Telekamery

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Telekamery

Post autor: ktos »

Telekamera internautów
TVN 24 61 % głosów :D

Muzyka:
Agnieszka Chylińska 36 % głosów

na razie :
TVP 1 - 3
TVP 2 - 4
TVN - 2
Polsat - 1
Disney Channel - 1
Discovery Channel - 1
Telewizja Kino Polska - 1
Agnieszka Chylińska - 1
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Telekamery

Post autor: sybic »

Agnieszki Chylińskiej to raczej bym do TVNu nie wrzucał. Muzyk, artysta pracuje przecież na siebie.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Telekamery

Post autor: ktos »

sybic pisze:Agnieszki Chylińskiej to raczej bym do TVNu nie wrzucał. Muzyk, artysta pracuje przecież na siebie.
a kto ją tam wrzucił ???

Aktor:
Piotr Adamczyk 24,18% głosów

Aktorka:
Katarzyna Zielińska 36% głosów

Łącznie :
TVP 1 - 3
TVP 2 - 6
TVN - 2
Polsat - 1
Disney Channel - 1
Discovery Channel - 1
Telewizja Kino Polska - 1
Agnieszka Chylińska - 1

Nie ma co porażka TVN spowodowana usunięciem tych głosów i manipulacją TVP :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Telekamery

Post autor: r_r16 »

Jedna wielka akcja autopromocji TVP! Ładne warunki TVP musiała postawić godząc się na transmisję... i nie mówię tu o wynikach głosowania, chociaż moim zdaniem gdyby można było głosować przez internet wyniki byłyby inne. Ale cała organizacja - ciągle tylko i wyłącznie autopromowanie siebie! Dodając do tego spot Bitwy na głosy PODCZAS transmisji (nie w przerwie) i ostatni występ - żenada!

Poza tym brakowało międzynarodowej gwiazdy. Aż się boję jak to będzie wyglądało za rok...
Ama18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 23 sie 2009, 15:53

Re: Telekamery

Post autor: Ama18 »

Rastawicki (dyr TVP2) dołączył do grona osób, które cenię. Żeby wynegocjować monopol w Telekamerach, prestiż, zysk pieniężny i jeszcze utrzeć nosa tabunom nastolatków z komórkami - trzeba mieć jaja :twisted: :lol:

Teraz komentarz poważny. Z jednej strony można szukać cienia realności w wynikach. Rok temu i wcześniej mówiło się, że TVN manipuluje wynikami "wykupując" głosy. Teraz, skoro ten kanał zablokowano - jest w miarę rzetelnie.
Choć to oczywiście szwindel jakiego nie było dawno. W sumie to jest jak przed laty - wcześniej to TVN miał monopol (dla mnie szczytem była wygrana Anitki rok temu), teraz TVP. Tylko teraz się Rastawicki wkurzył. Z pewnością szepnął do Bauera coś w tym stylu:
Koledzy, chcecie mieć reklamę i transmisję? Dajcie nam wszystkie ważne kategorie, te z kanałami i internetową możecie sobie wziąć.
Wiem, że co niektórym szczęka opadła :D , w końcu to okropna TVP rozdawała karty, ale trzeba spojrzeć na wyniki z nieco innej strony. Przede wszystkim - telewizja manipuluje. Każda, TVN też. Tylko nadal zbyt duża część ludzi nie potrafi myśleć...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 lut 2011, 22:45 przez Ama18, łącznie zmieniany 2 razy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Telekamery

Post autor: mfdtv4 »

Oglądałem galę i czuję niesmak, ale nie z powodów wygranych (chociaż to również mnie martwi) lecz całej gali. Otóż przed galą jak i podczas gali 90 procent twarzy to twarze TVP. Nieliczne gwiazdy TVN i Polsatu. Dwa: Reklama w postaci Bitwy na głosy. Trzy: ciągłe przypominanie o godz. emisji: Pytanie na Śniadanie, Kocham Cię Polsko, Barwy Szczęścia, Jaka To Melodia i innych programów TVP. Irytujący jest również fakt, że nagrody rozdano w ciągu przerwy reklamowej... :roll: Co do wygranych: Drodzy TVNowicze :) Głosy oddawane za pomocą internetu nie były brane, zwróćcie uwagę, że w poprzednich 3-4 latach wygrywał TVN, bo profil stacji jest młodzieżowy, tudzież jej widzowie więcej oddawali głosów za pomocą Internetu.
Dziwi mnie wygrana Zielińskiej (uważam, że najlepsza z tych pięciu aktorek była Magda Schejbal), dziwi mnie wysoka pozycja Hotelu 52, a tym samym Usta Usta na 4 bądź co gorsza 5 miejscu. Dziwi mnie 2. miejsce dla Mam talent!, dziwi mnie, że Klan zdobył więcej głosów niż Na Wspólnej (w poprzednich latach Klan zajmował same ostatnie miejsca!). Ogólnie czuję niesmak. I to wielki.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Telekamery

Post autor: Adrian ;P »

Już wolałbym, aby transmija była tylko w internecie tak jak rok temu. To było żenujące. Autopromocja większości programów TVP, ale i przede wszystkim wyniki... :shock: Sprytnym zagraniem było rozdanie nagród, ktorych nie otrzymała TVP w czasie przerwy
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: Telekamery

Post autor: Kylo »

Zenada! promocja TVP i jeszcze raz żenada. Faktycznie mam te same odczucia co niektórzy przedmówcy, że coś tu zabrakło głosów młodych ludzi :roll: czyżby faktycznie głosy oddane przez internet nie były doliczone? Majstersztykiem było zlikwidowanie kategorii teleturniej , aby pewniaka Jaka to melodia umieścic z Mam Talent. Ależ wszystko pięknie tv publiczna wymyśliła w tym roku. :evil:
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Telekamery

Post autor: mfdtv4 »

W TVP już ruszyła machina autopromocji... zaczęło się od Telekamer, teraz strony TVP, jutro wszystkie dzienniki TVP Info, Wiadomości, Panorama, Teleexpress etc.

http://www.tvp.pl/rozrywka/wydarzenia/t ... je/3925394

:hmm:

Co My widzowie możemy zrobić skoro nie zgadzamy się z takim traktowaniem? Chyba niestety nic... ;(
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Telekamery

Post autor: qgn-111 »

mfdtv4 pisze:Co My widzowie możemy zrobić skoro nie zgadzamy się z takim traktowaniem? Chyba niestety nic... ;(
Trzeba było wysłać w grudniu (czy tam kiedy...) petycję do TeleTygodnia, by umożliwili głosowanie przez Internet. :P Wtedy w Telekamerach królowałby TVN. ;)

Chociaż raczej ten pomysł by nie przeszedł ze względu na samo to, że emisja była w TVP. :] Ale można było spróbować z petycją o emisję w Internecie na Interii albo na TVNie. :lol2:

Mimo wszystko tegoroczna gala to dowód na to, jakie wpływy w swojej branży ma TVN (<) a jakie TVP.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Telekamery

Post autor: pixie »

Nie oglądałam "gali" .. ale czytając te wasze wypowiedzi strasznie się wkurzyłam. To pewnie dlatego, że nienawidzę TVP.. Jak pewnie większość.. nie mogę uwierzyć, że Mam talent przegrał z Jaka to melodia.. Widać jakie osoby brały udział w głosowaniu. Cieszę się, że tvn24 zgarnął nagrodę.. przynajmniej tyle. ;) TVP info nie da się oglądać ;/ Ewentualnie Polsat News. No ale wiadomo - tvn24 najlepszy;)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Telekamery

Post autor: ziom »

Usta Usta nie znalazły się nawet w pierwszej trójce w kategorii serial cotygodniowy. Chyba wszystko na ten temat. Zrobili sobie jaja z widzów nie wliczając głosów internatów, a gdy inne stacje dostawały statuetki TVP... puściła reklamy. Żenada i kompromitacja Telewizji Publicznej ale nie pierwsza i nie ostatnia.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Telekamery

Post autor: mfdtv4 »

Jak ustaliła „Rz", zorganizowana grupa wykorzystała jednak możliwość nieograniczonej liczby kuponów, które można wysłać pocztą. Dotarliśmy do osób, które brały udział w procederze.

– Na przełomie września i października mojemu znajomemu, Pawłowi, człowiek związany z „Barwami Szczęścia" zaproponował kilka tysięcy złotych za zorganizowanie grupy wysyłającej kupony konkursowe – mówi Rafał z Warszawy.

Opowiada, że ci ludzie mieli wycinać z „Tele Tygodnia" kupony konkursowe, wypełniać je i naklejać wraz ze znaczkami na karty pocztowe. „Rz" jest w posiadaniu wzoru, który przekazał im zleceniodawca.

Według relacji naszego informatora Paweł uzbierał ekipę kilkunastu zaufanych osób. Akcja trwała osiem tygodni.

– Do chałupniczej pracy zatrudniono nawet całą rodzinę. Przez dwa tygodnie pracowałem od rana do nocy – opowiada Rafał, który pracował przy „produkcji głosów". – Za każdy głos dostawałem 30 groszy. Robota stała się trochę łatwiejsza, kiedy „Tele Tydzień" zaczął przyklejać kupony na silikon i nie trzeba już ich było wycinać. Zleceniodawca przekazywał pieniądze na wynagrodzenia dla zatrudnionych przy wysyłaniu głosów, na znaczki (1,55 zł za na każdą z kartek) i kartki pocztowe (20 gr za sztukę).

źródło: http://www.rp.pl/artykul/2,607124_Poczt ... mere-.html
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Telekamery

Post autor: ktos »

Tegoroczna ceremonia rozdania Telekamer "Tele Tygodnia", która transmitowana była po roku przerwy na antenie Dwójki, przyciągnęła przed ekrany średnio 6,39 mln widzów. To najsłabszy wynik oglądalności tej imprezy w ciągu ostatnich 10 lat.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/te ... ich-latach

widać ludziom nie chciało się oglądać tego przekrętu :P
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Telekamery

Post autor: qgn-111 »

Mimo wszystko, paradoksalnie, ten artykuł pomaga TVP, bo przecież mimo anulowania głosów na jej pozycje (a tu konkretnie "Barwy szczęścia") to i tak odniosła "sukces" - tak mogą pewnie niektórzy wnioskować (czyt. widzowie TVP).

Ogólnie rzecz biorąc te Telekamery już od jakiś ładnych paru lat nie mają zbyt wiele wspólnego z wiarygodnością:
SMSy + kartki = TVP miażdy resztę (w 2011);
SMSy + kartki + internet = TVN jeszcze bardziej miażdży resztę (w 2010 i kilka razy wcześniej).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości