[TVN] Prawo Agaty

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Prawo Agaty

Post autor: lukaszbialas »

Prawo Agaty po 7 odcinkach ma ponad 3 miliony widzów. Jesienią druga seria:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pr ... ruga-serie
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Prawo Agaty

Post autor: felek »

Warto dodać, że Prawo Agaty miało po raz pierwszy od początku nadawania większą oglądalność niż MBTM, który zanotował 2,88 mln. widzów,a Prawo Agaty 2,96 mln.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Prawo Agaty

Post autor: mojpierwszyraz »

felek pisze:Warto dodać, że Prawo Agaty miało po raz pierwszy od początku nadawania większą oglądalność niż MBTM, który zanotował 2,88 mln. widzów,a Prawo Agaty 2,96 mln.
I to jest dopiero mega sukces. 100 razy wolę PrawoAgaty niż szoły polsatu. Nie wiem dlaczego, ale strasznie są one wg mnie sztuczne i... za bardzo powielane - przez to że bazują na innych znanych formatach np. MamTalent...
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prawo Agaty

Post autor: adik1148 »

Super ! Należy się im :) To zarąbisty serial , który mam nadzieję , że przełożą na poniedziałek zamiast Szymona :)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Prawo Agaty

Post autor: po31 »

Ja muszę przyznać że zawiodłem się na tym serialu. Scenariusz serialu jak dla mnie przeciętny, myślałem że serial przebije Magde M, ale jak dla mnie nuda, wolę oglądać cudowny Przepis na życie, i z niecierpliwością czekam na serial Lekarze mam nadzieję że serial będzie okaże się strzałem w dziesiątkę?:-)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Prawo Agaty

Post autor: Trzeciak »

Przecież nikt nie pisał, że "Prawo Agaty" będzie drugą "Magdą M.", choćby ze względu m. in. na wątek prawniczy.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Prawo Agaty

Post autor: qmate »

W ogólnym rozrachunku serial przeciętny, po pierwszych dwóch bardzo dobrych odcinkach spodziewałem się czegoś lepszego. Ciekawe były też dwa ostatnie epizody. Poza tym przy tym serialu trzymała mnie chyba odtwórczyni roli głównej :D
//////////
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Prawo Agaty

Post autor: felek »

Pierwsze 4 odcinki były genialne, później było trochę słabiej, ale finał był niesamowity.
Uważam, że serial jest bardzo dobry. Jeśli chodzi o polskie seriale to dla mnie lepszy jest tylko "Przepis na życie".
Czekam na 2 sezon Prawa Agaty. Swoją drogą ciekawe czy nadal w niedziele o 21.00 :)
PS. Wiem, że to nie ten wątek, ale brakuje mi w Polsce dobrego serialu kryminalnego. Od czasów Fali Zbrodni i Kryminalnych każda stacja która bierze się za kryminał ponosi porażki. Mam nadzieje, że niedługo to się zmieni! No a tak cóż... zostaje W11, no ewentualnie jakieś zagraniczne seriale.
Ostatnio zmieniony niedziela 03 cze 2012, 22:18 przez felek, łącznie zmieniany 2 razy.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Prawo Agaty

Post autor: lukaszbialas »

felek pisze:Pierwsze 4 odcinki były genialne, później było trochę słabiej, ale finał był niesamowity.
Uważam, że serial jest bardzo dobry. Jeśli chodzi o polskie seriale to dla mnie lepszy jest tylko "Przepis na życie".
Czekam na 2 sezon Prawa Agaty. Swoją drogą ciekawe czy nadal w niedziele o 21.00 :)
PS. Wiem, że to nie ten wątek, ale brakuje mi w Polsce dobrego serialu kryminalnego. Od czasów Fali Zbrodni i Kryminalnych każda stacja która bierze się za kryminał ponosi porażki. Mam nadzieje, że niedługo to się zmieni! No a tak cóż... zostaje W11, no ewentualnie jakieś zagraniczne seriale.
Dla mnie najlepszym serialem pozostaje Usta Usta.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Prawo Agaty

Post autor: felek »

lukaszbialas pisze:
felek pisze:Pierwsze 4 odcinki były genialne, później było trochę słabiej, ale finał był niesamowity.
Uważam, że serial jest bardzo dobry. Jeśli chodzi o polskie seriale to dla mnie lepszy jest tylko "Przepis na życie".
Czekam na 2 sezon Prawa Agaty. Swoją drogą ciekawe czy nadal w niedziele o 21.00 :)
PS. Wiem, że to nie ten wątek, ale brakuje mi w Polsce dobrego serialu kryminalnego. Od czasów Fali Zbrodni i Kryminalnych każda stacja która bierze się za kryminał ponosi porażki. Mam nadzieje, że niedługo to się zmieni! No a tak cóż... zostaje W11, no ewentualnie jakieś zagraniczne seriale.
Dla mnie najlepszym serialem pozostaje Usta Usta.
Miałem na myśli seriale, które obecnie sa w TV. Fakt moja wina - nie doprecyzowałem. Usta usta to był baaardzo dobry serial. I wciąż nie rozumiem czemu nasi rodacy go nie 'kupili'.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Prawo Agaty

Post autor: mojpierwszyraz »

Fakt. Usta usta są niedoścignione, podobnie jak 1. seria Przepisu. Teraz denerwuje mnie rola Anki (Magdy Kumorek) - z równej babki stała się zarozumiała i denerwująco pewna siebie.
Powracając do tematu - świetna rola Dygant. Fajne połączenie komedii romantycznej, serialu obyczajowego i kryminalnego w lekkim wydaniu. Bardzo po amerykańsku, Jestem zdumiony jakością i czekam z niecierpliwością na Lekarzy, bo z tego co widziałem we fragmentach u Kuby Wojewódzkiego, dopiero tam będzie ostro :)
PrawoAgaty fantastyczne, świetne role. Fakt, pierwsze dwa odcinki świetne, później to jak docelowo będzie wyglądał serial, i 2-odcinkowy finał. Wczorajszy odcinek szapo-ba - mega emocje i w ogóle mega pomysł na ten finał. Teraz dopiero wiem, że godnie zakończono sezon :)
Ja czekam na II serię z niecierpliwością. Razem z Surowymi Rodzicami to jedno z największych pozytywnych zaskoczeń tej wiosny.
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Prawo Agaty

Post autor: mojpierwszyraz »

Kilka odcinków nowej serii za nami. A co za tym idzie - mega wielkie zaskoczenia. Pozytywne.
Serial trzyma poziom, oczywiste. Fajnie, że serial stoi przede wszystkim sprawami Agaty i ekipy z sądu, ale także i spowolnionym wątkiem Przybysz-Dębski. Wisienka na torcie to ciąg dalszy afery z Hubertem. Jeszcze raz zwracam uwagę na to, że nie stało się tak jak myślałem, że po finałowym pocałunku będa razem. Nie. Serial w kwestiach emocjonalnych wyluzował, i trzyma na prawdę poziom. Gratulacje.
tvn - latem programowo najgorsza!
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Prawo Agaty

Post autor: po31 »

Czy będzie 3 seria?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Prawo Agaty

Post autor: ktos »

po31 pisze:Czy będzie 3 seria?
tak
http://media2.pl/media/97529-TVN-nakrec ... Agaty.html
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Prawo Agaty

Post autor: po31 »

Dzieki, choć mam nadzieję że 3 sezon zostanie pokazany już wiosną?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości