[TVN] Project Runway

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Project Runway

Post autor: prze_kw »

tomalapt pisze:Polski widz jednak lubi troszkę tandety, mniej inteligentnych wypowiedzi, więcej bajerów narąbanych w programie (grafika, odnośniki do portali społecznościowych, żenujące jury "celebryci" etc.).
1. Pokaż mi proszę, najlepiej zilustruj cytatem, jakąś inteligentną wypowiedź Joanny Przetakiewicz :D Albo inaczej - powiedz mi, w którym programie są nieinteligentne wypowiedzi.

2. Odnośniki do portali społecznościowych - mamy 2014 rok, Facebook, Instagram, (a wkrótce TT) to giganty i obecność, a także zachęcanie do interakcji z widzami za pomocą FB jest podstawą. Jeśli miałeś na myśli TZG i ciągłe zapraszanie Ibisza na FB + samoj*bki tabletem - ok, za dużo tego i to męczy.

3. W którym programie mamy żenujące jury?

4. Celebryci - a czy w PR nie ma celebrytów? Sablewska jako gość na imprezie, gościnny juror Piróg, teraz Prokop z Wellman (oni nie są celebrytami, ale wpisują się w półkę ludzi popularnych).

Project Runway jest bardzo dobrym formatem, zrealizowanym przez TVN z klasą, na plus oczywiście Anja oraz Mariusz Przybylski. Problemem tego programu jest pora emisji - jeśli TVN będzie robił kolejne podejście do show, to powinien go emitować w innym paśmie, najlepiej tym, które zajmowało Top Model.
Liczą się tylko Fakty.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Project Runway

Post autor: mojpierwszyraz »

czerk pisze:
tomalapt pisze:Polski widz jednak lubi troszkę tandety, mniej inteligentnych wypowiedzi, więcej bajerów narąbanych w programie (grafika, odnośniki do portali społecznościowych, żenujące jury "celebryci" etc.).
1. Pokaż mi proszę, najlepiej zilustruj cytatem, jakąś inteligentną wypowiedź Joanny Przetakiewicz :D Albo inaczej - powiedz mi, w którym programie są nieinteligentne wypowiedzi.

2. Odnośniki do portali społecznościowych - mamy 2014 rok, Facebook, Instagram, (a wkrótce TT) to giganty i obecność, a także zachęcanie do interakcji z widzami za pomocą FB jest podstawą. Jeśli miałeś na myśli TZG i ciągłe zapraszanie Ibisza na FB + samoj*bki tabletem - ok, za dużo tego i to męczy.

3. W którym programie mamy żenujące jury?

4. Celebryci - a czy w PR nie ma celebrytów? Sablewska jako gość na imprezie, gościnny juror Piróg, teraz Prokop z Wellman (oni nie są celebrytami, ale wpisują się w półkę ludzi popularnych).

Project Runway jest bardzo dobrym formatem, zrealizowanym przez TVN z klasą, na plus oczywiście Anja oraz Mariusz Przybylski. Problemem tego programu jest pora emisji - jeśli TVN będzie robił kolejne podejście do show, to powinien go emitować w innym paśmie, najlepiej tym, które zajmowało Top Model.
Popieram. Podstawą jest zrobienie programu na tyle inteligentnie, aby za równo promocja w internecie jak i jury nie było PRZESADZONE. We wszystkim warto zachować jakieś granice - złym przykładem jest Polsat i tandetne nawiązania do LTE. Robi się tym już niedobrze, naprawdę.
tvn - latem programowo najgorsza!
nowy031
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 10 lis 2012, 00:04

Re: Project Runway

Post autor: nowy031 »

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

Podejrzewam, że poleci już jesienią w środy o 21:30. Mogliby poczekać do kolejnej wiosny, a na jesień wrócić do Top Model, ale zobaczymy jak sprawa potoczy się dalej. Najważniejsze, że nie rezygnują z programu :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Project Runway

Post autor: adik1148 »

Też licze na sr 21.30 jesienią :) To świetny program , choć pierwszy odcinek był zły :P
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Project Runway

Post autor: po31 »

Też odnosze takie wrażenie że Project Runaway znajdzie się już w jesiennej ramówce i będzie emitowany w środy o 21.30 a z kolei 3 edycja Bitwy o dom zapenwe będzie ostatnią :D
Inarius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 00:35

Re: Project Runway

Post autor: Inarius »

TVN właśnie oficjalnie potwierdził, że powstanie druga edycja "Project Runway" - http://projectrunway.tvn.pl/aktualnosci ... 21380.html .

Swoją drogą jestem ciekaw czy zrealizują ją już jesienią (i wyrzucą "Top Model"), czy zrobią sezonową przerwę.. A może wrzucą do ramówki oba programy o modzie?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Project Runway

Post autor: Trzeciak »

Biorąc pod uwagę, że zdjęcia do pierwszej edycji rozpoczęły się już jesienią - bardziej prawdopodobny jest termin wiosenny.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

Kolejny raz powiem, że program ogląda się świetnie. Jednak czuję, że zaczyna być coraz bardziej przewidywalnie i zdziwię się jeśli programu nie wygra Kuba. Wygrał on niemal każdy odcinek i widać sporą różnicę między nim, a pozostałą trójką która została. W finale będą chyba tylko 2 osoby skoro zostały 3 odcinki - chyba, że za tydzień nikt nie odpadnie. Finał Kuba&Liliana
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: Project Runway

Post autor: spy_dg »

Ja tam kibicuje Maciusiowi. Świetny jest. Ale też odczuwam, że Kuba będzie zwycięzcą. Nie lubię go. Strasznie mnie drażni. Ale chyba o to chodzi.
Program naprawdę ogląda się świetnie i nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. Szkoda, że finał nie jest na żywo lub chociaż żeby widzowie mogli wybrać zwycięzce tak jak w Top Model.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

W finale w rolach modelek wystąpią Rozenek, Szulim i Wendzikowska. Tym samym za tydzień zapewne nikt nie odpadnie skoro w finale mają być 3 osoby.
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: Project Runway

Post autor: spy_dg »

Ale została ich czwórka :)
Kuba, Maciek, Natalia i Liliana.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Project Runway

Post autor: musicomaniakk »

spy_dg pisze:Ale została ich czwórka :)
Kuba, Maciek, Natalia i Liliana.
Ale przed nami jeszcze 3 odcinki.
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: Project Runway

Post autor: spy_dg »

Och, mój błąd... myślałem, że ten będzie półfinałowy i na końcu finał :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

Finał z 2,06 mln - pokonał tym samym finał MBTM :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości