Dorota Wysocka-Schnepf

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: Tomasz2555 »

Dorota Wysocka-Schnepf wraca do Wiadomości.
Już w lipcu szykuje się powrót na wizję Doroty Wysockiej-Schnepf (41 l.). Dziennikarka znów prowadzić będzie główne wydania "Wiadomości" w TVP 1.
Informacyjny serwis Jedynki wzbogaci się w wakacje o kolejną prezenterkę. Jak informują Wirtualnemedia.pl, Wysocka-Schnepf wraca na wizję. Dziennikarka potwierdziła, że będzie pełniła kilka dyżurów redakcyjnych w miesiącu.
Dorota mieszkająca na co dzień w Madrycie wraz z mężem Ryszardem Schnepfem, będzie specjalnie przylatywać do pracy z Hiszpanii do Polski. Przypominamy, że z "Wiadomościami" była związana w okresie od października 2004 do marca 2010 roku.
Obrazek
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: martusia5004 »

Bardzo ją lubię zawsze opanowana, konkretna, wiarygodna i profesjonalna. Czekam z niecierpliwością na jej powrót!
Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: Tomasz2555 »

Dorota Wysocka-Schnepf znów prowadzić będzie główne wydania „Wiadomości” w TVP 1. W serwisie dziennikarka pojawi się na początku lipca br.
Wysocka-Schnepf w rozmowie z Wirtualnemedia.pl poinformowała, że będzie pełniła kilka dyżurów w miesiącu, jednak kwestia ich częstotliwości „jest elastyczna i będzie ustalana na bieżąco”. Do Warszawy dziennikarka przylatywać będzie z Madrytu, gdzie mieszka na co dzień.
Pierwsza o powrocie dziennikarki do “Wiadomości” napisała „Rzeczpospolita”. Podała ona, że Wysocka-Schnepf będzie miała od 3 do 5 dyżurów miesięcznie, jej pensja wyniesie 20 tys. złotych miesięcznie, a swój kontrakt miała omawiać osobiście z prezesem Juluszem Braunem.
Wyscoka-Schnepf dementuje jednak te informacje. - Nieprawdą jest, że moja praca na rzecz TVP będzie polegała na prowadzeniu wyłącznie od 3 do 5 dyżurów w „Wiadomości”. Nieprawdą jest, że wysokość mojego honorarium uzgadniałam z prezesem TVP. Grubą nieprawdą jest, jakobym miała zarabiać 20 tys. zł miesięcznie - napisała w przesłanym Wirtualnemedia.pl oświadczeniu.
Dziennikarka była już związana z “Wiadomościami” w okresie od października 2004 do marca 2010 roku, gdy od prowadzenia programu odsunął ją ówczesny jego szef Jacek Karnowski.
- Powodem decyzji o odsunięciu Doroty Wysockiej-Schnepf od prowadzenia „Wiadomości” były złe wyniki badań wizerunkowych dotyczących prezenterów programu. Wypadła w nich najsłabiej. Dodatkowo na decyzję wpłynął fakt, że pani Wysocka mieszka w Madrycie, co często utrudniało współpracę z naszą redakcją - mówił wtedy portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Karnowski.
Źródło teleschow.pl
Obrazek
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: martusia5004 »

Obrazek
Z tej okazji jeszcze jedno zdjęcie pani Doroty :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: piotrek888 »

Super informacja! Szkoda, że nie mam jej w TVN24. W DNŻ by się sprawdziła.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie oglądam TVP, tą Panią znam tylko z widzenia, więc nie wypowiadam się w kwestii czy to dobrze, czy źle.
W każdym bądź razie ściąganie prezentera z Madrytu na 3-4 dyżury w miesiącu wydaje mi się lekko chore. Poza kwestią wynagrodzenia jest pewnie jeszcze zwrot kosztów samolotu, dojazdu i zakwaterowania, czyli tak na oko 20 tys. lekko licząc. Trochę to dziwne, zważywszy na to, że setki naprawdę zdolnych, młodych dziennikarzy rozwożą pizzę na telefon, a tu po raz kolejny sięga się po tą samą osobę i to jeszcze z zagranicy.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: lee »

Wczoraj Krzysztof Ziemiec zapowiedział,że dzisiejsze wiadomości poprowadzi Dorota Wysocka :D To premiera Doroty, po tak długiej przerwie :lol: Ciekawe jak wypadnie?
agnieszka29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sobota 23 lip 2011, 16:55

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: agnieszka29 »

nie lubię jej.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: epsztajnek »

To samo jak dawniej dobrywieczórrrrrrrrrrrrrr :D
To samo jak dawniej ułożenie dłoni z długopisem

Obrazek
Obrazek
Obrazek
pucio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 24 lip 2011, 19:48

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: pucio »

Znowu to wstrętne babsko!!!!!!!!!!!!!!!! Nie lubię jej. Ma gębę konia . Niech wraca do mężusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WSIARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: piotrek888 »

Mam do niej słabość nie wiem dlaczego :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: Trzeciak »

pucio pisze:Znowu to wstrętne babsko!!!!!!!!!!!!!!!! Nie lubię jej. Ma gębę konia . Niech wraca do mężusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WSIARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opanuj się i nie obrażaj ludzi, to że nie lubisz jej, nie znaczy, że musisz o niej takie rzeczy pisać.

Już na jednym z forów pisałem, że mam szacunek do Wysockiej - nie tylko za to, że stała się profesjonalistką, ale też, że potrafiła się postawić wobec manipulacji, jakie działy się w "Wiadomościach". Nie każdy potrafi w groźbie utraty pracy w telewizji powiedzieć parę cierpkich słów wobec przełożonych.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: lee »

A ja ją bardzo lubię i cieszę się, że w końcu wróciła do Wiadomości :D Szkoda, że tylko na kilka dyżurów w miesiącu.. :?
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek

A przed trzema laty była taka sytuacja, w telewizji zmienia się wszystko, jak w kalejdoskopie.

Ja bardzo lubię panią Dorotę, cieszę się, że wróciła.

24.07.11r.

Obrazek
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dorota Wysocka-Schnepf

Post autor: daniel79 »

Może jakieś nowe capsy ktoś ma ? tej ładnej pani :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 107 gości