Madonna w RadiuZET!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Czy podoba Ci się kampania reklamowa z Madonną?

Tak, jest świetna!
3
13%
Nie, to porażka!
12
52%
Mogło być lepiej...
8
35%
 
Liczba głosów: 23

MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Tak trochĂŞ tych reklam za duÂżo ale dobra muza.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Madonna informuje fanĂłw na caÂłym Âświecie o swoim udziale w kampanii reklamowej Radia ZET.

Na oficjalnej stronie internetowej Madonny http://www.madonna.com pojawi³ siê komunikat o kampanii Radia ZET z Madonn¹ w roli g³ównej.

Fani Madonny na caÂłym Âświecie dowiedzieli siĂŞ, Âże Madonna promuje Radio ZET. WczeÂśniej informacja ta pojawiaÂła siĂŞ na wszystkich kontynentach w doniesieniach agencyjnych, prasie, radiu, telewizji i na setkach stron internetowych. Teraz oficjalnie potwierdziÂła to sama Madonna.

W tekÂście zamieszczonym na stronie Madonny obszernie zostaÂła opisana kampania Radia ZET.

PartnerujÂącego Madonnie Zbigniewa Zamachowskiego okreÂślono jako czoÂłowego polskiego aktora znanego na Âświecie z filmĂłw Krzysztofa Kieslowskiego.

Serwis przytacza takÂże wypowiedzi prezesa Radia ZET Roberta Kozyry. "Madonna to bardzo silna Âświatowa marka, a Radio ZET jest jedna z najlepszych marek w Polsce" - mĂłwi Kozyra na stronie Madonny.

Kampania Radia ZET trwa od 13 wrzeÂśnia.
I nie mĂłwcie tylko, ze to nie jest reklama radia "Zet" na caÂłym Âświecie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Jest i trochĂŞ siĂŞ temu dziwiĂŞ Âże Madonna tak ochoczo siĂŞ "przyznaje" do tak nieudanej reklamy... :?
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

A co sÂądzicie o nowej reklamie Vivy! :?: Za bardzo nie wiem o co chodzi... Czy to jest Nicole Kidman? SobowtĂłr raczej wykluczony. WatpiĂŞ, Âże tak by moÂżna byÂło robiĂŚ, a z drugiej strony jeÂśli zagraÂła dla Vivy! to przeciez nie za darmo. Cisza jest jednak na ten temat, wiĂŞc coÂś tu nie tak. Ta reklama z "Kidman"? mi siĂŞ podoba, w przeciwieĂąstwie do chaÂły Radia Zet.

WidziaÂłem jakiÂś napis maÂłymi literkami pod koniec reklamy Vivy!, ale mi "uciekÂł". MoÂże tam jest jakieÂś wyjaÂśnienie...
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Ja rzadnego napisu nie widziaÂłem :( MuszĂŞ bardziej uwaÂżaĂŚ.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja teÂż nie widziaÂłem Âżadnego napisu. Aha, to napewno nie jest Âżadna znana osoba, bo i po co zasÂłanialiby jej twarz. :o Reklama niezÂła, trafia do ludzi. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

No przecieÂż to jest Nicole Kidman. :evil: Albo przynajmiej na takÂą zrobiona. Lektor podprowadza kto to moÂże byĂŚ, moÂże Uma Thurman, moÂże Angelina Jolie, a moÂże... (obraca siĂŞ, zasÂłaniajÂą oczy) i ciÂśnie siĂŞ na usta Nicole Kidman. Nicole jest wÂłaÂśnie taka wysoka...

WÂłaÂśnie przed chwilÂą przed Informacjami Polsatu puÂścili tĂŞ reklamĂŞ. Jest tak taki maluÂśki napis na koniec: "Konkurs zgadnij kto jest kto?"

A moÂże mam zwidy jak pewna osoba na forum gazety, ktĂłra wmawia, Âże Âś. p. Jacek KuroĂą reklamuje florĂŞ Pro-Activ ("zmieniÂła mĂŞÂża na lepsze") i powinni siĂŞ wstrzymaĂŚ z tÂą reklamÂą po jego Âśmierci :? .
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

nie no, co was ludzie pogjĂŞÂło?
PrzecieÂż Radio zet jest najlepszym radiem :lol:
RZDIO ZET - Tylko Wielkie Przeboje!
Tylko Wielkie Wygrane!
To jest radio w ktĂłrym grajÂą same najwiĂŞksze przeboje,
najwiĂŞksze, najlepsze i najbardziej lubiane
"PrĂŞdzej w lecie spadnie Âśnieg, nim usÂłyszysz w Radiu Zet pzrebĂłj, ktĂłry nie jest wielkim - Radio Zet - Tylko Wielkie ..." Janusz Waiss
" KiedyÂś wielki byÂł Kazimierz Wielki - dzis wielkie sÂą przeboje
- Radio Zet Tylko Wielkie Przeboje!" :wink:
Ostatnio zmieniony piątek 01 paź 2004, 21:43 przez Anonymus, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Inea

Post autor: Inea »

ReklamĂŞ 'Radia Zet' widziaÂłam kilka razy i przyznam, Âże nie podoba siĂŞ.

Co do reklamy 'Vivy!'-nawet fajna. :wink:
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Reklama Zetki z MadonnÂą to rzeczywiÂście nic specjalnego, mĂłwiÂąc szczerze beznadzieja.
WogĂłle to bardziej reklamowano tĂŞ reklamĂŞ niÂż ta reklama reklamuje radio. A Vivy jest fajna :)
Anita Werner jest the best!!!
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Jest od kilku dni kolejna z serii reklam Vivy! "Zgadnij kto jest kto". Tym razem facet i gadka po francusku (nie pamiĂŞtam o czym) i na koniec nagi facet wynurzajÂący siĂŞ z wanny. "MoÂże to Jean Reno, moÂże ktoÂś tam, a moÂże..."

WyglÂąda jak Roman PolaĂąski, ale tym razem to on raczej na pewno nie jest. :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości