Joanna Rusak

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Joanna Rusak

Post autor: Przemek »

PamiĂŞtacie tÂą prezenterke FaktĂłw (98-2001) w internecie szukalem ale nic nie ma !! Jak ktos coÂś wieo niej to niech tu pisze ! :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ta widziaÂłem to zdjecie wydaje mi sie ze niespodziewanie przeszla do TVP2 a teraz to nioe wiem gdzie paracuje?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to pewnie nigdzie, a szkoda.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

O jakie zdjĂŞcie chodzi, bo ja tu Âżadnego nie widzĂŞ?

Rusak 98-2001 - jakaÂś pomyÂłka :!: Joanna Rusak pracowaÂła w TVN wydaje mi siĂŞ od poczÂątku tylko do poÂłowy 1999 roku.

Prowadzi³a Fakty - wydania wczeœniejsze oraz wieczorne a tak¿e tworzy³a duet z Marcinem Paw³owskim w g³ównych wydaniach weekendowych (drugim zestawem by³ Radziszewska+Miecugow). Kiedy odesz³a prezenterk¹ zosta³a Patrycja Redo.

A jeœli chodzi o losy Rusak to przesz³a do Panoramy TVP2. By³a odpowiedzialna za nowy projekt "Panoramy 18.30", która wystartowa³a we wrzeœniu 1999. Do tego momentu by³o tylko 10-cio minutowe wydanie o 18.00. Prowadzi³a je regularnie z dwa lata i nagle zniknê³a. W miêdzy czasie za³apa³a drugie nazwisko Rdzeniewska. Powodem znikniêcia by³ zdaje siê urlop macierzyùski. Kiedy wytypowano do zwolnienia Targosz i pozbyto siê jej z g³ównej Panoramy, Bo¿enka warunkowo prowadzi³a 18.30 w weekendy, ale Warakomska zastrzega³a, ¿e to tylko warunkowo do powrotu Rusak, a mia³o to nastapiÌ na pocz¹tku 2003 roku. Ale ani wtedy, ani do tej pory ju¿ siê nie pojawi³a. Mo¿e jest na wychowawczym...
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Hej!! W zimie (chyba) 2004 Joanna Rusak nadawaÂła z Austrii, tzn. materiaÂł stamtÂąd zrobiÂła dla WiadomoÂści TVP1!!
Anita Werner jest the best!!!
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Robin pisze:Hej!! W zimie (chyba) 2004 Joanna Rusak nadawaÂła z Austrii, tzn. materiaÂł stamtÂąd zrobiÂła dla WiadomoÂści TVP1!!
RzeczywiÂście, 19 lutego 2004 nadaÂła jednÂą jedynÂą relacjĂŞ z Wiednia dla TVP. Przynajmniej tylko to ostaÂło siĂŞ w serwisie TVP.
http://ww2.tvp.pl/tvppl/119,2004021981607.strona

A tu jej gÂłos w relacji dla Panoramy: http://ww3.tvp.pl//tvppl/audio/2004/02/19/917/mp3.mp3

Pewnie zrobiÂła to przy okazji, bo TAI nie ma korespondenta w Austrii. MoÂże robi coÂś zupeÂłnie innego i mieszka w Wiedniu, np. pojechaÂła za mĂŞÂżem, a moÂże pracuje dla jakiejÂś polskiej gazety lub w austriackich mediach. MoÂże znalazÂła siĂŞ tam przypadkiem a moÂże specjalnie jÂą tam wysÂłano :roll: choĂŚ oba warianty raczej maÂło prawdopodobne. W kaÂżdym razie polskie plotkarskie gazety chyba o niej zapomniaÂły. A to ciekawy temat: "Co Rusak robi w Wiedniu" :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
niunia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 19 gru 2007, 20:43

Post autor: niunia »

Joanna Rusak-Rdzeniewska mieszka we Wiedniu na obrzezach miasta ze swoim mezem i trojka bodajze dzieci :mhm: wiem ze jedno z nich ma na imie Maja nie jestem pewna ale chyba nigdzie nie pracuje nie moge nigdzie znalesc fotki jej moze ktos mi w tej sprawi pomoze :D [/b]
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nawet nie wiedzia³em, ¿e jest tu o niej temat. :) Z "Faktów" pamiêtam j¹ doœÌ s³abo, jedyne wydanie, które zapad³o mi w pamiêÌ to, to w którym pomyli³a - a raczej pomyli³ to realizator - kolejnoœÌ newsów, po zapowiedzi materia³u o obradach sejmu, pojawi³ siê materia³ o Kosowie. Zawsze wydawa³a mi siê taka - szukam odpowiedniego s³owa... - nieœmia³a. Gdzie teraz pracuje? Nadal w TVP?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
crystiano69
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 116
Rejestracja: poniedziałek 30 gru 2013, 13:19

Re:

Post autor: crystiano69 »

Siemanko, mam takie pytanie. Znalazłem taki link: http://manager.money.pl/krs/joanna-barb ... zeniewska/
Czy to ta sama osoba, co pod koniec lat 90 prowadziła "Fakty", a potem "Panoramę"?
Poproszę o odpowiedź
Nagrywam przekazu telewizyjnego.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Joanna Rusak

Post autor: prze_kw »

Tak.
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Joanna Rusak

Post autor: Camilo »

Raczej jest to ta sama osoba. Zbieżność takich imion i nazwisk nie może być tu przypadkowa, a szeroko pojęta branża biznesu jest najczęstszym schronieniem dla ludzi, którzy kiedyś pracowali w mediach.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Joanna Rusak

Post autor: prze_kw »

Dodam, że swoją karierę zaczęła od "7 minut - Wydarzenia Dnia" w RTL7, następnie "Fakty" w parze z Marcinem Pawłowskim, później "Panorama". W 2006 roku nagle wróciła do "Panoramy" - poprowadziła kilka wydań i znów zniknęła.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 42 gości