[TVN] Project Runway

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Project Runway

Post autor: mojpierwszyraz »

Też w przypadku PR promocja strasznie wtórna. Brak jakiegoś wyróżnika, czegoś wow w kampanii. Nie wiem co się dzieje.
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Project Runway

Post autor: adik1148 »

Szczerze mówiąc to trochę wynudzilem się przy programie . Spokojnie mógł zmieścić się w tej godzinie i może dałoby mocniejszy efekt , a tak to program mi się dłużyl . Najmocniejszą stroną jest wybieg , bo wtedy zaczynają się emocje i właśnie na to powinni przeznaczyć najwięcej czasu antenowego :) obstawiam oglądalność nie większa , niż 2,3 mln
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

Mi się oglądało całkiem dobrze - nie oglądałem w tv tylko na playerze więc bez reklam też inaczej. Fajnie, że jest sporo modelek z Top Model. Na oglądalność niestety lub stety wpływ będzie miał też wynik Lekarzy, którzy albo pociągną Runway albo nie. Podejrzewam, że jeśli Lekarze nie będą mieli swojej 3 mln widowni, to z Runway'em może być średnio.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Project Runway

Post autor: prze_kw »

Moim cichym "ulubieńcem" jest pan, który wygląda jak pani, czuje się felxi, ale nie sexi i zrobił kreację z tapety. No takiego bełkotu i pseudofilozofii dawno nie słyszałem :D
Liczą się tylko Fakty.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Project Runway

Post autor: felek »

Mi program szalenie się podobał! Zarówno przygotowania do wybiegu jak i sam wybieg. Duży plus za to, że jury jest pokazywane dość rzadko, a nacisk jest kładziony na uczestników. O ile Top Model oglądałem rzadko to Project Runway będe oglądał znacznie częściej. Aaa i co jest dość znamienne to dla mnie premiera PR wypadła lepiej niż odgrzewany już z lekka X-Factor ;)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Project Runway

Post autor: adik1148 »

uppsss... PROJECT RUNWAY TYLKO 1,6 MLN ;P Odcinek był tak nudny , że nie dziwię się ;/ Czyli jednak polska nie jest jeszcze gotowa :)

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sl ... m-weekendu
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Project Runway

Post autor: felek »

15% w 16-49 to bardzo dobry wynik. W kolejnych odcinkach oglądalność na pewno będzie wyższa :)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Project Runway

Post autor: prze_kw »

W niedzielę projektanci będą przemieniać suknie z "Tańca z Gwiazdami" na bieliznę. W zapowiedzi lektor mówi "projektanci będą musieli użyć kreacji z programów, które wyszły z mody". :D
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Project Runway

Post autor: Trzeciak »

Tymczasem to chyba TVN wychodzi z mody ;).
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Project Runway

Post autor: felek »

Jak dla mnie to najlepsza nowość tej wiosny. Liczę na kolejny sezon! :D (PS. Trzymam kciuki za Maciusia i Liljankę) :D
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: Project Runway

Post autor: spy_dg »

Jak dla mnie Project Runway jest jednym z najlepszych programów w tej ramówce. Nie spodziewałem się na początku, że będę go oglądał ale bardzo mi się spodobał i śledzę go co tydzień. Co dziwne - nawet moi rodzice go oglądają, a raczej nie przewidziałbym, że to program w ich guście.
Podoba mi się o wiele bardziej od Top Model, jest dla mnie o wiele ciekawszy. Jury nawet bez zarzutów, nie jest chyba aż tak bardzo promowane jak to było przy Top Model. Gdybym miał wybór to właśnie ten program bym zostawił w stacji, a usunął Top Model, trzecia edycja mnie nie zachwyciła.
Mam nadzieję, ze dostaniemy sezon przerwy i program powróci na kolejną wiosnę.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

Dla mnie program też jest bardzo dobry. Tej wiosny w zasadzie jest to jedyny program, który oglądam regularnie. Mam nadzieję, że nie skończy się na 1 edycji. Szkoda tylko, że Anja nie wykorzystuje swoich znajomości i nie mieliśmy jeszcze okazji gościć zagranicznych projektantów.
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: Project Runway

Post autor: tevon »

Też uważam że to świetny program. Oglądam regularnie, a to mi się rzadko zdarza. Liczę na następny sezon i mam nadzieję, że zwyciezców będą dobrze promować
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Project Runway

Post autor: tomalapt »

Program dobry? GENIALNY!

FremantleMedia robi mega profesjonalne produkcje dla TVN (w porównaniu do innych producentów) takiej jak XF, MT, ProjectRunway są to programy coś reprezentujące. Polski widz jednak lubi troszkę tandety, mniej inteligentnych wypowiedzi, więcej bajerów narąbanych w programie (grafika, odnośniki do portali społecznościowych, żenujące jury "celebryci" etc.). Naprawdę mi żal zarówno TVN'u jak i produkcji, ogromny potencjał marnuje się przez głupie nawyki naszego narodu... :(

Wniosek z tego taki, stacja grupy ITI musi być bardziej otwarta na upodobania Polaków.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Project Runway

Post autor: mojpierwszyraz »

Ależ jest otwarta. Masz Szpital, Ukrytą Prawdę, W11, Bitwę o dom, Samą słodycz, i inne. Jest ci tego pod dostatek.
A PR - potencjał zmarnowany. Program musi wrócić w odświeżonej LEKKO wersji w środę, wiosną 2015, ew. jesienią 2014.
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości