Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Grafiki s¹ naprawdê bardzo ³adne i muszê to przyznaÌ z ca³¹ stanowczoœci¹, ale pierwsza wygl¹da jak grafika do Discovery Science, druga jak do TVN24, a trzecia jak do TVN Meteo. To musi byÌ coœ naprawdê TVN'owego... Mo¿e jakieœ trójwymiarowe kó³ka. Du¿o niebieskiego i ¿ó³tego. Albo mo¿e coœ w stylu pierwszej tylko napis Forum mo¿e z³o¿ony z kó³ek... No nie wiem. Widzê, ¿e masz talent, wiêc mo¿esz popróbowaÌ :wink:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 07:59 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Red bull który dawniej wyzywa³ tu wszystkich na oko³o i rejestrowa³ siê pod wieloma nickami powróci³ na forum. W jego przypadku nie pomaga zbanowanie IP. Dla tych, którzy s¹ tu od niedawna krótka informacja: kilka miesiêcy temu wszyscy forumowicze zadecydowali ¿eby red bulla wyrzuciÌ. Jednak red bull zak³ada³ nowe konta pocztowe, od nowa rejestrowa³ siê na forum i na nowo sk³óca³ wszystkich ze sob¹, obra¿a³ itd.

ProszĂŞ wszystkich forumowiczĂłw o nie udzielanie odpowiedzi na posty red bulla. BĂŞdziemy staraĂŚ siĂŞ je jak najszybciej kasowaĂŚ. Szymcio, Maciek, kasujce to od razu.
Ostatnio zmieniony środa 10 lis 2004, 21:01 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Dobrze, mistrzu. :D ZajmĂŞ siĂŞ tym, jeÂśli bĂŞdzie taka potrzeba (tzn. gdy cokolwiek napisze). :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kolejn¹ aktualn¹ spraw¹ forum mo¿e byÌ fakt, ¿e gdzieœ nam siê zapodzia³ jeden moderator. Zagin¹³ chyba :? Nie by³o go od 24-godzin na forum, nie przys³a³ w czwartek nowych danych do dzia³u z "ogl¹dalnoœci¹" na stronie... Czy ktoœ wie co z moim szymciem? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

WÂłaÂśnie o to samo chciaÂłem Ciebie zapytaĂŚ... :roll:
PS. Nie byÂło go juÂż od 48 godzin. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nom to forumowicze, robimy zrzutkĂŞ i po Rutkowskiego. MyÂślĂŞ, Âże jak bĂŞdziemy zaÂłatwiaĂŚ przez TVN to bĂŞdzie taniej. :D Przy okazji jeden odcinek programu siĂŞ nagra. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

MoÂże problemy ze sprzĂŞtem. Nie dziaÂła albo ukradli. :wink:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze:Nom to forumowicze, robimy zrzutkĂŞ i po Rutkowskiego. MyÂślĂŞ, Âże jak bĂŞdziemy zaÂłatwiaĂŚ przez TVN to bĂŞdzie taniej. :D Przy okazji jeden odcinek programu siĂŞ nagra. :D
O co chodzi? :shock:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

O poszukiwania Moderatora. TytuÂł odcinka "Zaginiony moderator" :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A czego nie rozumiesz? Detektywa po to, Âżeby znalazÂł szymcia. :D Rutkowskiego dlatego, Âże jest najlepszy (podobno). :D Nagra siĂŞ jeden odcinek programu, bo nie wiem czy zauwaÂżyÂłeÂś, ale Rutkowski regularnie wystĂŞpuje w serialu TVN pt. "Detektyw". :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Aha, spoko, rozumiem. Wiem, Âże jest ten serial, tylko, nie wiem czemu, pomyliÂło mi siĂŞ z Rutkowskim - skoczkiem. :oops: :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

To nieodpowiedzialne z jego strony, moderator powinien byĂŚ zawsze na posterunku :D :D :D

¿art oczywiœcie :wink: nikt nie ma jego gg, zeby sprawdziÌ czy sie pojawia jeszcze w necie? a moze to taka choroba moderatorów, jeden te¿ ju¿ kiedyœ na d³ugo znikn¹³.... :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

nie wiem czemu, pomyliÂło mi siĂŞ z Rutkowskim - skoczkiem.
WidaĂŚ, Âże wielkim fanem skokĂłw narciarskich jesteÂś :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

A moÂże go porwali czy padÂł ofiara pedofila :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

arrow pisze:jeden te¿ ju¿ kiedyœ na d³ugo znikn¹³.... :arrow:
Nie tylko jeden :D
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Maciej mo¿ê powinieneœ pomyœleÌ o osobistej ochronie. :D A jak Ciê nie staÌ to zostaù w domu na tydzieù.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości