[Polsat] Tylko nas dwoje

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

[Polsat] Tylko nas dwoje

Post autor: Adrian ;P »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mu ... w-polsacie

Tylko nas dwoje to nowy show Polsatu. Muzyczny odpowiednik Tańca z gwiazdami, bo gwiazdy będą dobrane w pary z ''profesjonalistami''.

Pewni uczestnicy to: Grzegorz Halama, Anna Bosak, Joanna Koroniewska, Agnieszka Maciąg.
Instruktorzy: Łukasz Zagrobelny, Piotr Kupicha, Kasia Cerekwicka, Halina Frąckowiak, Mietek Szcześniak.
Prorgam poprowadzi oczywiście główna gwiazda Polsatu Katarzyna Cichopek.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: kamilkomentuje »

Ciekawie jak wyjdzie im ten program. Dodam tylko że Kasi Cichopkowej będzie jeszcze ktoś towarzyszył: na razie nie ujawnia się kto to będzie.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Adrian ;P »

Ja mam nadzieję, że nie będą tutaj zapraszane gwiazdy które śpiewały już w Jak Oni Śpiewają.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: kamilkomentuje »

^^^ Na to chyba jednak nie możemy liczyć ;/ :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Kuba »

W jury Doda z Ireną Santor! Rabczewska w jury jest z pewnością kontrowersyjnym wyborem (szczerze to w GTNL się nie sprawdziła ) - miejmy nadzieję, że nie przyćmi par gwiazd, które są dosyć znane (przewagą nad "Tańcem" jest tu fakt, że gwiazdy "nieśpiewające" mają znanych nauczycieli, co sprawia, że celebrytów w programie jest dwukrotnie więcej :D). W ogóle, Doda mogłaby zacząć zmieniać swój wizerunek w stronę dojrzalszego i nieco poważniejszego ;)

Zapowiada się na razie mega-ciekawie, a "JOŚ" pokazał, że czasem Polsat potrafi zrobić coś świeżego i z rozmachem. Teraz już oficjalnie oczekuję polskiej edycji "Just the Two of Us" :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Adrian ;P »

Moją uwagę zwróciła głównie Czubówna, bo nie spodziewalem się że tutaj wystąpi. 2 tancerzy z Tanca z gwiazdami - Anna Bosak i Robert Kochanek. Jak widać w TVNie ich nie chcą. Oprócz tego Halama, Pudzianowski, Koroniewska, Wachowicz i jeszcze kilka osób.
Niby celebrytów wychodzi 2 razy więcej niż w Tańcu z gwiazdami, ale z połowa tencerzy z Tańca jest bardziej popularna od gwiazd...
Jury ciekawe, zobaczymy co z tego wyjdzie. I czy Usta Usta wyjdą z tej konfrontacji cało...
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: madziulka »

i znowu ta cichopek bożeee już nie mogę na nią patrzeć :ech: :ech:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: kamilkomentuje »

Wdg. mnie słabym punktem jury jest Karolak. Że niby co on będzie oceniał? Śpiew? Woleli by dać Gorniakową, przynajmniej działoby się coś pomiedzy nią a Dorotą :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Cichopek z Kałamagą i Doda?! :hmm: Boję się, że Polsat strzeli sobie w kolano. :rozglada:
Adrian ;P pisze:Moją uwagę zwróciła głównie Czubówna, bo nie spodziewalem się że tutaj wystąpi.
Czubówna już kiedyś występowała w podobnym programie na Polsacie. Nazywało się to bodajże ''Show!time''.
gwiazdy będą dobrane w pary z ''profesjonalistami''
Jest jedna gwiazda, którą ciężko uznać za amatorkę. To Paulina Sykut - obecnie pogodynka w Polsacie, a dawniej uczestniczka ''Idola''. Całkiem nieźle tam sobie radziła. Jest/była też wokalistką zespołu RockSun - jeden z teledysków jest tutaj. W duecie z Szcześniakiem ma szanse na zwycięstwo. :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Adrian ;P »

Zamiast Szcześniaka z Pauliną Sykut zaśpiewa Ivan Komarenko. Ciekawe jest to, że program będzie nadawany z miejsca gdzie przez 10 edycji był realizowany Taniec z gwiazdami.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No to ja już chyba podziękuję. :rozglada: Nie mogę zrozumieć jednego - dlaczego Terentiew zamiast sprawdzonych ludzi (mam tu na myśli obsadę JOŚ) woli wziąć cepów? Bo jak inaczej określić Dodę, Karolaka albo Kałamagę? Po za tym Cichopek to kompletne beztalencie. Null, zero. Rozumiem, że nowy program, więc i nowe twarze, ale Polsat nie ma szczęścia do tego typu produkcji. W historii sprawdził się tylko "Idol" i "Jak Oni śpiewają". A o "Gwiezdnym cyrku", "Show!time" czy "Fabryce gwiazd" mało kto pamięta. Dlatego w tej stacji nie powinno być miejsca na takie ryzykowne eksperymenty, tylko powinno się stawiać na to, co sprawdzone. A biorąc do jury Górniak, Zapendowską i Schuberta oraz obsadzając w roli prowadzących Ibisza i najlepiej Liszowską, Polsat przyciąga przed telewizory widownię "Jak Oni śpiewają", a znanymi nazwiskami uczestników, może zawalczyć o nowych widzów. Teraz to w zasadzie zaczynają walkę od zera.
Nie mam pojęcia ilu Polaków jest chętnych do oglądania Dody w sobotnie wieczory. Może i wielu, ale ja się na to nie piszę. Parę miesięcy temu, za czasów JOŚ, gdy tylko sobotni wieczór spędzałem poza domem, ustawiałem nagrywarkę, żeby niczego nie przegapić. Temu programowi to jednak absolutnie nie grozi... :nie:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Jacek-t »

Czy to się nam podoba czy nie to Doda potrafi przyciągać uwagę. Metodami prymitywnymi ale przecież Polsat nigdy nie celował w publiczność szczególnie wyrafinowaną. Trzeba też przyznać, że to właśnie Doda była jedynym powodem dla którego ktokolwiek oglądał "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Cichopek ma niestety od Carycy abonament na występy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jacek-t pisze:Trzeba też przyznać, że to właśnie Doda była jedynym powodem dla którego ktokolwiek oglądał "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".
Doda była też jedynym powodem dla którego wiele osób nie oglądało tego programu i zdaje się, że to ona ostatecznie wykończyła to show.
Zresztą żeby osiągnąć sukces, wcale nie musi być skandali i pyskówek. Najlepszym przykładem jest "Taniec z gwiazdami".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Oglądam właśnie powtórkę i stwierdzam, że to najgorszy program, jaki widziałem w ostatnim czasie. Gdy tylko poznaliśmy obsadę, to już mniej-więcej wiedziałem co się szykuje, nie sądziłem jednak, że może być aż tak źle. Sposób prowadzenia jest na poziomie rynsztoka, a jury - co mnie zaskoczyło - nie ma absolutnie nic do powiedzenia. W ogóle nie wiedziałem o co kaman w tym programie. Ot, sobie weszli i zaczęli jak gdyby nigdy nic. Nie wiadomo co za zespół gra, jakie są zasady itd.
W JOŚ wyczuwalna była też taka specyficzna atmosfera - wszyscy wszystkich wspierali, te emocje się wszystkim udzielały. A tutaj każda para siedzi rozkraczona na innej kanapie i ma wszystko gdzieś. Występ zaliczony, więc do widzenia. Mam nadzieję, że i widzowie powiedzą temu programowi szybko: Do widzenia. Do drugiej edycji pewnie nawet nie dobrną. Przy oglądaniu tego, JOŚ można wspominać z łezką w oku.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Adrian ;P »

Mimo, że nie byłem fanem Joś i oglądałem bardzo, ale to bardzo rzadko muszę stwierdzć, że Tylko nas dwoje to kompletna porażka. Oglądałem dzisiaj fragment powtórki i jestem załamany. Koszmarna jest oprawa dźwiękowa, studio nie jest najgorsze. Nie miałem okazji obejrzeć wszystkich występów, więc ich nie będę komentował. Zapowida się jednak kiepsko...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości