Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Wymiana poglądów w sprawie kanałów telewizyjnych, projektów internetowych i platformy satelitarnej Canal+.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Aktywacja za 99 zÂł tuner bez dysku, a tunery z dyskiem dopiero od listopada za 449 zÂł aktywacji. 'Informacje i rozrywka''- chyba TVN24 w tym bĂŞdzie. Ceny sÂą w porzÂądku! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

WiĂŞc mam ÂświeÂżutkie informacje.

Owszem pakiet z TVN24, TVN i TVN SIEDEM bĂŞdzie za darmo ale trzeba bĂŞdzie dodatkowo wykupiĂŚ jakieÂś dwa pakiety pÂłatne. Najmniejszy koszt to 20 zÂł ( 2 pakiety ).

Tak czy tak ta oferta jest BOSKA Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek 22 wrz 2006, 13:07 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A czy ktoÂś wie, ktĂłre bĂŞdÂą za 16, a ktĂłre za 10?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Cinemax pewnie bĂŞdzie za 16 zÂł a co do reszty pewien nie jestem :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A wiĂŞc dla wszystkich oficjalnie:
Obrazek
No no, CINEMAXy za 10 zÂł!
Podstawowy trochĂŞ ubogi, ale coÂś o 200(?) kanaÂłach pisali, chyba, Âże to nie wszystko.
Dziwi mnie TVP SPORT i RORYWKA ale nie ma co narzekaĂŚ!
ÂŚwietnie! JuÂż za godzinĂŞ transmisja!
Ahha, tabelka z od tygodnia obowiÂązkowej dla mnie strony http://www.hdtvpolska.com :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

No to jakby powiedziaÂł Marek Kondrat "Jak ITI zrobi platformĂŞ to nie ma bata (albo %^uja we wsi :devil:). Pierwszego dnia pĂŞdze po dekoder. Nawet wybraÂłem juÂż pakiety: "Cinemax" i "Style Moda Muzyka" :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ojej - poprostu "n" - swietna reklamĂłwka nowej platformy no i swietny materiaÂł w faktach o platformie :lol:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ci¶nie mi siê na klawiaturê- "a nie mówi³em"- jest N, jak zapowiada³em, a niektórzy dali siê nabraæ :lol:. Logo "nsportu" nietrafione- spodziewa³em siê 'n' w b±belkach i do tego napisu sport, no ale jest OK. MUSZÊ mieæ Comedy Central, bo tam s± Gotowe na Wszystko i do tego z napisami! Logo TVN Lingua fajne, mi³e dla oka. Ceny ¶wietne, oferta programowa w porz±dku, choæ za du¿o tu historii i DISCOVERY itp.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

ZdziwiÂłem sie nazwÂą kanaÂłu sportowego nSPORT... MyÂślaÂłem ze nieodizoluja nazwÂą TVN-u od tego kanaÂłu - a tu niespodzinak ... MoÂże w przyszÂłoÂści zamiast TVN bedzie "n TV" zamiast TVN24 bedzie n24 itp. ( to tylko spekulacje :lol: )

Reklamy nowej platformy leca na tvn i tvn24 caÂły czas prawie :P
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A ja siĂŞ tak zastaniawiam jak na http://www.tvn.tivi.pl zostanie rozwiÂązany ten problem- czy bĂŞdziemy dyskutowali na temat nSport, skoro to nie TVN, a samo N i czy przy innych kanaÂłach 'n' bĂŞdzie tak samo? Poza tym czy doczekamy siĂŞ dziaÂłu o platformie? Albo na przykÂład DISCOVERY TVN- czy bĂŞdzie w programach TVN czy jak?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Moim zdaniem "N" powinna mieĂŚ osobny dziaÂł :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

CANAL + O OFERCIE 'N'

Jacques Aymar de Roquefeuil, dyrektor zarzÂądzajÂący Canal+ Cyfrowy skomentowaÂł nowÂą ofertĂŞ trzeciej w Polsce platformy N, ktĂłra 22 wrzeÂśnia przedstawiÂła jÂą na specjalnej konferencji. Cyfra+ nie jest zaskoczona, sugerujÂąc, Âże jest to zagroÂżenie dla sieci kablowych, a nie dla obecnych dwĂłch platform cyfrowych.

- Jak siê spodziewaliœmy, now¹ propozycjê na wyrost nazwano 'rewolucj¹'. WiêkszoœÌ kana³ów jest dostêpna na rynku nie od dziœ, a oferta Cyfry+ pod wzglêdem programowym jest du¿o bogatsza. N to raczej zagro¿enie dla sieci kablowych ni¿ dla platform. Wygl¹da na to, ¿e oferta przygotowana zosta³a na prêdce przed jesiennym szczytem sprzeda¿y, a dobór programów wydaje siê doœÌ przypadkowy, jak dla wymagaj¹cego widza. G³oœno zapowiadane wczeœniej VoD i PVR odsuwaj¹ siê w czasie, pozostaje wiêc zbyt wiele niewiadomych - powiedzia³ Jacques Aymar de Roquefeuil.

- CzêœÌ kana³ów to równie¿ kwestia przysz³oœci, np. programy TVP, których start zapowiedziany zosta³ dopiero na przysz³y rok. Kana³y te bêd¹ zreszt¹ dostêpne w ofercie innych operatorów. Z punktu widzenia widza istotnym minusem oferty N jest i bêdzie brak treœci premium.

- JeÂśli zaÂś chodzi o ceny, najtaĂąsza oferta Cyfry+ jest duÂżo bogatsza od najtaĂąszego wariantu N, wiĂŞc z punktu widzenia relacji ceny do zawartoÂści nie jest to propozycja konkurencyjna. BrakĂłw w ofercie nie da siĂŞ nadrobiĂŚ prezentujÂąc jako wiodÂące atuty jedynie EPG czy system oprawy wydarzeĂą piÂłkarskich, ktĂłre dla abonentĂłw Cyfry+ sÂą standardem nie od dziÂś.

- Oferta N potwierdza, ¿e nowej platformie nie uda siê zagroziÌ pozycji Cyfry+. Pozostajemy liderem jeœli chodzi o jakoœÌ oferty i technologie. Wprowadziliœmy jako pierwsi, komplementarnie do naszej oferty satelitarnej, telewizjê przez DSL. Niebawem wprowadzimy kana³y w mobile TV, a tak¿e HDTV, w przysz³ym roku natomiast PVR i VoD.

- Dla wiêkszoœci widzów us³ugi te nie bêd¹ jednak tak wa¿ne jak zawartoœÌ programowa, a w tym aspekcie Cyfra+ ma niepodwa¿aln¹ pozycjê. W ofercie Cyfry+ znajduje siê najbogatszy jeœli chodzi o zawartoœÌ programow¹ pakiet,w tym na wy³¹cznoœÌ obydwa dostêpne w Polsce kana³y premium: Canal+ i HBO. Oferta tych dwóch stacji zbudowana jest na bazie d³ugoterminowych umów na wy³¹cznoœÌ z wszystkimi najwiêkszymi œwiatowymi wytwórniami filmowymi, a tak¿e, w przypadku Canal+, wy³¹cznych praw telewizyjnych do pokazywania na ¿ywo rozgrywek najwa¿niejszych i najbardziej popularnych dyscyplin sportowych (pi³karska liga polska i najlepsze europejskie, NBA, WNBA, Euroliga, ¿u¿el, boks).
ÂźrĂłdÂło: SatKurier.pl

:lol: JuÂż siĂŞ bojÂą. WidaĂŚ po wypowiedziach. MĂłwiÂą, Âże 'N' to myÂślenie o przyszÂłoÂści. A ICH HD, VoD i PVR rusza juÂż dÂługo i na zapowiedziach siĂŞ koĂączy :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Discovery Historia TVN powinien byÌ wraz z innymi kana³ami TVN ju¿ dostêpnymi (bo to projekt wspó³tworzony z TVN), a kana³(y) N i platforma N powinny mieÌ osobny dzia³. :roll: Tak by³oby najlepiej. :) Ciekawy jestem czy platforma bêdzie uruchamiaÌ kolejne swoje kana³y z serii N. :roll:

P.S. bardzo podoba mi siĂŞ reklama N. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:platforma N powinny mieĂŚ osobny dziaÂł
Zgadzam sie w peÂłni... To w sumie osobny temet zwiÂązany z ITI!

mnie tez ciekawi czy beda tez inne kanaÂły N. A swoja droga to skoro tvn lingua jest dostepna tylko na platformie tej tak jak Nsport to czmeu i ten kanaÂł nie nazwali N Lingua...? :P Z drugiej strony juz dawno mowili o tym kanale jako o tvn lingua. :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bo TVN Lingua tworzy TVN, a Nsport ITI Neovision - platforma cyfrowa N. :)

Kampania reklamowa coraz jest wiĂŞksza. ZdziwiÂłem siĂŞ jak zobaczyÂłem spoty N na TVP 1 i TVP 3. :spiewa: No ale w koĂącu "telewizja publiczna" nie ma swojej platformy wiĂŞc "to nic zÂłego". :P Jutro pewnie w kaÂżdej gazecie bĂŞdzie reklama N... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości