[TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Trzeciak »

Bardzo podoba mi się, że w "The Voice" (mówię tu nie tylko o edycji polskiej, ale także o całym formacie) nie udaje się, że nic się nie stało, tylko w taki sposób zostaje uczczona pamięć ofiar. Przypominają mi się podobne akcje z edycji USA w grudniu 2012 roku, czy we Francji w styczniu tego roku, gdy po zamachach w Charlie Hebdo - także opening pierwszego odcinka był poświęcony ofiarom tego zamachu. To tylko po raz kolejny pokazuje klasę tego formatu.

Dotychczas podobny opening w "TVoP" miał miejsce w odcinku 29 marca 2014 roku - kiedy uczczono pamięć zmarłej kilka dni wcześniej uczestniczki programu - Katarzyny Markiewicz.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Camilo »

Gościem specjalnym najbliższego odcinka będzie Adam Lambert, znany przede wszystkim z utworu "Ghost Town", który w ostatnim czasie podbijał listy przebojów.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: michal_borkowski »

"Powinien wygrać Tobiasz", "On urodził się z mikrofonem", "Polski Elton John" - czytam smsy od widzów, oglądając powtórkę wczorajszego programu.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Trzeciak »

To i tak lepiej, niż to co się działo podczas "Lata Zet i Dwójki". Tam właściwie dominowały wypowiedzi "Świetny koncert" i "Chcę być w TV". :D
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: prze_kw »

Kolejna, siódma edycja, ma pojawić się jesienią przyszłego roku. O ile oczywiście nowe władze nie będą chciały postawić np. na konkursy pieśni patriotycznej w prime time...
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Trzeciak »

Może te konkursy patriotyczne pobiją kolejne antyrekordy oglądalności ustanowione przez "SuperSTARcie" rok temu? :D
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: michal_borkowski »

M. Kurzajewski chętnie poprowadzi.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Trzeciak »

Tymczasem szóstą edycję wygrał genialny wręcz Krzysztof Iwaneczko zdobywając kontrakt z Universal, 50 tys. złotych i samochód marki Skoda. Drugie miejsce w jednym z najlepszych finałów programu w historii zajął Tobiasz Staniszewski, trzecie Ana Andrzejewska (zdobyła nagrodę specjalną Radia Zet "Złoty Mikrofon" - miejsce w składance oraz udział w letniej trasie koncertowej Dwójki i Zetki), a czwarte - William Prestigiacomo. Zwycięstwo Iwaneczko dało Marii Sadowskiej miejsce w światowej edycji programu - jest bowiem trzecią trenerką - obok Blake'a Sheltona z edycji USA i Marco Borsato z holederskiej wersji - która doprowadziła już swoich trzech podopiecznych do triumfu.

Jesienią 2016 roku TVP2 pokaże siódmą edycję programu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Camilo »

Po raz pierwszy żałuję, że się już skończyło. Oglądalność ma tendencję wzrostową, także jest potencjał na przyszłość, co mnie mega cieszy. :D Wygraną Iwaneczki przewidziałem, zresztą mógł to zrobić każdy, kto czuje takie programy i spojrzy choćby na ilość wyświetleń "Nieznajomego" na YouTube. Tobiasz - choć dojrzalszy i chyba lepiej ukształtowany wokalnie, to jednak pozostał w cieniu. :neutral: Ana i to rodzeństwo też fajnie sobie poradzili, także trzymam kciuki, żeby się udało. No i największy wygrany to Maciek Grenda, który pozostał absolutnie sobą i potraktował to jako fajną przygodę. Udało się. O to chodzi. Szacuneczek Maciek, good job! 8)

Co do obsady, Edi i Piasek ostatecznie mnie w tej edycji absolutnie przekonali, bo wygrali naturalnością. Tak samo jak nieodżałowani Piekarczyk i Markowska. Kammel i Musiał fajnie ze sobą współgrają, ale za dużo było tego silenia się na żarciki (żal do produkcji oczywiście). No i Musiał na wiosnę po zwycięstwo do "Tańca z gwiazdami". Sadowska jest spoko jeśli pojawi się w co którejś edycji, ale w przerwach powinna przegryźć Snickersa. Tomson i Baron są już niemal nieśmiertelni - nie mam generalnie zastrzeżeń, klimat wprowadzają właściwy, ale mogliby choć przez sezon odpocząć pod warunkiem, że następca by im chociaż dorównał, a patrząc na to, jakie mają branie na castingach - nie jest to takie proste. Do odstrzału oczywiście Młynkova. Rezi zachowywał się jak znaleziony przypadkowo w łapance na ulicy, więc albo też do odstrzału albo do bardzo intensywnej pracy. Jak kogoś pominąłem, to znaczy, że stosunek neutralny zachowuję.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: SevenUP »

Dobry Jezu, jak żyję nie słyszałem żeby ktoś opisał Górniak jako naturalną :lol: Szczególnie była naturalna jak popłakała się w półfinale po występie uczestniczki, która przeszła.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Camilo »

Bardziej wynika to chyba z wrażliwości artystycznej aniżeli z chęci udawanie kogoś, kim się nie jest. Nie można wszystkich ludzi wkładać do jednego worka. Mnie też to dosyć długo irytowało, ale ostatecznie przekonałem się.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Trzeciak »

Co by nie mówić, to jednak Górniak podczas półfinałów nie miała jeszcze tak mocnej drużyny.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Camilo »

prze_kw pisze:Kolejna, siódma edycja, ma pojawić się jesienią przyszłego roku. O ile oczywiście nowe władze nie będą chciały postawić np. na konkursy pieśni patriotycznej w prime time...
Ciepło, ciepło :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Camilo »

Jak donosi "Fakt", Halina Mlynkova zdaniem "władz TVP" nie sprawdziła się w roli prowadzącej i w najnowszej edycji zastąpi ją... Magdalena Mielcarz. Minimalnie lepsza zmiana.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: [TVP2] The Voice of Poland. Najlepszy głos

Post autor: Felippe »

Przecież Mielcarz też była kiepska.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości