Fakty - Wiadomości - Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Fakty - WiadomoÂści - Wydarzenia

Post autor: Marcin »

Czas na skrupulatne porównanie 3 g³ownych programów informacyjnych - Wiadomoœci, Faktów i Wydarzeù. Myœlê, ¿e pominiemy Teleexpress i Panoramê, gdy¿ to w³aœnie Fakty, Wydarzenia i Wiadomoœci s¹ g³ównymi programami informacyjnymi odpowiednio TVP, TVNu i Polsatu, po za tym to w³aœnie te programy ostatnio przechodzi³y najwiêksze metamorfozy, tote¿ czas na podsumowanie.

Najpierw STUDIO:

Fakty - 3 pkt
WiadomoÂści - 2 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.

Fakty majÂą chyba najfajniejsze studio. Studio WiadomoÂści zÂłe rĂłwnieÂż nie jest. Miejsce skÂąd nadawane sÂą Wydarzenia nie podoba mi siĂŞ zbytnio dlatego najmniej punktĂłw.

PROWADZÂĄCY:

Fakty - 3 pkt.
WiadomoÂści - 2 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.

Moim zdaniem g³ównym atutem Faktów s¹ Justyna Pochanke, Anita Werner, Patrycja Redo i niestety chory Marcin Paw³owski. Bogdan Rymanowski z dnia na dzieù wydaje siê równie¿ coraz lepszy. Grzegorz Kajdanowicz to przykra pomy³ka, która Pieczyùskiemu nie powinna siê zdarzyÌ. Jeœli chodzi o Wiadomoœci te¿ nie jest Ÿle. G³ówny atut programu to Kamil Durczok - znany i lubiany. Pozostali mniej znani i jak pokazuje przyk³ad Wysockiej te¿ mniej lubiani. Wydarzenia - Hanna Smoktunowicz. Przecie¿ ona nawet dobrze z promtera nie czyta. Pomy³ka kompletna. Pozostali wypadaj¹ równie beznadziejnie. Warto te¿ podkreœliÌ, ¿e w tym roku ka¿dy z programów straci³ swojego g³ównego prezentera: TVN Lisa, Polsat Gawwryluk, a TVP Pieùkowsk¹.

STRONA INTERNETOWA:

WiadomoÂści - 3 pkt.
Fakty - 0 pkt.
Wydarzenia - 0 pkt.

Punktacja prosta! WiadomoÂści jako jedyne majÂą, wiĂŞc maks, a skoro pozostali rywale nie majjÂą wcale to trudno przyznaĂŚ nawet 1 pkt.

MATERIAÂŁY:

Fakty - 3 pkt.
WiadomoÂści - 2 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.

Powiem krĂłtko. Fakty - poprostu relacje sÂą najciekawsze, WiadomoÂści, poniewaÂż lepsze od tych z WydarzeĂą :D

GRAFIKA I MUZYKA:

Fakty - 3 pkt.
WiadomoÂści - 2 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.

No myÂślĂŞ, Âże zdecydowanie TVN ma najlepszÂą oprawĂŞ zarĂłwno graficznÂą, jak i muzycznÂą. Dalej zdecydowanie myÂślĂŞ, Âże od WydarzeĂą lepszÂą grafikĂŞ i muzykĂŞ majÂą WiadomoÂści :wink:

PORA NADAWANIA:

WiadomoÂści - 3 pkt.
Fakty - 2 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.

Powiem krĂłtko: poprostu tak mi siĂŞ wydaje :)

OGL¡DALNO¦Æ:

WiadomoÂści - 3 pkt.
Fakty - 2 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.

MyÂślĂŞ, Âże to jest raczej oczywiste...

CHÊÆ OGL¡DANIA:

Fakty - 3 pkt.
WiadomoÂści - 2 pkt.
Wydarzenia - 0 pkt.

ORYGINALNO¦Æ:

Fakty - 3 pkt.
WiadomoÂści - 2 pkt.
Wydarzenia - 0 pkt.

Fakty chyba ciut oryginalniejsze od WiadomoÂści, ale sam w sumie nie wiem. :roll: Wiem, Âże nie widzĂŞ w Wydarzeniach nic oryginalnego. :twisted:

Fakty - bezapelacyjnie. Poprostu je lubiĂŞ. Zdecydowanie drugie WiadomoÂści. Wydarzeniom nie dajĂŞ nic, poniewaÂż nigdy z chĂŞciÂą nie oglÂądaÂłem tego kiczu. OglÂądam tylko, gdy sytuacja mnie do tego zmusza. ObejrzaÂłem 1,2 odcinka :D To dziadostwo kompletne :wink:

SPORT:

WiadomoÂści - 3 pkt.
Wydarzenia - 2 pkt.
Fakty - 1 pkt.

Sport po WiadomoÂściach jest bezkonkurencyjny. NajwiĂŞcej informacji, najÂładniejsza grafika, studio itd. Sportu WydarzeĂą nie oglÂądaÂłem, ale domniemam, Âże jest lepszy od tego po Faktach :D

POGODA:

Fakty - 3 pkt.
Wydarzenia - 2 pkt.
WiadomoÂści - 1 pkt.

Wydaje mi siĂŞ, Âże pogoda w TVN jest najlepsza. Sprawdza siĂŞ chyba najczĂŞÂściej, majÂą studio, fajnie prezentujÂą, ciekawa. Pogoda po WiadomoÂściach jakaÂś taka zagmatfana - nigdy nie wiadomo kiedy jÂą nadajÂą... :roll: , dlatego teÂż za lepszÂą uwaÂżam prognozĂŞ w Polsacie.


OGÓLNA KLASYFIKACJA:

Fakty - 28 pkt.
WiadomoÂści - 26 pkt.
Wydarzenia - 10 pkt.

Prawie Fakty wygraÂły z WiadomoÂściami :D To z Wydarzeniami to oczywiste :D Kicz na caÂłego :wink:
Bojakki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 09:57

Post autor: Bojakki »

Popieram caly wywod, jest moim zdaniem bardzo obiektywny.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmmm, to dziwne, ale codziennie okoló 6 milionów Polaków potrafi w³¹czyÌ w odpowiedniej porze na Pogodê w TVP1 - wiêc chyba program musi byÌ nadawany o sta³ej porze? Zapewniam, ¿e nie uleg³a ona zmianie od 1962 roku :D Ma³o tego - to w³aœnie prezenterzy Pogody TVP1 sa gwiazdami - nawet Zubilewicz tam zaczyna³, a El¿bieta Sommer wci¹¿ pozostaje niedoœcigniona. Pogoda po Faktach sporej widowni nie ma. Ma³o tego - nawet Radziszewski w wywiadzie dla Press powiedzia³, ¿e ogl¹da Pogodê po Wiadomoœciach. Moim zdaniem maj¹ bardzo ³adne studio i o niebo lepsz¹ o TVN muzykê oraz czo³ówkê. Studio TVN Meteo jest ³adne, ale to wczeœniejsze - tj z kwietnia ubieg³ego roku przed ostatni¹ zmian¹ by³o ³adniejsze - ciep³e i przytulne. Obecne jest strerylne jak szpital. W Polsacie maj¹ beznadziejne mapki i tabelki - na wzór CNN, za szybko siê zmieniaj¹ i praktycznie niczego nie mozna dowiedzieÌ siê z tej prognozy. Cóz zmiany Lisa raczej pogorszy³y ten program.

O innych sprawach moÂże innym razem.

PS Informacje mia³y swoj¹ stronê interentow¹, zreszt¹ jest do dzisiaj pod star¹ nazwa - doniesienia na bie¿¹co, ale ma³o i za krótkie. Wiêc mo¿e jeden punkt?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ad 1. Pogoda po WiadomoÂściach ma chyba 2 wydania. Cynk, Âże ja nic nie wiem :D Ale ogĂłlnie pogoda WiadomoÂści lepsza od tej WydarzeĂą. Co do pogody FaktĂłw - zdania nie zmieniĂŞ - the best, a Sommer jest nudna jak but.
Ad 2. Infrmacje miaÂły swojÂą stronĂŞ, a Wydarzenia nie. 0 :D


A moÂże w wolnym czasie i Wy swoje wywody wg tego schematu napiszecie? :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Owszem, ma dwie odsÂłony - ale dopiero od 5 wrzeÂśnia 2004r. W pierwszej czĂŞÂści (okolice 20.00) podajÂą wszytkie najwaÂżniejsze informacje - tj pogoda w europie i na trzy najbliÂższe dni dla Polski. W drugiej, po porgramie Olejnik jakieÂś ciekawostki, zdjĂŞcia z anomaliami pogodowymi, tÂłumaczÂą takÂże powstawanie niektĂłrych zjawisk. W niedziele pogoda na caÂły nadchodzÂący tydzieĂą.
Ca³oœÌ spokojna, bez zbêdnych moim zdaniem ozodobników, stateczna, elegancka i co najw¿niejsze -nienaganna dykcaj i wymowa prezenterów
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Ja te¿ Pozwoli³em sobie zrobiÌ ma³¹ ocene programów infomacyjnych:
I.WYDARZEÑ
II.FAKTÓW
III.WIADOMOÂŚCI

programy rywalizowaĂŚ bĂŞdÂą w 6 konkurencjach :
1.Studio
2.Grafika
3.ProwadzÂący
4.Sport
5.Pogoda
6.Godzina emisji

Za kaÂżda konkurencje bĂŞdize moÂżna dostac 6 punktĂłw.



I.WYDARZENIA

1. WyglÂąda jak statek kosmiczny (ÂświateÂłka, ekrany), zbyt intensywne i razÂące kolory.ocena: 2/6

2. Za duzo krĂŞcacych sie elementĂłw, mozna dostac oczoplÂąsu, podczas podawania wynikĂłw sondy BUSH vs. KERRY ni byÂło widaĂŚ kandydatĂłw lecz krĂŞcÂące sie smugi. Belki sa za duze, maja brdzo brzydkie style czcionek.
2/6


3. Hanna Smoktunowicz: marnuje siĂŞ w taki powaznym programie, lepiej wypadaÂła w Teleexpresie. ocena 3/6
JarosÂław GugaÂła: Beznadzieja! ocena: 1/6

4. Bardzo dÂługi, dobry merytorycznie, lecz ma niedoÂświatczonych prezenterĂłw, bardziej do tego nadaje siĂŞ Karolina Szostak.

5. Grafika do bani, lecz merytorycznie O.K.

6. Zbyt wczeÂśnie, lecz dobra dla osĂłb pracujacych na tzw. nockĂŞ, ktĂłrzy nie maja dostĂŞpu w pracy do TV.

OCENA OGÓLNA: 22 pkt.



II. FAKTY TVN

1. B. dobre lecz zabardzo naszpikowane elektronika, maÂło funkcjonalne. 4/6

2. dobrze dopasaowana do studia, czo³ówka zbyt dynamiczna. 4/6

3. Justyna Pochanke i Marcin PawÂłowski: prawdziwi profesjonaliÂści lesz M.P. ma wiĂŞkrze doÂświadcznie M.P. 5/6 J.P. 4/6
BOGDAN RYMANOWSKI I GRZEGORZ KAJDANOWICZ ...NO COOMMENTS
:?

4.Zbyt krĂłtki , jego jedynym + sÂą prezenterzy: Klaudia Carlos i Marcin Majewski. 2/6

5. B. Âładne studio ( jako jedyna stacja Tv w Polsce do pogody nie uÂżywaÂła blue-box-a) i dobrzy prezenterzy. grafika w porzÂądku. 5/6

6. Jak dla mnie dobra, lecz wiekrzosc rodzicĂłw o tej porze wybierze dobranocke. 4,5/6

OCENA OGÓLNA: 32,5 pk

III. WIADOMOÂŚCI

1.Najlepsze z najlepszych, eleganckie, stonowane, przyjemne dla oka, efektowne i funkcjonalne.

2.Znakomita, czo³ówka b.³adna ma dopasowana kolorystyke. Belki, wykresy sa czytelne dla widza.

3. DOROTA WYSOCKA jest super :-) KAMIL DURCZOK to prawdziwy mistrz w swoim fachu !!! . D.W. 5/6, M.A. I K.Z. 5/6 KAMIL DURCZOK 6/6

4. Dobrze wykonany i bradzo dokÂładny. 5/6

5. Najlepsza. Wszystki potrzebne informacje, b.dobra grafika, doskonali prowadzÂący. 5/6

6. Od 50 lat kaÂżdy polak wie Âże o 19:30 sa WIADOMOSCI (wczeÂśniej DZIENNIK) 6/6
OCENA KOÑCOWA : 46 pkt.


I miejsce WIADOMIOSCI

II miejsce FAKTY

III miejsce WYDARZENIA
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

STUDIO:

Fakty - 3 pkt
WiadomoÂści - 2 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.

studio Fucktów najbardziej kosmiczne obrotowy stó³ i ekran zarówno ten za prowadz¹cym jak i eysówany robi¹ wrazenie... :0 wiadomosci ³adne i stonowane, wydarzenia no có¿ jak napisaliw press dobre do teleturnieju...

PROWADZÂĄCY:

Fakty - 2 pkt.
WiadomoÂści - 2 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.

Fakty oczywiscie Anita Justyna Patrycja Marcin i Ryman sÂą sooper Grzegorz Kajdanowicz zaniÂża punktacjĂŞ bo jest....kaÂżdy wie...
WiadomoÂści
G³ówny atut programu to Kamil Durczok - znany i lubiany.
nic dodaÌ nic uj¹c dobry Ziemiec i w miarê dory Adamczyk Wysocka - pomy³ka - no comments ma mine jak by robi³a ³ache i strasznie siê w studiu nudzi³a... jeœli tak to pani ju¿ podziêkujemy... No i jeszcze bêdziemy mieli œwietn¹ Dorotê Gawryluk do spó³ki z Durczokiem podzwign¹ moze ten program nie zapominajmy te¿ o K.Werner i Dzikowskiej.
Wydarzenia - 1. punkt i to tylko dla Iwony Kutyny Âładna miÂła naturalna powinna prowadziĂŚ wydania codzienne. Smoktunowicz to ÂżeĂąska wersja A*tomata z wyglÂądem buldoga szykujÂącego siĂŞ do ataku.JuÂż 1 dnia byÂła niechlujnie ubrana.GugaÂła- No comments
STRONA INTERNETOWA:

WiadomoÂści - 3 pkt.
Fakty - 0 pkt.
Wydarzenia - 0 pkt.

jak napisaÂł marcin punktacja prosta :)

MATERIAÂŁY:

Fakty - 2 pkt.
WiadomoÂści - 2 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.

fakty najmniej materia³ów ale dobrze skadrowane i zakoùczone stand-uo'em œwietni reporterzy (Sianecki Sekielski)
Wiadomosci du¿o materia³ów trochê gorzej przygotowanych nie zakoùczone czêsto stand up'em nie maj¹ korespondentów czêsto tam gdzie jest to potrzebne (Bies³an)
Wydarzenia- niewiele do powiedzenia nic ciekawego Sobieniowski jest swietny ale chcÂąc siĂŞ pozbyc tvn owskiej dykcji mĂłwi rozwlekle.

GRAFIKA I MUZYKA:

Fakty - 1 pkt.
WiadomoÂści - 3 pkt.
Wydarzenia - 2 pkt.

wiadomosci- najlepsze logo najlepsza czo³ówka dobre forszpany czytelne belki.Œwietna muzyka.Ma³o czytelne niestety grafiki
Fakty muzyczka okropna czo³ówka tez nie bardzo brzydkie migocz¹ce belki czytelne grafiki
Wydarzenia-³adne belki ciekawa muzyka i czo³ówka czytelne grafiki

PORA NADAWANIA:

WiadomoÂści - 3 pkt.
Fakty - 3 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.



OGL¡DALNO¦Æ:

WiadomoÂści - 3 pkt.
Fakty - 2 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.

fakty gdyby miaÂły zasiĂŞg wiadomosci mogÂły by z nimi konkurowaĂŚ

CHÊÆ OGL¡DANIA:

Fakty - 1 pkt.
WiadomoÂści - 1 pkt.
Wydarzenia - 0 pkt.

ORYGINALNO¦Æ:

Fakty - 3 pkt.
WiadomoÂści - 2 pkt.
Wydarzenia - 0 pkt.



SPORT:

Nie olÂądam....

POGODA:

Fakty - 1 pkt.
Wydarzenia - 1 pkt.
WiadomoÂści - 3 pkt.

Fakty-Zubilewicz :)
Wydarzenia ciekawe prezentowanie map
Wiadomosci- Kret i ten drugi koleœ ;) s¹ bezkonkurencyjni w³¹czam tylko po to by siê poœmiac ale w³¹czam a na innych kana³ach nie :)


I.waramoÂści 24
II.fakty 18
III.wydarzenia 8
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A oto linki do dwóch artyku³ów z Gazety Wyborczej - oczywiœcie mo¿na siê spieraÌ z autorami tekstó, ale ca³oœÌ nawet œiesznie napisana (zw³aszcza "Hania i Tomek") :D

:arrow: TWÓRCZE NAPIECIE

:arrow: Hania i Tomek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie podoba mi siĂŞ stwierdzenie, ze Lis powinien prowadziĂŚ conajmniej jedne Wydarzenia w tygodniu. MĂłj powĂłd przeciw: osoba zwiÂązana z politykÂą nie powinna takich programĂłw prowadziĂŚ, by nie uzyskaĂŚ stronniczoÂści. MogÂło to wyglÂądaĂŚ jak jego kampania reklamowa. PrzecieÂż nie zaprzeczyÂł, Âże bĂŞdzie siĂŞ ubiegaÂł o fotel prezydenta, wiĂŞc nie.

A ogĂłlnie teksty bardzo dobre i obiektywne.

A ponadto nie podoba mi siĂŞ jeszcze, Âże osoby poniÂżej 15. roku Âżycia oglÂądajÂą wieczorynkĂŞ - to absurd. Chyba poniÂżej 5 roku Âżycia! :o Ja mam lat 14 i stwierdzenie, Âże ja to oglÂądam tylko wieczorynkĂŞ jest ÂżenujÂące, bo nie znam nikogo w wieku nawet 10 lat, kto by oglÂądaÂł dobranockĂŞ. OglÂądam co najwyÂżej Tom'a & Jerry'ego na Cartoon Network :D
Ostatnio zmieniony piątek 19 lis 2004, 18:22 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Zgadzam sie ¿e NIEpowinien. Zacz¹³ by raz a skonczy³by 7 dni w tygodniu. Znaj¹c Lisa, to wszystkiego po nim mo¿na sie obecnie spodziewwaÌ. A JA SIE PYTAM CZEMU? Nie ma powtórek Wywiadu Skowroùskiego. Przez to zepchniêcie na godziny poranne NIE widzia³em jeszcze ani jednego odcinka!!!!!!
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Mnie strasznie wkurzajÂą te "wydarzenia" polsatowskie
w ogĂłle polsat jest do kitu co kaÂżdy zresztÂą wie juÂż nie mĂłwiÂąc o programach informacyjnych i ich prowadzÂących - totalna klapa :x
Teraz wydarzenia lecÂą o 18.30 a dawniej co nieli porĂŞ: 18.45 :? kto to wymysla takÂą godzinĂŞ - no ale to jest polsat - szkoda, Âże nie dali bp 18.56
:lol: :lol:
A tak ogĂłlnie podsumowujÂąc to
Fakty u mnie stojÂą na 1. miejscu [3pkt]
WiadomoÂści - rzadziej oglÂądam niÂż Fakty ale teÂż sÂą spoko :wink: [2pkt]
no a wydarzenia to wolĂŞ nie mĂłwic [0pkt]
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hej Marcin - ja mam 22 lata i z sentymentów ogl¹dam Pszczó³kê Majê i Gumisie, chocia¿ od tych ostatnich wola³bym Muminki :P :P :P :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Anonymus pisze:Teraz wydarzenia lecÂą o 18.30 a dawniej co nieli porĂŞ: 18.45 :? kto to wymysla takÂą godzinĂŞ - no ale to jest polsat - szkoda, Âże nie dali bp 18.56
Pora jest dobra. A co mieli dac o 19 czy 19.30. O 18.30 zasiadajÂą pierwsi widzowie, Ci co pracuja do 16-17.
To dobra pora, bo moÂżna nie ruszajÂąc siĂŞporĂłwnac Wydarzenia. Fakty, WiadomoÂści [ o ile ktoÂś to wytrzyma].
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:Hej Marcin - ja mam 22 lata i z sentymentów ogl¹dam Pszczó³kê Majê i Gumisie, chocia¿ od tych ostatnich wola³bym Muminki :P :P :P :P
Z sentymentu to ja teÂż, ale brzmiaÂło inaczej :twisted:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Wiem, ze odgrzewam kotleta, ale jest aktualizacja strony http://www.viaworldwide.net . To stona firmy która wyprodukowa³a przecudnej urody ;););) grafikê dla Wydarzeù. Ciekawe jak w rzeczywistoœci wygl¹dj¹ czo³ówki zatytu³owane "Pilne" lub "Z ostatniej chwili" 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości