Najseksowniejszy dziennikarz lub prezenter TVN???

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

grass

Post autor: zadra »

kamuii pisze:Grass jest akurat :? nie ten teges ;)

????? moÂżna jaÂśniej?
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Kubs pisze:Hmmm, jeœli zak³adasz opcjê niewa¿ne opakowanie, wazne wnêtrze to jak najbardziej. Id¹c tym tropem mo¿na dojœÌ do wniosku, ¿e Morozowski te¿ jest niczego sobie 8) 8) 8) 8)
Nie chodzi mi tylko o wnĂŞtrze, ale teÂż o wyglÂąd, przecieÂż temat brzmi: "Najseksowniejszy dziennikarz lub prezenter"! Tak, uwaÂżam, Âże Sianecki jest przystojny i seksowny!!!
A tak w ogĂłle, Kubs, to Ty chyba jesteÂś facetem, wiĂŞc nie za bardzo pasuje jednemu facetowi oceniaĂŚ, czy ten drugi jest seksowny czy nie, no chyba, iÂż jesteÂś innej orientacji... :lol:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

JesteÂś nowy/a na forum, wiĂŞc pewnie nie sÂłyszaÂłaÂś o gejowskim lobby 8) 8) 8) Proponuje nadrobiĂŚ zalegÂłoÂści :arrow:
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

"Gejowskim lobby"??? Postaram siĂŞ...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Zadra nie mogĂŞ jaÂśniej bo nie chcĂŞ byĂŚ niegrzeczna ;) uwaÂżam ze nie jest przystojny moze tak :)
A co do Sianeckiego to fakt jest przystojny i seksowny :)
Android <3
kawiocha

Post autor: kawiocha »

Kubs pisze:Hmmm, jeœli zak³adasz opcjê niewa¿ne opakowanie, wazne wnêtrze to jak najbardziej. Id¹c tym tropem mo¿na dojœÌ do wniosku, ¿e Morozowski te¿ jest niczego sobie 8) 8) 8) 8)
Sianecki?!? Przecie¿ to g³¹b zupe³ny! Nie wiem co siê tak wszystkim forumowiczom rzuci³ na mózg - "Siano laureatem nobla?"

Chyba Sekielski jest przystojniejszy
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

kawiocha napisaÂł/a;
Sianecki?!? Przecie¿ to g³¹b zupe³ny! Nie wiem co siê tak wszystkim forumowiczom rzuci³ na mózg

To chyba Tobie pad³o na mózg! :twisted: :twisted: Nigdy, przenigdy nie obra¿aj Tomasza Sianeckiego!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: Sianecki nie jest, jak piszesz "g³¹bem zupe³nym", to profesjonalista w ka¿dym calu, wspania³y dziennikarz, przystojny mê¿czyzna, a przede wszystkim jest cz³owiekiem super inteligentnym. To oczywiscie moje zdanie i (mam nadziejê) choÌ kilku forumowiczów. Skoro tyle ludzi go lubi, a wrêcz uwilbia, to coœ w tym jest!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Siano rulezzz, ale bez tych ochĂłw i achĂłw nad nim, bo zaraz powstanie wÂątek najwiĂŞkszego Fana Siana i kolejnej wojny na forum tylko wypatrywaĂŚ.

Siekelski przystojny :?: :?: :?: :?: Nooo, moÂże byÂła przystojny jakieÂś 50 kilogramĂłw wczeÂśniej 8) :arrow:
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Kubs napisaÂł:
Siekelski przystojny :?: :?: :?: :?: Nooo, moÂże byÂła przystojny jakieÂś 50 kilogramĂłw wczeÂśniej 8) :arrow:

Dobre, naprawdĂŞ dobre :)
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kawiocha

Post autor: kawiocha »

mikasur pisze:Kubs napisaÂł:
Siekelski przystojny :?: :?: :?: :?: Nooo, moÂże byÂła przystojny jakieÂś 50 kilogramĂłw wczeÂśniej 8) :arrow:

Dobre, naprawdĂŞ dobre :)
No po prostu wspaniaÂłe - hahaha, nie no, po prostu nie wytrzymam
Ludzie, nie bĂŞdĂŞ komentowaÂł waszego poziomu, bo nie chcĂŞ tu bluzgaĂŚ.
Ju¿ poza tym, ¿e o Sekielskim nie mo¿na powiedzieÌ, ¿e jest grub¹ bary³¹ (uszanowania dla forumowicza Bary³y).
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hehe, widze ze ktos o mnie pamieta :lol: Z ca³¹ odpowiedzialna moge jednak stwierdzic ze ksywki nie ma za oty³oœÌ 8) Przynajmniej tak mi sie wydaje :?
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »


No po prostu wspaniaÂłe - hahaha, nie no, po prostu nie wytrzymam
Ludzie, nie bĂŞdĂŞ komentowaÂł waszego poziomu, bo nie chcĂŞ tu bluzgaĂŚ.
Ju¿ poza tym, ¿e o Sekielskim nie mo¿na powiedzieÌ, ¿e jest grub¹ bary³¹ (uszanowania dla forumowicza Bary³y).
Nie chodziÂło mi o to, by obraziĂŚ Sekielskiegoi i wyÂśmiewaĂŚ jego wyglÂąd, ktĂłry przecieÂż nie jest najwaÂżniejszy. LiczÂą siĂŞ inne rzeczy - a Sekielski jest wspaniaÂłym dziennikarzem, ktĂłrtego bardzo lubiĂŞ. ChciaÂłam tylko pogratulowaĂŚ pomysÂłu Kubsowi. Nic wiĂŞcej.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kawiocha

Post autor: kawiocha »

kapujĂŞ - ale smrodek zostaÂł
Estera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 21:18

Post autor: Estera »

Tak, Sianecki to najprzystojniejszy mĂŞÂżczyzna w caaaÂłym TVN-ie ! ! ! :serce: :serce: :serce:
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Przystojniacy w TVN hmm Janiak to chyba numer 1 Majewski chyba za chudy Razz kiedyÂś Lis teraz troszkĂŞ gorzej /fryzura i chyba wiĂŞcej tÂłuszczyku :P / TVN24 to Porada , GĂłrlicki i Grass i to na tyle :P
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości