Potrzebuję pomocy

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

remi74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 22 paź 2004, 09:29
Lokalizacja: Warszawa

PotrzebujĂŞ pomocy

Post autor: remi74 »

PotrzebujĂŞ pilnie pomocy.
Szukam nazwisk osób z Zarz¹du TVN Oddzia³ Kraków. Do czego mi to jest potrzebne :?: Otó¿ znajoma chcia³by siê dostaÌ do TVN, pracowaÌ jako dziennikarz. Ktoœ jej podpowiedzia³, ¿e jednym z warunków dostania siê tam choÌby jako starzystka jest w³aœnie znajomoœÌ nazwisk (kto jest w Zarz¹dzie krakowwskim TVN). Szuka³em tej informacji na stronach oficjalnych tvn i na stronie iti group - bez rezultatu :cry: Jeœli ktoœ móg³by mi coœ powiedzieÌ, podaÌ stronê gdzie móg³bym siê doczytaÌ tych informacji bêdê bardzo wdziêczny. Z góry dziêkujê i czekam na odpowiedŸ.
Pozdrawiam
Remi
p.s.
mĂłj mail: remiw@priv4.onet.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

DoœÌ nietypowa proœba - nie ma co. Ale chyba czas skoùczyÌ te ¿arty. Oczywiœcie w Polsce mamy korupcje, oczywiœcie karierê mo¿na te¿ zrobiÌ w inny sposób, ale proponujê, aby Kole¿anka zadzwoni³a do TVN24 i spyta³a, czy mo¿e przyda³by siê im jeszcze jeden reporter regionalny w Krakowie. Ewentualnie mo¿na wys³aÌ podanie i list motywacyjny. Zarz¹d TVN nie ma tutaj nic do gadania. A w krakowie nigdy takowy nie istnia³ - to nie TVP z publicznymi oœrodkami, tylko firma prywatna. Tylko w taki sposób mo¿na zostaÌ dziennikarzem. I chyba dobrze o tym wiecie, wiêc radzê skoùczyÌ te g³upie ¿arty....
Pozdrawiam Faustus
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
remi74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 22 paź 2004, 09:29
Lokalizacja: Warszawa

w odpowiedzi

Post autor: remi74 »

Serdeczne dzieki. PiszÂąc, Âże szukam informacji o zarzÂądzie TVN nie miaÂłem Âżadnym niecnych czytaj korupcjiogennych planĂłw :oops: . Dlatego teÂż dziĂŞkujĂŞ za odzew. JeÂśli ktoÂś ma jakieÂś propozycje czekam, chĂŞtnie je przeczytam i postaram siĂŞ odpowiedzieĂŚ.
Raz jeszcze dziĂŞkujĂŞ i pozdrawiam
Remi
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Re: w odpowiedzi

Post autor: Grzesioo »

remi74 pisze: JeÂśli ktoÂś ma jakieÂś propozycje czekam
Remi
MyÂśle Âże to twoja znajoma powinna zÂłoÂżyĂŚ jakieÂś propozycje :wink:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

i czego siĂŞ nad nowym pastwicie ??? Âładnie to tak ???
PomogÂła bym ci ale niestety nie znam tych nazwisk napisz do ÂŁukasza moze on bedzie wiedziaÂł :)
grzeÂś a co do tych propozycji to masz racje ale nie nam je powinna skÂładaĂŚ tylko Walterowi :)
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Remi, skÂąd twoja znajoma ma takie informacje?!?!?!?! To najgÂłupszy pomysÂł jaki widzĂŞ od dÂłuÂższego czasu.... ÂŻyczĂŞ jej sporo zdrowia :lol: :lol: :lol:
Doktorfaustus1, mylisz siê, w krakowskim tvnie oczywiœcie jest zarz¹d. Dlaczego? Otó¿ w Krakowie nie ma tvnu tylko jest tv wis³a która produkuje na antene tvnu i programoow przybiera nazwê "TVN".
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kubs, a czy oni nie mieli siê ju¿ po³¹czyÌ? Walter mówi³, ¿e maj¹ powa¿ne k³opoty z odnowieniem koncesji - w róznych miejscach Polski w ró¿nym terminie wygasa koncesja. A wiadomo - ka¿dy wniosek trochê kosztujê. Sama KRRiTv proponowa³a wypracowanie jednej nowej koncesji dla TVN-u, bo praktycznie jest to stacja regionalna (z racji na regionalne koncesjie). I czy przez przypadek sam Walter nie mia³ jakiœ du¿ych udzia³ów w TV Wis³a?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Faktycznie koncesja tv wis³a i tvn pó³noc zosta³y ujednolicone i nowa koncesja dla wszystkich nadawców ma t¹ sam¹ "datê wa¿noœci". Ale formalnie jest to nadal oddzielna spó³ka baaaaaaaaaaardzo œciœle wspó³pracuj¹ca z tvn. Nawet na budynku krakowskiego oddzia³u obok loga jest tabliczka "TV WIS£A". A co do udzia³ów to napewno tvn ma wiêkszoœciowy pakiet;)
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No tak, tabliczka jest:

Obrazek

A fotkĂŞ sam robiÂłem. Potem podszedÂłem bliÂżej Âżeby zrobiĂŚ zdjĂŞcie samej tabliczce ale w tym maÂłym okienku po lewej byÂł ochroniarz ktĂłremu wyraÂźnie siĂŞ to nie podobaÂło. :D WiĂŞcej fotek na stronie w odpowiednim dziale. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

czyli na tej zÂłotej tabliczce patrzÂąc z naszej strony na lewo od drzwi jest napis "Telewizja WisÂła"
Żartowałem.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Troche nieaktualne to zdjĂŞcie 8) 8) 8) 8) Âłukasz, czas zrobiĂŚ sobie wycieczkĂŞ do krakowa, jak byÂłem ostatnio to wiele siĂŞ zmieniÂło, w tym miejscu nie ma juÂż wejÂścia
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

RzeczywiÂście to miejsce wyglada strasznie prowincjonalnie i nie podobne do tego co ostatnio ma tvn i caÂła grupa ITI.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Rejon naprawdĂŞ nieciekawy, w Polsce siĂŞ mowi, Âże to zadupie(sorka)... Ale budynku caÂłkiem Âładne, marmury i plazmy na parterze, full wypas, ale z zewnÂątrz faktycznie tragedia... i tak okolica... Ponoc za jakis czas maja zmienic siedzibĂŞ i przeniesc sie gdzies do centrum,ale to nic pewnego
MAKEPOVERTYHISTORY
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

bylem tam i faktrycznie ter\en calkiem na uboczu....ale to nie istotne chyba w jakim miejscu sie znajduje :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
remi74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 22 paź 2004, 09:29
Lokalizacja: Warszawa

DziĂŞki za odzew

Post autor: remi74 »

Raz jeszcze serdecznie dziĂŞkujĂŞ za odzew. Wprawdzie nie uzyskaÂłem odpowiedzi na moje pytania atoli nie mogĂŞ powiedzieĂŚ aby zadanie pytania byÂło czczym zajĂŞciem. WrĂŞcz przeciwnie. Wielu ciekawych rzeczy dowiedziaÂłem siĂŞ dziĂŞki Wam. Moja znajoma, ktĂłra prosiÂła mnie o pomoc w tej materii, a ktĂłra rĂłwnieÂż zadaÂła pytanie na forum tvn takÂże jest Wam wdziĂŞczna. Serdecznie pozdrawiam i dziĂŞkujĂŞ. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości