[TVN] Moja krew!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Czy podoba Ci się nowy program TVN: "Moja krew"?

Tak, jest świetny!
9
26%
Nie, to przecież żenada!
15
44%
Mogło być lepiej...
10
29%
 
Liczba głosów: 34

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

[TVN] Moja krew!

Post autor: Maciek »

W miniony czwartek rozpoczĂŞÂła siĂŞ dÂługo odwlekana emisja pierwszego odcinka programu Magdy MoÂłek (do niedawna w TVP). Program nazywa siĂŞ "Moja krew". 8) Co o nim sÂądzicie? Czy widzieliÂście juÂż pierwszy odcinek? JeÂśli nie, zapraszam na najbliÂższy - bowiem juÂż w czwartek o 20:10 w programie aktorski pojedynek - Jerzy BoĂączak kontra Andrzej Grabowski (razem z cĂłrkami).
Tymczasem ruszyÂła juÂż oficjalna strona programu. Nie jest to, co prawda, cudo, ale strona na pewno jest lepsza od niektĂłrych innych dosiÂągniĂŞĂŚ (?) Onetu. :lol:
Co sÂądzicie o Magdzie MoÂłek, programie i... stronie internetowej? Wypowiadajcie siĂŞ - wÂłaÂśnie tutaj! :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

mogÂło byc lepiej, troche juÂż oklepane to ciagÂłe pokazywanie "gwiazd" od strony ich prywatnego Âżycia, szczegĂłlnie w tvn (Ananasy..., Jak Âłyse konie, Mamy ciĂŞ), ale pomyÂślalem sobie ze to dobrze ze MoÂłek prowadzi ten program bo gdyby nie ona to pewnie Chajzera by dali, a tego to juz sie nie da oglÂądaĂŚ :arrow:
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

OglÂądaÂłem tylko wyrywkami,jakoÂś nie trawie Kasi Dowbor, i co mnie zainteresowaÂło to chyba nic nie wspomnieli o matce syna Szaranowicza i o ojcu Macieja Dowbora.
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

ten program jet zenadny, a magda bardzo sztuczna, obejrzaÂłam kawaÂłek z ciekawosci, ale szybko mi ciekawosc przeszÂła.
Horus21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 19 wrz 2004, 00:27
Lokalizacja: KRAKĂ“W

Post autor: Horus21 »

ej fakt faktem program juz oklepany od to Ananasy z mojej klas, Jak ÂŁyse konie i pewnie jeszcze by sie cos znalazlo ale przynajmniej ma przyjemny wystroj - chodzi o studio i orkiestre zajebista.fajny bedzie odcinek z Barcisiem i PotackÂą :P :twisted: :P
"Jestem i mnie nie ma widze choc nie mam oczu"
ola_wawa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 22 paź 2004, 19:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ola_wawa »

ObejrzaÂłam tylko jeden odcinek i wiĂŞcej raczej nie zamierzam. To prawda, Âże podobnych programĂłw o gwiazdach jest juÂż duÂżo, ale na przykÂład Mamy CiĂŞ jest duÂżo, duÂżo lepsze. A poza tym Magda MoÂłek nie prowadzi tego programu w sposĂłb ciekawy. Czyta pytania z kartki i prawie nic od siebie nie dodaje. Szczerze mĂłwiÂąc duÂżo wiĂŞcej spodziewaÂłam siĂŞ po prowadzonym przez niÂą programie, ale moÂże jeszcze bĂŞdzie lepiej. Ciekawe jak sobie poradzi w TeÂście na inteligencjĂŞ.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Mnie siĂŞ ten program podoba
wprawdzie oglÂądaÂłem tylko jeden odcinek...
ale Magda MoÂłek prowadzi fantastycznie :wink:
W ogĂłle ciekawie zrobiony program :)

__________________________
:arrow: TVN - programowo najlepsza
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ale tego prograsmu juÂż nie ma i chyba nie bĂŞdzie... :roll: No ale racja program byÂł nudny... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

O Magdzie moÂłek ze strony programu:

"PiĂŞkna twarz, uroczy uÂśmiech, naturalna na wizji..." - buhahahah :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości