przepeÂłniona reklamami, Radiostacja rzeczywiÂście niezÂła. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości