Nowe logo

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Jak Miodek, ale musze przyznaĂŚ, Âże dobry jesteÂś. Mnie tam grama i ortografia w ogĂłle nie rusza, a z przydawkami i innymi pierdoÂłamami zawsze miaÂłem problemy. JEdnak poco tu sie rozpisywaĂŚ. Poprostu nie pasuje tamto sformuÂłowanie (juz go nie ma) i dobrze.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ProponujĂŞ takie logo (mojego autorstwa):

Obrazek

Co Ty na to, Filipie? :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

T³o dobre, lepsze od obecnego, bo dobrane do nag³óka forum, ale ogólnie mówie nie. Tylko sie nie obra¿aj, ale s¹dze, ¿e logo winno byÌ wykonane czcionk¹ "arial black" jak logo tvn i zreszt¹ tej strony równie¿. £ukasz zapewne ucieszy siê, ¿e o jego serwisie mówisz portal :D .
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Logo

Post autor: Maciek »

Filip pisze:(...) Tylko sie nie obraÂżaj
No pewnie, Âże siĂŞ nie obraÂżam! PrzecieÂż to byÂła tylko moja skromna propozycja ... :P
Filip pisze:SÂądze, Âże logo winno byĂŚ wykonane czcionkÂą "arial black" jak logo tvn i zresztÂą tej strony rĂłwnieÂż.
Masz racjĂŞ, ale chodziÂło mi o to, by w napisie "tvn.personal.pl" uÂżyĂŚ takiej ÂświeÂżej, wakacyjnej czcionki. Od wczoraj mamy lato! 8)

SÂłowem, poprĂłbujĂŞ jeszcze. GÂłosy krytyczne sÂą jak najbardziej wskazane. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Logo

Post autor: Maciek »

Mam nowe propozycje, liczĂŞ na oceny tych 2 proponowanych wersji logo Forum. :oops:


Oto pierwsza werjsa:
Obrazek


A druga:
Obrazek

Co Wy na to - Filip, ÂŁukasz? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie podobajÂą wam siĂŞ te propozycje logo? No to napiszcie chociaÂż, bo ja tu umieram z niepewnoÂści! :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ju¿ komentuje. Nie zauwa¿y³em Twoich propozycji, dobrze, ¿e odœwie¿y³eœ forum. Dziwi mnie jednak, dlaczego zwracasz siê do £ukasza... i do mnie (kurde, oni naprawde wzieli mnie za VIP'a chyba :P ), a nie np. do Krasu (kurcze, zawsze mam problem). Mi siê tam osobiœcie... niezbyt podobaj¹ 8) Tylko si nie obra¿aj. Fajnie, ¿e sie tym zajmujesz, ale niepodoba mi siê ta wakacyjna czcionka - sorry. I kolor napisu móg³by byÌ np. zó³ty. Ale to tylko moja skromna propozycja :D .
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zwracam siĂŞ do wszystkich! Ale wymieniÂłem tylko paru, widocznie Wy mi wÂłaÂśnie przyszliÂście do gÂłowy. :roll:
Filip pisze:Tylko si nie obraÂżaj.
PrzecieÂż siĂŞ nigdy nie obraÂżam, czyÂż nie? :P
SwojÂą drogÂą to robiÂłem to tak dla prĂłby, chyba zrezygnujĂŞ - niech rzeczywiÂście robi to Admin. To byÂły tylko moje skromne propozycje ;) :oops:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Kilka sÂłow krytyki i juz sie zniechĂŞcasz. Nie bÂądz miĂŞczak, to nie w Twoim stylu :D .
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mimo wszystko... mogÂłes nie pisaĂŚ trzech postĂłw pod rzad... wiem czepiam siĂŞ, ale to mnie najbardziej wkurza na forach 8)

Poza tym mi siĂŞ loga nawet podobajÂą. MoÂże sam tez coÂś zrobiĂŞ... mimo, Âże talentu u mnie brak? :>
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

CoÂś duzo samokrytyki koledzy, za duzo... :D
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Zamiast tak krytykowaĂŚ, weÂźcie siĂŞ do pracy :D i na pewno wyjdzie z tego coÂś dobrego :wink: .
Ostatnio zmieniony środa 23 cze 2004, 23:58 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Na pocz¹tku gwoli œcis³oœci przypominam: Kto? - Krasu, Kogo? Krasa itd. :D Kiedyœ siê nauczycie :wink: Co do log (teraz ja mam k³opot :) ) to zdecydowanie bez napisu wakacje i lepiej ten adres strony miast pomaraùczowy zrobiÌ tak¹ ¿ó³ci¹ jak jest w logo TVN :idea: Czekamy na propozycje i dziêki, ¿e siê tym zainteresowa³eœ :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

WidzĂŞ Krasu, Âże mamy podobne zdanie co do log (tak, dobrze napisaÂłeÂś, nawet ja to wiem).
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To moja kolejne propozycje:

Obrazek

Obrazek

szymcio9 pisze:Mimo wszystko... mogÂłes nie pisaĂŚ trzech postĂłw pod rzad... wiem czepiam siĂŞ, ale to mnie najbardziej wkurza na forach
Tak wyszÂło, zrobiÂłem to niespecjalnie, nie zamierzaÂłem. Nie byÂło wyjÂścia, po prostu.

Co sÂądzicie o najnowszysch? MoÂże wypowie siĂŞ teÂż administrator, Âżebym wiedziaÂł czy robiĂŚ, czy nie? 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości