POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

mauron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 22:32
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

POLSAT

Post autor: mauron »

witam:-)
czy nie uwazacie ze polsat juz przegina z tym barem ?
leci juz czwarta edycja a oni planuja jeszcze piata
czyzby mieli tak duza ogladalnosc ?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Gdyby nie mieli oglÂądalnoÂści i nie zarabiali na tym formacie, to by nie robili kolejnych edycji.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A ja jestem zajebiÂście dumny z tego, Âże mimo, iÂż nagrywajÂą to niedalegko mojego domu to nigdy w tym shicie nie byÂłem 8)

Jest 1000 lepszych klubĂłw w mieÂście :D
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

I to sie chwali Krasu - to siĂŞ chwali. Ja mieszkam na drugi koĂącu polski, wiĂŞc sie nie wypowiadam, co do przychodzenia do baru, ale rowniez nie ogladam go i nie interesuje mnie czyleci, czy nie leci. I tak uwazam, Âże juz tego za duÂżo, ale jakoÂś mnie to nie obchodzi bo wtedy ogladam NA WspĂłlnej :) .
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:Ja mieszkam na drugi koĂącu polski, wiĂŞc sie nie wypowiadam...
To w takim razie gdzie ja mieszkam? Pewnie koniec wszystkich koĂącĂłw :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Muslalem ze ty mieszkasz na pó³nocny zachód ode mnie :D
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:Muslalem ze ty mieszkasz na pó³nocny zachód ode mnie :D
Na poÂłudniowy zachĂłd jeÂśli juÂż. Ale niewaÂżne. I tak obydwoje mieszkamy w Polsce "B" tak jak okreÂśliÂł to kiedyÂś Lisek w Faktach :D Dobrze, Âże nie "C" :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze:(...) tak jak okreÂśliÂł to kiedyÂś Lisek w Faktach :D Dobrze, Âże nie "C" :)
Widzê, ¿ê bardzo sobie bierzesz do serca i zapamientujesz s³owa Lisa. Chocia¿ muszê przyznaÌ, ¿e te¿ mi go brakuje na antenie... Obecne "Fakty" znacznie mniej mi sie podobaj¹. :?

Jeszcze jedno do Ciebie, Filip - co sÂądzisz o dzile forum dotyczÂącym najpopularniejszych prezenterĂłw TVN? MyÂślĂŞ, Âże kaÂżdemu by siĂŞ spodobaÂło - ludzie uwielbiajÂą omawiaĂŚ ostatnie wyczyny ich ulubieĂącĂłw... :D

Pozdrawiam :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Hmmm.... napewne duÂżo postĂłw znalazÂłoby siĂŞ w dziale o prezenterach, lecz czy az tak duzo by tworzyĂŚ osobny dziaÂł? Sam nie wiem. W koncu kiedy dotyczny to faktĂłw piszemy w faktach jesli ogĂłlnie tvn to w tvn'ie, a jesli w stacjach tematycznych to pod tematycznymi. Jesli do dziaÂłu o prezenterach dozuciĂŚ cos jeszcze, np. prezenterĂłw nie tylko TVN, ale calej polskiej i/lub zaranicznej TV, to juz brzmi deczko ciekawiej. No, ale z tym do adminka :) , a znajÂąc ÂŁukasza on bedzie przeciwny.
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:No, ale z tym do adminka :) , a znajÂąc ÂŁukasza on bedzie przeciwny.
"Adminek", ktĂłry juÂż nie jest nazywany "Szanownym Administratorem" ( :D )chciaÂł Wam powiedzieĂŚ, Âże zastanowimy siĂŞ nad tym, ale tymczasem pojawi siĂŞ inny nowy dziaÂł na forum - juÂż za kilka godzin. Poza tym to, Âże na forum maÂło siĂŞ zmienia nie oznacza wcale, Âże siĂŞ nad zmianami nie zastanawiam i Âże czegoÂś nie planujĂŞ.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

My (ja) doskonale o tym wiem/y. Ale nie raczesz nas o tym informowac, wiec musimy cos dociekac :).
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie informujĂŞ Was o tym, bo konkurencja czyta te posty - chyba, Âże sobie zaÂłoÂżymy jeszcze osobny dziaÂł tylko dla wybranych (czyli tych, ktĂłrzy nie majÂą z konkurencjÂą nic wspĂłlnego).
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nie informujĂŞ Was o tym, bo konkurencja czyta te posty - chyba, Âże sobie zaÂłoÂżymy jeszcze osobny dziaÂł tylko dla wybranych (czyli tych, ktĂłrzy nie majÂą z konkurencjÂą nic wspĂłlnego).
Czyli wszyscy oprĂłcz tvnmaniaka? :lol:

Hmmm.... napewne duÂżo postĂłw znalazÂłoby siĂŞ w dziale o prezenterach, lecz czy az tak duzo by tworzyĂŚ osobny dziaÂł?
ZnajÂąc Âżycie, byÂłoby ich kilka i koniec. Bo newsy komentujemy na forum o Faktach, lub ogĂłlnym o TVN. WiĂŞc pomysÂł uwaÂżamza trochĂŞ bezsensowny.
ale tymczasem pojawi siĂŞ inny nowy dziaÂł na forum - juÂż za kilka godzin
JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ :)
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Widzisz szymcio, rĂłwniez mowilem o tym, Âże w kazdym dziale gadamy o prezenterch, wiec.... A poza tym ÂŁukasz, juz kiedy, kiedy smowiles ze na forum bedzie dziaÂł, dla najaktywniejszych i wtajemniczonych - na hasÂło.
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:A poza tym ÂŁukasz, juz kiedy, kiedy smowiles ze na forum bedzie dziaÂł, dla najaktywniejszych i wtajemniczonych - na hasÂło.
Nie na hasÂło, tylko widoczne dla wybranych i zalogowanych.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości