Jesień 2013 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Jesień 2013 w TVN

Post autor: wafel »

Pewnie ktoś zaraz wyśmieje, że za wcześnie na taki temat :D


Lista produkcji TVN:

seriale:
- Prawo Agaty - brak informacji o ew. IV sezonie
- Lekarze - III sezon w planach produkcji (najpewniejszy termin emisji: jesień 2013)
- Przepis na życie - zakończenie produkcji po IV sezonie (czyt. po wiosennej ramówce)

show (związane z talentami):
- Mam talent - (najpewniej) powrót jesienią
- X Factor - przerwa w produkcji; powrót wiosną
- You can dance - (najpewniej) powrót jesienią (z małym poślizgiem)

inne programy:
- Perfekcyjna pani domu - (najpewniej) brak przerwy w produkcji
- Kuba Wojewódzki - (najpewniej) brak przerwy w produkcji
- Top Model - przerwa w produkcji; powrót wiosną
- Kuchenne rewolucje - (najpewniej) brak przerwy w produkcji
- Surowi rodzice - (?)

***

Podsumowując (przykładowa ramówka):

Poniedziałek
21:30 Lekarze /III sezon/
22:30 Perfekcyjna pani domu

Wtorek
21:30 (?)
22:30 Kuba Wojewódzki

Środa
21:30 You can dance /VIII edycja/

Czwartek
21:30 Kuchenne rewolucje

Sobota
20:00 Mam talent /VI edycja/

Niedziela
18:00 Ugotowani
20:00 Surowi rodzice
21:00 (?)
22:00 Showtime (?)

***

O ile w pasmo wieczorne w niedziele (czyt. - 21:00) można by 'upchać' jakiś film, to pasmo 21:30 - 22:30 we wtorki raczej nie zostanie potraktowane tak samo ... możliwe, że szykuje się nowa (może serialowa) produkcja - chyba, że w planach będzie IV sezon Prawa Agaty (chociaż jedno drugiego nie wyklucza - może szykować się półroczna przerwa w emisji serialu z Agnieszką Dygant).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: matik »

wafel pisze:- Kuchenne rewolucje - (najpewniej) brak przerwy w produkcji
Mimo, że lubię ten program jak i Magdę Gessler, to sądzę, że najbliższa, wiosenna edycja programu, powinna być ostatnią. Program już się wyczerpuje.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: wafel »

matik pisze:
wafel pisze:- Kuchenne rewolucje - (najpewniej) brak przerwy w produkcji
Mimo, że lubię ten program jak i Magdę Gessler, to sądzę, że najbliższa, wiosenna edycja programu, powinna być ostatnią. Program już się wyczerpuje.
Na pewno duży wpływ na dalsze edycje programu ma oglądalność - w końcu nie bez powodu premierowe odcinki programu Magdy Gessler od IV edycji są emitowane w czwartki.

***

a w przykładowej ramówce zapomniałem o Masterchefie, którego powrót jest planowany jesienią (czyli puste niedzielne miejsce w ew. ramówce jest już zajęte ... pozostaje jedynie kwestia wtorkowych wieczorów).
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Trzeciak »

To zależy jak patrzeć na "Kuchenne Rewolucje". Z jednej strony - program nadal wywołuje emocje i kontrowersje (czego efektem są liczne artykuły prasowe), choć jako program telewizyjny - format jest już ograny i nie ma w niej świeżości, jaka była przy pierwszych edycjach tego programu. Sam nawet coraz rzadziej spoglądam na ten program.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: felek »

Co do kuchennych... to zgadzam się, że format już się wyczerpuje. Mozna zastapić go programem "Hotel hell' - o czym zreszta pisałem w innym poście.
Poza tym uważam, że ejszcze za wcześnie na dewagacje w sprawie jesiennej ramówki TVN
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Jesień 2013 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Pierwsze wiosenne premiery w TVN ruszają już jutro 11.02. O 15.00 rusza Szpital, o 15.55 wracają Rozmowy w toku, natomiast o 17.00 nowe odcinki Ukrytej prawdy.
Ja chciałbym rozpocząć dyskusję na temat kolejnej, jesiennej ramówki TVN. Na razie z dużym prawdopodobieństwem można napisać, że znajdzie się w niej 5 seria Przepisu na życie i 8 programu You Can Dance - Po prostu tańcz.
Ciekawi mnie czy: jesienią zobaczymy jeszcze W11 - Wydział Śledczy. Może TVN nakręci nowy cotygodniowy serial wtedy, któryś z 3 obecnie emitowanych musiałby zrobić sobie przerwę w emisji.
Jakie Wy macie przypuszczenia, propozycję i refleksję na temat jesieni 2013 w TVN?
TVN0091
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 15:22

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: TVN0091 »

Według mnie W11 WYDZIAL SLEDCZY ,ma duza liczbe fanów i TVN nie podejmie decyzji o jej zdjęciu, żeby nie stracic widzow. Zapytam czym zastapic W11 o 20:45,nie ma czym. Może to Przepis na Zycie bedzie mial przerwe i V sezon pojawi sie za rok dopiero tak jak bylo teraz
Oraz pozostale moje przypuszczenie,ze YOU CAN DANCE bedzie pewnie jesienia,bo Miszczak powiedzial,ze sa gotowi do produkcji,oraz pewnie zobaczymy kolejne sezony PRAWA AGATY,LEKARZY,ukrytej prawdy oraz pewnie moze jak sie przyjma KOCHAM ENTER,SZPITAL ORAZ NA JEZYKACH.Oraz co z Kuchennymi Rewolucjami?
CZYLI EWENTUALNA RAMOWKA JESIENNA
PONIEDZIALEK
14:55 KOCHAM ENTER
15:55 ROZMOWY W TOKU
17:00 SZPITAL
18:00 UKRYTA PRAWDA
20:45 W11 WYDZIAL SLEDCZY
21:30 LEKARZE
WTOREK
14:55 KOCHAM ENTER
15:55 ROZMOWY W TOKU
17:00 SZPITAL
18:00 UKRYTA PRAWDA
20:45 W11 WYDZIAL SLEDCZY
21:30 PRAWO AGATY
SRODA
14:55 KOCHAM ENTER
15:55 ROZMOWY W TOKU
17:00 SZPITAL
18:00 UKRYTA PRAWDA
20:45 W11 WYDZIAL SLEDCZY
21:30 YOU CAN DANCE 8
CZWARTEK
14:55 KOCHAM ENTER
15:55 ROZMOWY W TOKU
17:00 SZPITAL
18:00 UKRYTA PRAWDA
20:45 W11 WYDZIAL SLEDCZY
21:30 FILM ALBO KUCHENNE REWOLUCJE
PIATEK
14:55 KOCHAM ENTER
15:55 ROZMOWY W TOKU
17:00 SZPITAL
18:00 UKRYTA PRAWDA
20:00 FILM
SOBOTA
20:00 MAM TALENT 6
NIEDZIELA
OK.20-22 FILM LUB AGENT
22 NA JEZYKACH
TAM SOBIE WYOBRAZAM JESIENNA RAMOWKE TVN
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: wafel »

lukaszbialas pisze:Ja chciałbym rozpocząć dyskusję na temat kolejnej, jesiennej ramówki TVN.
Dyskusja już została rozpoczęta :D
patrz: początek watku

lukaszbialas pisze:Na razie z dużym prawdopodobieństwem można napisać, że znajdzie się w niej 5 seria Przepisu na życie i 8 programu You Can Dance - Po prostu tańcz.
O ile powrót YCD jest bardzo, bardzo prawdopodobny, to 5 seria Przepisu na życie wcale nie musi ukazać się już na wiosnę - sporo będzie zależeć od tego, czy planowana będzie 6. seria - w końcu nie byłoby sensu robić półrocznej przerwy, żeby później wyemitować końcową serię serialu.

lukaszbialas pisze:Ciekawi mnie czy: jesienią zobaczymy jeszcze W11 - Wydział Śledczy. Może TVN nakręci nowy cotygodniowy serial wtedy, któryś z 3 obecnie emitowanych musiałby zrobić sobie przerwę w emisji.
Los W11 (moim zdaniem) będzie w sporej mierze zależał od losu nowości wiosennej ramówki w dziennym paśmie: Kocham.Enter, Szpital. Jeżeli te programy będą wielkim sukcesem bardzo możliwe, że W11 zostanie przekształcone na coś innego - w końcu W11, wiosenne nowości i Ukryta prawda to formaty, które bardzo dużo łączy.
Wydaję mi się, że (choć nie ująłem tego we wcześniejszej propozycji ramówki - na początku wątku) Lekarze albo Prawo Agaty będą mieli półroczną przerwę, chociażby po to, aby wprowadzić nowy serial.

Ciekawe też, czy na jesień zobaczymy kolejny już sezon Kuchennych rewolucji i co ew. wypełni to puste, ale atrakcyjne miejsce.
TVN0091
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 15:22

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: TVN0091 »

Wafel, wydaje mi sie,ze W11 jest naprawde bezpieczne,bo ma spora rzesze ludzi i watpie aby probowali cos zmieniac w pasmie wieczornym od 20 do 21:30.. Obecnie W11 oglada ok.3 mln, ludzi na samym poczatku jesiennego sezonu mieli mala turbulencje,ale sobie poradzili. Gdyby chcieli sie pozbyc W11,to by dali na inna godzine np, 16-17,a nie zostawiali. Jezeli program pana Morana sie przyjmie,mozliwe,ze pan Moran dostanie swoj program w zamian za program Kuchennych Rewolucji. Jeszcze zapomnialbym o Perfekcyjnej Pani Domu.
Fill
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:10

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Fill »

TVN0091 pisze:Wafel, wydaje mi sie,ze W11 jest naprawde bezpieczne,bo ma spora rzesze ludzi i watpie aby probowali cos zmieniac w pasmie wieczornym od 20 do 21:30.. Obecnie W11 oglada ok.3 mln, ludzi na samym poczatku jesiennego sezonu mieli mala turbulencje,ale sobie poradzili.
W tym roku W-11 aż 1 raz uzyskało widownię ponad 3 mln - 3,04 mln widzów. Serial naprawdę radzi sobie bardzo słabo. Najchętniej oglądany jest w czwartki, kiedy to ma przeciętnie 2,6-2,7 mln widzów.
Od września - grudnia 2012 tylko 3 odcinki miały więcej niż 3 mln widzów. Najwięcej osób również oglądało W-11 w czwartki (średnio ok. 2,5 mln widzów). To nie są imponujące wyniki.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Pewniakami na jesień wydają się MasterChef 2, Mam talent 6 i prawdopodobnie You Can Dance 8. Jednak 3 tak duże programy to może być kłopot dla stacji, dlatego nie zdziwię się jak poczekają z YCD do kolejnej wiosny. Zapewne wróci też Kobieta na krańcu świata 5. Co z resztą programów trudno powiedzieć, które pójdą na sezonową przerwę. Według mnie przerwę powinni zrobić Kuchennych Rewolucjom, bo program powoli zaczyna nudzić - 7 sezonów bez przerwy to całkiem sporo
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: matik »

Fill pisze:
TVN0091 pisze:Wafel, wydaje mi sie,ze W11 jest naprawde bezpieczne,bo ma spora rzesze ludzi i watpie aby probowali cos zmieniac w pasmie wieczornym od 20 do 21:30.. Obecnie W11 oglada ok.3 mln, ludzi na samym poczatku jesiennego sezonu mieli mala turbulencje,ale sobie poradzili.
W tym roku W-11 aż 1 raz uzyskało widownię ponad 3 mln - 3,04 mln widzów. Serial naprawdę radzi sobie bardzo słabo. Najchętniej oglądany jest w czwartki, kiedy to ma przeciętnie 2,6-2,7 mln widzów.
Od września - grudnia 2012 tylko 3 odcinki miały więcej niż 3 mln widzów. Najwięcej osób również oglądało W-11 w czwartki (średnio ok. 2,5 mln widzów). To nie są imponujące wyniki.
Należy mieć na uwadze jak wyniki rozkładają się na innych nadawców i jednak TVN w prime-time radzi sobie wcale nie najgorzej.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: felek »

wynik W11 na poziomie 2,5 - 2,6 mln. widzów to dobry wynik. Natomiast dużo gorzej ma się sytuacja w przedziale 16-49 - tu produkcja ma dramatycznie niski współczynnik.
TVN0091
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 15:22

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: TVN0091 »

Jeszcze moze byc na jesien Taniec z gwiazdami, ale taka prawda gdyby mieli zdjac W11 to juz by to zrobili i nie zrobili,bo sporo ludzi to oglada,wedlug W11 jest bezpieczne i byli by glupkami gdyby W11 zdjeli
Fill
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:10

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Fill »

matik pisze:Należy mieć na uwadze jak wyniki rozkładają się na innych nadawców i jednak TVN w prime-time radzi sobie wcale nie najgorzej.
Trzecie miejsce w grupie komercyjnej i w grupie 4+. I Polsat na czwartym miejscu depczący po piętach.

TVN0091, piszesz że gdyby mieli zdjąć W-11 z anteny to już by to zrobili... W sezonie 2011/2012 wyniki były o wiele lepsze i teraz nagle widownia zaczęła dramatycznie spadać. Może nie mają na razie innego pomysłu na to pasmo. Wydaje mi się, że jesienią już W-11 nie zobaczymy, a na pewno nie o tej porze.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości