[Polsat] Dancing With The Stars - Taniec z gwiazdami

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

[Polsat] Dancing With The Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Trzeciak »

No i wiosną "TzG" nie zobaczymy w TVN-ie: http://afterparty.pl/exclusive_artykul,14930.html
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: TheXF »

Polsat wykupił format?
He... he... he...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Mało prawdopodobne. Już 2 lata temu takie plotki były i nic z tego nie wyszło.

Przynajmniej takie info powinno skłonić TVN do jakieś informacji co z programem.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: TheXF »

Naprawdę uważacie, że ten program powinien powrócić? Czy nie ma obecnie na rynku (zagranicznym) ciekawszej alternatywy?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Jest wiele alternatyw, ale wszystko zależy od stacji telewizyjnych, a szczególnie - od ich szefów.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: po31 »

Nie wiem co powiedzieć na ten temat bo mnie zatkało! Jeśli to prawda to już nie bedzie to mój ukochany Taniez z gwiazdami z przed lat, Polsat nie będzie umiał zrobić tak tego programu jak TVN. Mam żal do TVN-u jak można było przepuścić licencję tak fantastycznego programu jak Taniec z gwiazdami! ;(
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: sybic »

po31 pisze:...Polsat nie będzie umiał zrobić tak tego programu jak TVN.(
Skąd ta pewność?
Polsat ostatnio robi dobre programy że aż mnie zaskakuje, a ja od zawsze nie darzyłem Polsatu specjalną sympatią.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Jakby dokładnie interpretować artykuł - to nie będzie "Taniec z Gwiazdami", a podobny format.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamico7 »

Też tak mi się wydaje , ponieważ sam Pan Miszczak powiedział ,że TVN jest właścicielem licencji na terenie Polski i ,że w każdej chwili mogą przywrócić program na antene. To jest tak samo jak teraz z MasterChefem , też TVN sam go produkuje i jest posiadaczem licencji inaczej jest z X factorem gdzie prawa posiada FrematleMedia. TVN musiałby sam zrzec się TZG
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: wafel »

Mimo wszystko to tylko doniesienia plotkarskiego portalu ...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

... które czasem się jednak sprawdzają ;).
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: tomalapt »

Dokładnie, patrz. Sylwester TVN, Farna w XF xd
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Camilo »

Wirtualnemedia potwierdziły tę wiadomość. Fakt, że powołali się na portal plotkarski, co nie najlepiej świadczy o ich wiarygodności, nie mniej jednak musi już być coś na rzeczy. Widać, że w Polsacie zachłysnęli się sukcesem Sylwestra. Mnie akurat nie kręci żadna z tych rozrywek, jakie proponują, toteż raczej nie wydam żadnego radosnego okrzyku na wieść o powrocie programu. Nie mniej jednak chyba kończy się fala paradokumentów, skoro myślą, by inwestować w coś innego.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Info na wirtualnemedia bardziej potwierdza to, że programu nie zobaczymy ani w TVN, ani w Polsacie.

"Nie przejęliśmy praw do “Tańca z gwiazdami” - powiedziała Wirtualnemedia.pl Alicja Czarnecka-Suls, dyrektor zarządzająca Rochstaru

Gdybyśmy chcieli emitować “Taniec z gwiazdami”, to zakupilibyśmy licencję - mówi Wirtualnemedia.pl Joanna Górska, szefowa działu PR Grupy TVN.

A co do paradokumentów to wiosną na pewno pojawi się 1 cotygodniowa nowość. Ostatnio widziałem ogłoszenie, że jedna ze stacji szuka montażysty do 13 odcinkowego paradokmentu.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

O sprawie, poza tabloidami i wirtualnemedia.pl informuje także Press, jednak i tym razem powołując się na afterparty.pl.

Z jednej strony cieszę się, że ten format ma szansę powrócić na antenę ale... nie w Polsacie! Mimo że "MBTM" czy "GTD" są realizowane na wysokim poziomie, boję się, że ewentualny powrót TZG w Polsacie zafundowałby podobne doznania estetyczne jak "Jak Oni śpiewają?", "Just the two of us" czy, nie daj Boże (!) "Gwiazdy tańczą na lodzie" (vide: Rochstar, który robił też taneczne show Dwójki!). Tragiczną sytuacją jest też to, że największy konkurent TVN sprytnie podkupuje format, który był filarem ramówi stacji z Wiertniczej przez 5(!) lat. Już raz była taka sytuacja - przejęcie formatu "Big Brothera" przez TV4 w 2007 roku. Jednak wtedy BB był w Polsce przejrzałym show, a stacja TV4 była w tamtym okresie, jak i teraz, niszowa.

Co do obsady - wątpię, że znajdą się rozpoznawalni ludzie niezwiązani z TVN, którzy zdecydują się na udział w Tańcu po tak długiej przerwie, i to jeszcze w jego Polsatowskiej odsłonie. Umówmy się, że to TVN ma garnitur najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce (zapowiadany udział Szulim, Rozenek, współpracującej ze stacją Chodakowskiej, czy chociażby gwiazdy nowego serialu "Sama słodycz", Piotra Adamczyka). Obawiam się, że jeśli wszystko dojdzie do skutku, na parkiecie zobaczymy Paulinę Sykut, Agnieszkę Popielewicz, aktorów "Pierwszej miłości" czy Ibisza. Warto wspomnieć o obsadach "Jak Oni śpiewają?", które nigdy nie były tak gwiazdorskie, jak te w TZG (pomijam rzecz jasna 13. edycję).

Widzę też jeden plus - Polsat nie boi się zmieniać widowisk, uatrakcyjniać ich. Jest szansa, że show nie będzie stał w martwym punkcie (zarówno w kwestii scenografii, muzyki czy formuły), jak wersja TVN. Bo umówmy się - jedna zmiana greenroomu i dodanie 3 tańców to mało zmian, jak na pięć lat. Pomijam zmiany kadrowe, które w większości przypadków były wymuszone na produkcji.

Reasumując - jeśli plotki o przejęciu "TZG" przez Polsat okażą się być prawdą, to już lepiej, żeby ten format nigdy nie wrócił do Polski. No chyba, co trafnie zauważają internauci pod newsem na Wirtualnych, Polsat zaangażuje ekipę, która tworzyła show w TVN (zaplecze techniczne etc.). No i oczywiście tancerzy.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości