Prezencja pań w TV

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Prezencja pań w TV

Post autor: nouze »

Koniec panowie z jednoznacznie ciepłym przyjmowaniem coraz odważniejszych kreacji dziennikarek tv (w tym zdaniu powinien być gdzieś przecinek :mhm: )

Aktorski autorytet, powszechnie uważana za damę wśród dam - Krystyna Janda, wyraziła opinię o fatałaszkach pań prezenterek, porównując je przy tym do kobiet lekkich obyczajów :o
http://kobieta.onet.pl/zycie-gwiazd/kry ... kach/hj1sl

będzie dramat jak niektóre panie redaktor wezmą to sobie do serca - nie dość że ciekawej treści w tv niewiele, to i nie będzie na czym oka zawiesić :spiewa:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Prezencja pań w TV

Post autor: matik »

Myślę, że można spać spokojnie ;)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Prezencja pań w TV

Post autor: epsztajnek »

Mam nadzieję, kolego Nouze, że nie bierzesz zbyt poważnie do serca głębokich, filozoficznych mundrości pani J. ( zwłaszcza prezentowanych w rubrykach życie gwiazd) :D22 :D22 :D22
Gorzej, że eksperyment ugrzeczniania przezenterek miał już miejsce w TVP bodajże w 2006. Uszyto dla nich specjalne surduciki.
Pamiętam, że Dorcia Gawryluk i bodajże pani ambasadorowa ( cholercia, wyleciało mi nazwisko :hmm: ) prezentowały się w tym tragicznie :D15
Na szczęście szybko odstąpiono od tego pomysłu.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Prezencja pań w TV

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:Mam nadzieję, kolego Nouze, że nie bierzesz zbyt poważnie do serca głębokich, filozoficznych mundrości pani J. ( zwłaszcza prezentowanych w rubrykach życie gwiazd)
tak samo poważnie, jak poważnie mozna przyjąć rozważania starszej pani o zbyt frywolnym ubiorze młodych dziewczyn :D11 :D22 (źródło tekstu to ponoć jej oficjalna strona)

Ale temat całkiem ciekawy - surduty może się nie przyjęły, ale gdyby nad rewolucyjnym, moralnym i przede wszystkim obowiązkowym dresscode zasiedli np. fachowcy z SDP... :xx:

czarne płaszcze, golf, grube rajstopy, płaskie trzewiki
...beret
:lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Prezencja pań w TV

Post autor: epsztajnek »

Cóż, w odpowiedzi na ostatni post mogę tylko zacytować @matika: śpij spokojnie
lolitka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 20 paź 2013, 18:56
Lokalizacja: krosno

Re: Prezencja pań w TV

Post autor: lolitka »

A ja uważam że kreacje są naprawdę super:) Co w nich złego???? Nie mam pojęcia o co Wam, chodzi:D
zawsze na bieżąco:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości