Dziennikarze prasowi

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Dziennikarze prasowi

Post autor: Tomasz2555 »

Dziennikarze prasowi, czy są jacyś publicyści, felietoniści, reporterzy, dziennikarze prasowi, których cenicie, darzycie szacunkiem i z zapartym tchem czytacie ich publikacje? ;-)

Ja bardzo cenię Zuzannę Dąbrowską dziennikarkę "Dziennika".

Zuzanna Dąbrowska (ur. 1966) – polska dziennikarka prasowa.

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zdaje się, że Redaktor Dąbrowska nawet gdyby chciała, to nie może być już związana z "Dziennikiem". :>

A propos dawnego "Dziennika", to lubiłem czytać Gursztyna, Zarembę, Zalewskiego i Mazurka. Teraz oni wszyscy są co prawda w "Rzepie", ale między Wildsteinem, Ziemkiewiczem i Semką to już nie jest to samo. Skoro już jesteśmy przy dziennikarzach prasowych, to jeszcze staram się zawsze czytać artykuły Krzymowskiego, Pawlickiej i Kim we "Wprost", a poza tym bardzo cenię sobie autorów "Dużego Formatu". I to by chyba było na tyle.
simple21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 11 lip 2011, 15:17

Re: Dziennikarze Prasowi

Post autor: simple21 »

Witold Szabłowski - "Gazeta Wyborcza" warto przeczytać artykuł "Dziś przypłyną tu dwa trupy".
Cenie go za odważne artykuły w których potrafi aż nie raz zaboleć.
telewizja I władza? filmy promocyjne, postprodukcja
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Dziennikarze Prasowi

Post autor: Tomasz2555 »

Ja też cenię i lubię czytać artykuły Teresy Stylińskiej z Tygodnika Powszechnego.
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Dziennikarze Prasowi

Post autor: nouze »

Nie będę was tu okłamywał, że jestem czytelnikiem jakichś periodyków publicystycznych (ja tam czytam wyłącznie klasyki literatury pięknej 8) ), ale po ostatnich "prasówkach" Piaseckiego, wpadła mi w oko pani Renata Kim :cicho:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości