[TVN] Na językach

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

[TVN] Na językach

Post autor: Ksero »

Zapraszam do dyskusji nad nowym programem, który pojawi się na antenie na wiosnę 2013 roku. Jego reporterką będzie Natalia Siwiec.
http://media2.pl/media/99201-Natalia-Si ... a-TVN.html

Tymczasem TVN już pomału promuje nową ''gwiazdę''. Ostatnio np. w Uwadze!.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Program Natalii Siwiec

Post autor: matik »

Program raczej będzie ale Agnieszki Szulim :P
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Natalia Siwiec reporterką w nowym programie TVN

Post autor: e900 »

Wiem że wielu mogę się narazić ale według mnie to TVN popełnia błąd zatrudniając tą panią. Jestem ciekaw czy ma jakieś doświadczenie dziennikarskie
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec reporterką w nowym programie TVN

Post autor: sybic »

Nie znam ten Pani, ale na pewno lepsze niż Kuźniar, Durczok i Olejnik razem wzięci.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Natalia Siwiec reporterką w nowym programie TVN

Post autor: nouze »

Skoro wiadomości "Natalia Siwiec pokazała piersi" zamieszczane są w rubrykach sportowych, to można spokojnie przyjąć że to sportsmenka :D22 No i w wywiadzie dla plejboja wspominała coś chyba o sporcie, że uprawia trzy razy dziennie :spiewa:

Dobra :stop: Ale ktoś może nie wiedzieć jak ta pani wyglądała przed Euro...
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


...i jak wygląda teraz (uwaga - explicit material, bez paciorka lepiej zamknąć oczy)
Obrazek
Do obejrzenia reszty zdjęć to i paciorek nie pomoże. Zdjęcia Natalii Siwiec nago bardzo łatwo znaleźć w Internecie, więc nie obraź się nouze, ale tu muszę je usunąć - kto będzie chciał je zobaczyć i tak je zobaczy, ale to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu fotografie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Showtime

Post autor: Trzeciak »

Na razie wygląda na to, że program (pisząc to z bólem) będzie wiosenną porażką telewizyjną, a już tym bardziej w niedzielne wieczory. Ostatnie sezony telewizyjne pokazały, że polscy widzowie mają dość programów, w których gwiazdy zbyt bardzo się wygłupiają, albo istnieje przesyt celebrytów. Stąd kiepska widownia rok temu "Szymona na żywo" i "Woli i Tysia na pokładzie".
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Showtime

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Na razie wygląda na to, że program (pisząc to z bólem) będzie wiosenną porażką telewizyjną
Ja bez bólu chciałbym, aby to była klapa, a dla Pani Szulim mogliby coś ciekawszego znaleźć.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Showtime

Post autor: adik1148 »

Ja sądzę , że ten program będzie miał widownię na poziomie 1-2 mln i spadnie z hukiem z ramówki , a Szulim za rok zostanie obsadzona w Xta FACTOR'ze ;D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Showtime

Post autor: Trzeciak »

Ale jeszcze ma w zanadrzu program w TVN Style. Poza tym trochę ochłoń z tymi fantazjami, co do "X Factora".

W ogóle - wynik na poziomie dwójki z sześcioma zerami będzie już sukcesem tego programu, choć na razie myślę, że taki wynik osiągnie tylko premierowy odcinek programu.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Showtime

Post autor: felek »

Myslę, że program bedzie emitowany po 22 więc 1,5 mln. bedzie tu sukcesem.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Showtime

Post autor: adik1148 »

http://www.pudelek.pl/artykul/47239/tvn ... _dlaczego/

Yes. Yes. Yes. ;D W takim razie program może być nie taki zły ;)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Showtime

Post autor: szym »

Bardzo dobrze, że Natalia Siwiec nie zostanie gwiazdą TVN. To byłoby ukoronowanie tego, w jakim kierunku zmierza ostatnio ten kanał.

Nie jestem jedną z tych osób, które nienawidzą innych dla samej zasady i kierują się opiniami wyrażanymi przez Pudelka. Trochę mnie dziwiło, że Siwiec jest tak oczerniana w Internecie, tylko dlatego, że ktoś pstryknął jej parę ładnych fotek i stała się popularna. Trochę zgadzam się z opiniami tych oczernianych gwiazd i gwiazdek, że dużo u nas zawiści - z tym, że później te osoby równie ostro wypowiadają się o tych oczerniających (Tomasz Lis, Doda, Kuba Wojewódzki etc.) co napędza spiralę i nikt się w tym kraju nie lubi, bo rozsądne opinie nie są w ogóle cytowane, ważne kto kogo jak obrazi. Na ten temat mógłbym dużo powiedzieć, ale to trochę offtopic, mimo że program o gwiazdach będzie traktował właśnie.

Więc... przez pewien czas, oceniałem, że Siwiec jest oczerniana przez klub smutnych i (niestety) stereotypowych "Polaczków" (szczególnie kobiet), tak jak np. piosenkarka Honey, która nikomu nic złego nie robi, nagrywa piosenki, które są grane w radio, a i tak pudelkowe stado będzie twierdziło, że to beztalencie, którego jedynym sukcesem jest prowadzenie bloga. Niestety, po przeczytaniu kilku wywiadów z nią, musiałem przyznać, że trafiło się ślepej kurze ziarno, a osoba nie ma sobą nic ciekawego do zaoferowania, a czuje się podobnie "niezrozumiana" przez naród "buraków" niczym Doda czy pan Lis.

Myślę, że brak takiej "osobowości" wyjdzie TVN na dobre, ostatnio i tak mają dość słabą prasę, a to tylko pogarszało sprawę. Natalia i tak sobie poradzi, ma dużo kasy i fajnego męża, który ją wszędzie zabiera. ;)
:)
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Showtime

Post autor: arrow2 »

Zastanawia mnie jedno - jesienią Natalia Siwiec pojawiała się na różnych imprezach w stolicy z mikrofonem i kamerą i przedstawiała się jako reporterka nowego programu tv (nie podając tytułu ani nazwy stacji) - stąd wzięły się pierwsze plotki o zatrudnieniu jej w tvn. Pytanie zatem - czy miała zostać reporterką tego programu ale wypadła fatalnie, czy miała zostać reporterką tego programu ale zrezygnowano z niej ze względu na falę krytyki jaka ostatnio się przetoczyła? Czy może miała zostać reporterką ale gdzieś indziej i ktoś po prostu to mylnie skojarzył ze startem nowego programu tvn?
:arrow: dwa
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Showtime

Post autor: matik »

Co nieco o pozycji Co za tydzień i Showtime
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/agnies ... 99861.html
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Showtime

Post autor: Trzeciak »

Czyli "Showtime'owi" bliżej trochę będzie do "Magla Towarzyskiego"? Swoją drogą - nie wydaje mi się zbyt dobrym pomysłem, aby 3 programy o tematyce show-biznesowej umieszczać w jednym dniu (bo "Dzień Dobry TVN w pewnym sensie też jest takim programem), ale trzeba będzie zobaczyć, jak to wyglądać będzie na wizji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości