Renegat

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Gdzie jest Renegat ? Renegat na TVN Siedem

Post autor: Abe »

Ostatnio juÂż od bodajÂże 2 tygodni nie jest emitowany mĂłj ulibiony serial Renegat. Do koĂąca zostaÂło tylko 5 odcinkĂłw....
Wy jesteÂście specjaliÂści w sprawach TVN-u i pewnie wiecie czemu nagle serial zostaÂł zniesiony z anteny....

DziĂŞki za odpowiedzi :)


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony niedziela 22 sie 2004, 13:38 przez Abe, łącznie zmieniany 1 raz.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ehh... pewnie dlatego, ¿e teraz po 13:00 mo¿emy ogl¹daÌ powtórki serialu "Na Wspólnej". Wola³bym tam Renegata, ale có¿. Zawsze mo¿na Na Wspólnej zobaczyÌ jeszcze raz. Nie obawiaj siê!
Pewnie TVN skonczy emisjĂŞ albo jesieniÂą, albo bedzie w soboty niebawem raz w tygodniu (jak Pan i Pani Smith). Pozatym Renegat byÂł juÂż drugi raz emitowany ... Tez powtĂłrka :lol:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

"Renegat" - od czwartku 26 sierpnia o 18:10 w TVNsiedem, powtórki o 10:10. Mo¿e poka¿¹ ostatnie odcinki 8)
:)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

A ja Renegata nie lubiĂŞ .WolaÂłbym powtĂłrke Beverly Hills
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A ja pamiĂŞtam, Âże jak byÂłem maÂły to siĂŞ bardzo wkrĂŞciÂłem w serial Cobra 11. Teraz ze wzglĂŞdu na pracĂŞ pewnie nie mĂłgÂłbym go za czĂŞsto oglÂądaĂŚ, ale tvn7 mĂłgÂłby go wyemitowaĂŚ (po raz 10), stary, ale jary :) A Renegata nienawidzĂŞ :!:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ta tv to z nami oszaleje! Tak wszyscy gadaja ze chca nowosci, a tu sie okazuje ze by powtorki chcieli zobaczyc :P
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

PowrĂłt Renegata

Post autor: Abe »

Uwaga Renegat powraca do TV !!!

BĂŞdzie emitowany na TVN7.
Pierwszy odcinek bĂŞdzie wyemitowany 26 sierpnia (w czwartek) o godzinie 18:10. PowtĂłrka nastĂŞpnego dnia o godzinie 10:10. Kolejny odcinek w piÂątek teÂż o 18:10 a kolejne odcinki od poniedziaÂłku do piÂątku o 18:10 (powtĂłki o godz. 10:10).

Ja siĂŞ bardzo cieszĂŞ :D :D :D :D
Krako
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 30 kwie 2013, 21:59

Renegat

Post autor: Krako »

Pamiętacie może ten serial??Dla wielu z Nas kojarzy się z dzieciństwem (mi również). A więc chciałbym spytać czy znalazł by się ktoś lub nawet lepiej byłoby gdyby było to parę osób.Chodzi o napisanie czegoś w rodzaju petycji do TVN aby przywrócili ten wspaniały serial na antenę. PS.Niedługo minie 10lat od ostatniej emisji. Pozdrawiam!!
Krako
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 30 kwie 2013, 21:59

Re: Renegat

Post autor: Krako »

Dorzucam tutaj polskie intro tego serialu (canal+) http://www.youtube.com/watch?v=0Hn-Sj3xhfs
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Renegat

Post autor: matik »

Nawet jeżeli TVN ma prawa do tego serialu (a śmiem wątpić, że je przedłużali, skoro nie emitowali tego serialu tak długo) to wątpię by go wyemitowali. Teraz TVN stawia na jakość techniczną, której ten serial nie może zapewnić.
Krako
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 30 kwie 2013, 21:59

Re: Renegat

Post autor: Krako »

niemniej jednak wydaje mi sie ze serial jest lepszy od rodzimych produkcji ktore produkuja masowo tv publiczna i komercyjne...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Renegat

Post autor: szym »

Myślę, że masz większe szanse, jeżeli napiszesz/napiszecie z zapytaniem do mniejszych stacji typu Tele5 albo Puls2. :)
No i zawsze jest Internet.
:)
Krako
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 30 kwie 2013, 21:59

Re: Renegat

Post autor: Krako »

owszem w internecie jest niemniej jednak w wersji anglojęzycznej wyłącznie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości